Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Капітальний ремонт внутрішнього опорядження у Молодіжному Центрі розвитку по вул. Гоголя, 53 в м. Вовчанськ, Харківська обл.

 

ПРОЕКТНА ЗАЯВКА

на участь у програмі

«Ініціативи інфраструктурної програми для України»,

яку реалізує Німецьке товариство міжнародного співробітництва «GIZ»

за дорученням Федеративної Республіки Німеччини

 

  1. загальна інформація

 

1.

Назва проекту

Капітальний ремонт внутрішнього опорядження у Молодіжному Центрі розвитку по вул. Гоголя, 53 в м. Вовчанськ, Харківська обл.

2.

Тематичний напрямок

Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО

3.

Територіальне охоплення міні-проекту

місто Вовчанськ

4.

Період виконання міні-проекту

з квітня по вересень 2019 р.

 

            1.1. Загальна інформація про конкурсанта

1.

Назва Конкурсанта

Благодійна організація Благодійний Фонд «Розвитку Вовчанщини ім. В.Г.Колокольцова»,

Вовчанська міська рада

 

1.2. Фінансування міні-проекту

Назва джерела фінансування

Сума, грн.

%

Кошти районного бюджету

-

-

Кошти міської ради

-

-

Кошти конкурсанта

-

-

Спонсорські кошти (Німецьке товариство міжнародного співробітництва «GIZ»)

1 459 438

100%

Загальний бюджет

181500

100%

 

  1. інформація про міні-проект

 

2.1. Короткий опис міні-проекту (анотація)

Місто Вовчанськ – одне з найбільших міст Харківщини, має цікаву багатолітню історію, місто розвивається сьогодні і заслуговує на досить перспективне майбутнє. В нашому місті проживає понад 18 тисяч осіб, з них близько трьох з половиною тисяч – це діти. Крім того у місті проживає близько 600 внутрішньо переміщених осіб, із загальної кількості внутрішньо переміщених осіб понад 200 осіб – це діти та підлітки.

На території міста Вовчанськ функціонує 4 дошкільних навчальних заклади, 5 загально освітніх шкіл.

Для різнобічного розвитку дітей у місті є будинок дитячої та юнацької творчості, районний будинок культури, музична школа де працюють різноманітні види класів і кружків: танців, співів, малювання, гри на музичних інструментах, в'язання, вишивання, рукоділля та інші. Але для дітей, молоді та всього населення міста Вовчанська потрібно відроджувати втрачений інтерес до науки. Підростаюче покоління повинно мати можливість інтелектуальне розвиватися. Дорослому населенню важлива змога провести своє дозвілля цікаво, пізнавальне, сучасно і разом з дітьми та онуками.

Сьогоднішня життя наповнене інформаційними потоками настільки, що мозок не встигає все охопити і прийняти. Тому у багатьох сприйняття поверхневе, в пам'яті залишається небагато. Але є те, що потрібно запам'ятати надовго, це знання про основи буття, закони природи, тенденції розвитку. Тобто, базові знання, необхідні для розвитку повноцінної особистості.

Дитинство та юнацтво, то час, який не можна упустити. То час, коли закладається основа майбутнього кожного з нас. І тому так важливо, щоб дитина не втратив інтересу до пізнання і дослідження навколишнього світу. Навчальна шкільна програма, на жаль, складена таким чином, що багато дітей та юнаків втрачають в процесі навчання інтерес до предметів, що вивчаються. І батькам і дітям знайомі ситуації, коли доводиться додатково займатися, щоб відповідати шкільним вимогам. А точні науки, це такі дисципліни, де не можна нічого випустити в ході навчання. Щоб ваша дитина не втратила інтересу до навчання, необхідно зрозуміти, що процес навчання в ігровій формі, це найкращий і самий правильний вибір.

