Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини субсидій та соціального захисту

Пам’ятка про порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, якадосягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

  1. Особи, які досягли віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, але не набули права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю відповідного страхового стажу, за наявності не менше ніж 15 років страхового стажу мають право звернутися до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних, районних у мм.Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) (крім мм.Києва та Севастополя) рад, органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань соціального захисту населення, виконавчих органів рад об’єднаних територіальних громад (далі-органи соціального захисту населення) за призначенням тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату (далі - тимчасова допомога).

Детальніше...

До уваги!

         Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 25.01.2018 №26/0/91-18/234  в Україні буде проводитися Національний конкурс  «Благодійна Україна-2017».

         Національний конкурс « Благодійна Україна» - щорічний Всеукраїнський конкурс, заснований  Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація  благодійників України»  з  метою розвитку ефективного соціально- орієнтованого  благодійництва, меценацтва,  та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, організацій.

         Заявки на  участь у конкурсі  можуть подавати безпосередньо  самі благодійники, набувачі  благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади,  місцевого самоврядування  та політичних партій),  незалежно від громадянства,  зацікавлені  у розвитку  та популяризації  благодійних ініціатив.

          Кінцевий термін  подачі  заявок – 15.02.2018 року.Додаткову інформацію  можна  отримати  у  організаторів  конкурсу  за  тел.067-164-04-11,  e-mail: konkurs.blago@gmail.com.       

Про житлові субсидії

З 1 січня 2018 року змінюються соціальні нормативи на електропостачання, в межах яких надаються пільги та субсидії

          Соціальні норми, у межах яких призначаються субсидії та нараховуються пільги з оплати житлово-комунальних послуг затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2017 №409 "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування". 
          З 1 січня 2018 року змінені соціальні нормативи споживання ектропостачання щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії, а саме: 
   - для житлових приміщень (будинків), крім тих, що зазначені нижче - 70 кВт•г на місяць на сім'ю з однієї особи та додатково 30 кВт•г на місяць на кожного іншого члена сім'ї, але не більш як 190 кВт•г на місяць; 

Детальніше...