Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини субсидій та соціального захисту

УВАГА!!! З 1 травня 2018 року впроваджено новий порядок надання субсидій

27 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022», якою впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій (набрала чинності з 01.05.2018 року).

З урахуванням прийнятих змін із травня поточного року субсидія призначається двічі на рік – у травні (на неопалювальний період із 1 травня по 30 вересня) і у жовтні (на опалювальний період із 1 жовтня по 30 квітня).

Для більшості домогосподарств, які вже користуються державною допомогою при оплаті за житлово-комунальні послуги, субсидії перепризначатимуть автоматично.

Однак для окремих сімей із 1 травня 2018 року призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є:

Детальніше...

Міфи про торгівлю людьми.

Торгівля людьми – це проституціяПроституція є лише одним із багатьох способів експлуатації людей. Торгівля людьми означає сучасне рабство, в якому людей використовують і для проституції, і в будівництві, і в сільському господарстві, і на шкідливому виробництві, і в дитячій порнографії, і навіть як донорів органів.

Торгують лише молодими жінками. Проблема торгівлі людьми стосується не лише молодих жінок. Дорослих чоловіків і хлопчиків-підлітків використовують на примусових роботах, а літніх та молодих жінок примушують виконувати господарську роботу. Є випадки, коли жебрацтвом змушували займатися навіть трьохлітніх дітей.

Жертвами торгівлі людьми стають лише неосвічені люди. Багато жертв торгівлі людьми мають неповну або повну вищу освіту, більшість з яких – городяни. Ними можуть стати бухгалтери, медсестри, вчителі, льотчики, інженери – кожен із вас.

Детальніше...

Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому!

                  

Домашнє насильство – це фізичне, психологічне, сексуальне та економічне приниження, залякування, утиски з метою здійснення постійного контролю однієї людини над іншою.

 Фізичне насильство: ляпаси, потиличники, кусання, удушення, штовхання, побиття….

 Психологічне насильство: словесні образи, крики, приниження, залякування, шантажування….

 Сексуальне насильство: примус до статевих контактів, зґвалтування, примус до небажаних форм статевих контактів, примус до спостереження за статевим контактом кривдника з іншими, залучення до порно-індустрії.

 Економічне насильство: обмеження у доступі до власних коштів, утиски свободи використання коштів, позбавлення житла, їжі, одягу, заборона навчатися або обирати місце роботи.

 Домашнє насильство – це не внутрішньо сімейна справа чи особливості родинного спілкування. Це протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати!

 Як діяти у ситуації домашнього насильства або його загрози?

Зробіть та заховайте у надійному місці запасні ключі від дому, або машини так, щоб у разі небезпеки Ви могли швидко вийти та дістатися до безпечного місця.

У надійному та завжди доступному для Вас місці заховайте певну суму грошей, важливі номери телефонів, паспорт, необхідні папери (документи дітей, свідоцтва, що підтверджують право володіння майном, медичні картки, тощо), а також необхідний одяг та ліки.

Детальніше...

Інформація для осіб з вадами слуху

У Харківській області забезпечено цілодобовий прийом екстренних повідомлень про виникнення пожеж та інших надзичайних подій у вигляді SMS повідомлень  на мобольний номер 38 098 044 81 01 від осіб з вадами слуху.

Пам’ятка про порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, якадосягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

  1. Особи, які досягли віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, але не набули права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю відповідного страхового стажу, за наявності не менше ніж 15 років страхового стажу мають право звернутися до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних, районних у мм.Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) (крім мм.Києва та Севастополя) рад, органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань соціального захисту населення, виконавчих органів рад об’єднаних територіальних громад (далі-органи соціального захисту населення) за призначенням тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату (далі - тимчасова допомога).

Детальніше...