Інтерактивна наука якраз і надає всім бажаючим цю можливість, вчитися граючи. В Молодіжному Центрі навчання перетвориться на задоволення, а процес пізнання стане сенсом життя. За цією методикою майбутнє. Знання, отримані в такій формі, гарантія того, що вони не загубляться в глибинах пам'яті. Все, що людина, коли-небудь робив власними руками, назавжди залишається в скарбничці особистого досвіду. А в Молодіжному Центрі кожному бажаючому буде надана можливість провести будь-який експеримент. І це здорово і чудово - відкрити для себе чудовий світ непізнаного.

У місті є двоповерхове приміщення колишнього дитячого садочка № 6, яке розташоване у спальному районі в центрі міста Вовчанськ, котре можливо використати для створення Молодіжного Центру розвитку, але будівля потребує капітального ремонту: заміна вікон на металопластикові; заміна вхідних дверей та внутрішніх дверей; штукатурка стін; вирівнювання підлоги. Будівля розташована в спальному районі центру міста Вовчанська серед багатоповерхових будинків по вул. Гоголя, 53. Споруда знаходиться у комунальної власності Вовчанської територіальної громади.

Реалізація проекту «Капітальний ремонт внутрішнього опорядження у Молодіжному Центрі по вул. Гоголя, 53 в м. Вовчанськ, Харківська обл.» дасть можливість створити Молодіжний Центр розвитку з гідними умовами для пізнання, навчання та гармонійного розвитку дітей, юнаків та молоді, забезпечити розвиток людини, як особистості, надати можливість відкрити для себе чудовий світ непізнаного, розвивати свою обдарованість. Крім того реалізації заходів проекту буде сприяти реабілітації приміщення бувшого дитячого садочку.

2.2. Цільові групи

Від успішної реалізації міні-проекту пряма вигода буде направлена на цільову аудиторію:

-              діти дошкільного віку – 120 осіб (у т.ч. 10 дітей ВПО);

-              діти шкільного віку: від 7 до 14 років – 200 осіб (у т.ч. 30 дітей ВПО);

-              діти старшокласники – 200 осіб (у т.ч. 25 дітей ВПО);

-              молодь – 400 осіб (з них 50 ВПО).

Крім того Молодіжний Центр відвідуватимуть діти, підлітки та молодь всього Вовчанського району.

2.3. Мета і завдання міні-проекту:

Основною метою проекту є перетворення бувшого дитячого садочку в сучасний регіональний інтерактивний Молодіжний Центр розвитку.

Реалізація заходів проекту дозволить привести технічний стан будівлі по вул. Гоголя, 53 в м. Вовчанську Харківської області у відповідність з діючими нормами та вимогами.

Завдання міні-проекту: Щоб зреалізувати мету потрібно в рамках проекту «Капітальний ремонт внутрішнього опорядження у Молодіжному Центрі по вул. Гоголя, 53 в м. Вовчанськ, Харківська обл.» виконати ряд заходів:

1.     Замінити двері та вікна на енергозберігаючі;

2.     Відремонтувати туалет на 1 поверсі;

3.     Відремонтувати стіни (штукатурення, шпаклювання та фарбування поверхонь стін приміщення);

4.     Влаштувати покриття підлоги з лінолеуму та керамічних плиток;

5.      Влаштувати стелю «Армстронг».

2.4. Очікувані результати міні-проекту

Реалізації заходів проекту дозволить створити гідні умови для пізнання, навчання та гармонійного розвитку дітей, юнаків та молоді, забезпечити розвиток людини, як особистості, надати можливість відкрити чудового світу непізнаного, розвивати свою обдарованість. А також привести технічний стан приміщення у відповідність з діючими нормами та вимогами.

2.5. Життєздатність міні-проекту

Приміщення Молодіжного Центру перебуває в комунальній власності міської рад. Після завершення ремонтних робіт та фінансування проекту, буде продовжуватись робота щодо підтримки даного об’єкта в належному технічному та санітарно-гігієнічному стані за рахунок міського бюджету.