Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Реконструкція ясла-садка №1 по вул. Пролетарське поле, буд. 11в м. Вовчанську Харківської обл.

Робочий проект «Реконструкція ясла-садка №1 по вул. Пролетарське поле,11 у м. Вовчанську, Харківської обл.»

Назва проекту

Реконструкція ясла-садка №1 по вул. Пролетарське поле, буд. 11в м. Вовчанську Харківської обл.

Заявник

Вовчанська міська рада Харківської області

Тематичний напрямок реалізації проекту

Проект до плану заходів з реалізації

стратегії регіонального розвитку

Номер і назва завдання з Державної стратегії розвитку

Регіону, затвердженої постановою Кабінеиу міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385, та відповідної стратегії розвитку регіону, якому відповідає проект

 

 

Стратегічна  ціль №2 Зменшення територіальних диспропорцій у якості життя та поліцентричний розвиток

П.5 Широке залучення громадських організацій та бізнесу на районному та місцевому рівні до надання соціальних послуг населенню, розвитку інфраструктури здорового способу життя та дитячої інфраструктури на основі соціального партнерства та аутсорсингу

Очікуваний обсяг фінансування проекту з

ЄІБ (тис.грн.)

11151,1

 

  1. Анотація проекту

Робочий проект «Реконструкція ясла-садка №1 по вул. Пролетарське поле,11 у м. Вовчанську, Харківської обл.» перш за все передбачає проведення будівельно-монтажних робіт корпусу ДНЗ№1 в якому використовується два корпуси із трьох. Корпус, що не використовується піддається руйнації через відсутність мереж опалення, водопостачання та водовідведення, а також електромережі, що може завдати в подальшому великої шкоди даху та всьому приміщенню. А це призведе до великих бюджетних затрат. Необхідність ремонту третього корпусу диктується величезною потребою у додаткових місцях для перебування дітей у дитячому садку.

  1. Опис проекту.

2.1.Опис проблеми, на розв’язування якої спрямований проект

На сьогоднішній день в ДНЗ №1 списочна чисельність складає 160 дітей – це 6 груп, з них 2 ясельні і 4 садові. Нормативи перебування дітей у відповідних групах становлять 105 дітей, тобто перевищення спискової чисельності нормативу становить 55 дітей, а це вже 2 групи. Крім цього черга до ДНЗ №1,  станом на 01.01.2015р., становить 63 дитини -  це ще 2-3 групи, а далі, до початку чергового навчального року, як завжди, спостерігається тенденція збільшення. Реалізація даного проекту забезпечить 230 дітей місцями у ДНЗ №1.

2.2. Мета та завдання проекту

Основною метою проекту є відновлення діяльності неробочих корпусів ДНЗ №1, та ремонт даху над усією будівлею дитячого садка. Для забезпечення додаткових місць для перебування дітей в групах.

2.3. Основні заходи проекту

Проведення будівельно-монтажних робіт  3 корпусу ясла-садка №1 та ремонт покрівлі

2.4. План-графік реалізації заходів проекту

Тривалість проекту складатиме __5___ місяців. В перший та останні місяці підготовчі роботи та демонтажні роботи, відповідно проекту планується виконання робіт на захват1 і 2- корпусу 1 і 3, потім на захватках 2 і 3 – корпусу 3і 2, відповідно роботи в корпусі 3 (захватка 2)

 Роботи будуть проводитися на протязі всього періоду виконання робіт, це в свою чергу пов’язано с з великим об’ємом робіт, як зовні так і всередині будівлі.

2.5. Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту

Забезпечення 230 дітей додатковими місцями для дітей ясла-садку.

2.6.Іновації проекту

Забезпечення додаткових місць у ДНЗ №1