Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини субсидій та соціального захисту

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

 КОЛЕКТИВНО – ДОГОВІРНЕ РЕГУЛЮВАННЯ  СОЦІАЛЬНО – ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

 За традицією в лютому – березні в районі проводиться двомісячник з укладання колективних договорів підприємствами, установами та організаціями району всіх форм власності. Під час нього роботодавці та трудові колективи мають розробити та ухвалити колективні договори або внести зміни чи доповнення до діючих договорів, якщо вони укладені на декілька років, підбити підсумки виконання взаємних зобов’язань за минулий рік.     

Згідно зі статтею 2 Закону України “Про колективні договори та угоди” від 01.07.1993 р. колективні договори укладаються на всіх підприємствах, установах та організаціях, які використовують найману працю і мають статус юридичної особи, незалежно від форм власності і господарювання, а також від кількості працівників.

Відсутність колективного договору на підприємстві має розцінюватись як порушення норм Закону України “Про колективні договори”, статті 17 Закону України “Про підприємства України”, статей 10 - 20 Кодексу законів про працю України та пункту 7 статті 65 Господарського кодексу України.

У відділі з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Вовчанської радержадміністрації (м. Вовчанськ, вул. Соборна, 100, каб №12) ви можете отримати консультативну допомогу з питань укладання колективних договорів, змін та доповнень до них та здійснити їх повідомну реєстрацію.

 

Начальник управління соціального захисту населення В.Б.Бондаренко

 

Субсидії населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу в 2017 році.

Відповідно до п. 14 абз.2 абз.3  Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995р. № 848, із змінами та доповненнями, субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз  на календарний рік за особистим зверненням громадян.

Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива і відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг надається на календарний рік.  При цьому субсидія на оплату житлово – комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

Управління соціального захисту населення здійснює прийом заяв від населення з призначення субсидії для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у 2017 році для подальшого їх опрацювання у встановленому законодавством порядку.

Отримати більш детальну інформацію щодо порядку призначення субсидій можна в управлінні  соціального захисту населення, яке розташоване за адресою: м. Вовчанськ, вул.. Леніна, 100, а також для громадян  є можливість здійснити  попередній запис на прийом до спеціаліста за телефоном 4-70-71 та погодити   час відвідування.

Жителі, які мешкають на території району мають можливість звернутися до уповноваженої особи сільської та селищної ради, яка надасть допомогу в оформленні документів на призначення субсидій.

 

Начальник управління соціального захисту населення                                            В.Б.Бондаренко

 

Постанова КМУ Про внесення змін до Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 листопада 2016 р. № 833

Київ

Про внесення змін до Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми

 Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 липня 2012 р. № 660 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 56, ст. 2239; 2013 р., № 10, ст. 377), зміни, що додаються.
  1. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2017 року.

Прем'єр-міністр України    

В.ГРОЙСМАН

Інд. 73      

Детальніше...

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Законом України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (далі – Закон № 1774) вдосконалено законодавство у сфері підвищення мінімальної заробітної плати шляхом внесення змін до законодавчих актів, в частині приведення поняття «мінімальна заробітна плата», умов її визначення та порядку встановлення.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 № 1801-VIII з 1 січня 2017 року затверджено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 1 600 грн., мінімальну заробітну плату в місячному розмірі –  3200 грн.,         у погодинному розмірі – 19,34 грн. 

Мінімальна заробітна плата після набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016 р. № 1774-VIII  не застосовується як розрахункова величина у колективних договорах та угодах усіх рівнів. Пунктом 5 Розділу ІІ Закону № 1774 сторонам, які уклали колективні договори і угоди, вказано у тримісячний строк привести їх норми у відповідність із цим Законом згідно із законодавством. До внесення змін до колективних договорів і угод усіх рівнів щодо незастосування мінімальної заробітної плати як розрахункової величини вона застосовується у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

 

Детальніше...

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

 

ПОПЕРЕДЖЕННЯ НАСИЛЬСТВА В СІМ`Ї

 

Насильство в сім`ї, - це будь які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім`ї, по відношенню до іншого, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім`ї, як громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду фізичному чи психічному здоров`ю      (ЗУ «Про попередження насильства в сім`ї»)

 

Якщо ВИ стали жертвою домашнього насильства, не траба терпіти!

 

Корисні телефони:

08005003350 – «гаряча лінія» з питань запобігання  насильству

386 – безкоштовно з мобільного

(057)7051266 – регіональна «гаряча лінія»

102 – міліція

(067)5723009 – Фонд «Допомога жертвам насильства в сімї»

(057)7597676 – «Дім людини»

Домашнє насильство не повинно бути частиною життя!

ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

 

Торгівля людьми – це сучасне рабство!

Торгівля людьми – це продаж, купівля, передача людей з метою експлуатації та одержання прибутку.

Торгівля людьми-це особливо тяжкий злочин. (Ст. 149 ККУ від 3 до 15 років.)

 

Корисні телефони:

Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та нелегальній міграції

0800505501 (безкоштовно зі стац. телефонів),

527 (безкоштовно з мобільного ).

(044) 2381657 Гаряча лінія МЗС України

 

(057)7143850

Регіональна гаряча лінія з попередження торгівлі людьми

 

Подбайте про власну безпеку та передайте корисну інформацію тим, хто збирається у подорож!

 

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РІВНИХ ПРАВ І МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОК І ЧОЛОВІКІВ

 

Гендерна рівність – це однаковий правовий статус жінок і чоловіків та рівні можливості його реалізації, що дозволяє особам обох статей брати участь у всіх сферах життєдіяльності суспільства (ЗУ «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»)

 

Рівні права жінок і чоловіків – відсутність обмежень чи привілеїв за ознакою статі.

 

Корисні телефони та ресурси:

(057)7009437 – обласний гендерний ресурсний центр

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

www.lastrada.org.ua

www.gender.unpd.org.ua

www.gender.at.ua

www.vsirivni.com.ua

www.uwf.kiev.ua

 

Памятайте. Ми - різні, але ми-рівні!