Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини субсидій та соціального захисту

Інформація управління соціального захисту населення

ДО УВАГИ!

  • Вас позбавили вільного пересування та спілкування з родиною
  • Відібрали Ваші документи
  • Вам пообіцяли добре оплачувану роботу (за кордоном чи в Україні), а потім не заплатили обіцяних грошей
  • Змушували виплачувати неіснуючі борги
  • Змушували жебракувати або займатись протиправною діяльністю
  • Ви не мали можливості за власним бажанням кинути роботу
  • Застосовували насильство, погрози, примус або обман

 

Якщо Вас стосується хоча б декілька пунктів – ймовірно,

Ви є особою, яка постраждала від торгівлі людьми

Детальніше...

Відбулася нарада міжвідомчої робочої групи для вирішення питань щодо реабілітації демобілізованих учасників АТО

26 вересня 2017 року у приміщенні Вовчанської центральної районної лікарні відбулася нарада міжвідомчої робочої групи для вирішення питань щодо реабілітації демобілізованих учасників АТО за участю заступника голови Вовчанської районної державної адміністрації Н.М. Гордієнко, заступника начальника управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації Г.М. Сіроштан, головного лікаря КЗОЗ «Харківський обласний госпіталь для інвалідів війни» Ю.Г. Федченка, головного лікаря КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вовчанського району К.О. Ліци, заступника головного лікаря Вовчанської ЦРЛ С.О. Галигіної, начальника управління соціального захисту населення Вовчанської райдержадміністрації В.Б. Бондаренко, директора Вовчанського районного центру зайнятості О.Б. Бондаренко, голови громадської організації Ветеранів АТО Вовчанщини та патріотичної громади А.Г. Українця, представників Вовчанського районного військового комісаріату та лікарів району.

Детальніше...

Інформація управління соціального захисту населення

У 2013 році Генерального Асамблеєю Організації Об'єднаних націй було проголошено 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми та зазначено, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привертати увагу до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які постраждали від торгівлі людьми, а також заохочувати людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Боротьба з торгівлею людьми визнана одним із пріоритетних напрямків роботи Уряду України у сфері захисту прав людини.

Детальніше...

Інформація Управління соціального захисту населення Вовчанської районної державної адміністрації

Харківським обласним центром зайнятості з Харківським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів відпрацьовано механізм направлення на професійне навчання до Харківського центру професійно - технічної освіти ДСЗ осіб з інвалідністю, які зареєстровані в установленому порядку в Державній службі зайнятості як безробітні та відповідно до законодавства не мають права на допомогу по безробіттю (Згідно Порядку проведення професійної підготовки, підвищення кваліфікації та перепідготовки інвалідів, зареєстрованих у

Детальніше...

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

 Постановою Кабінету Міністрів України від 12. 04.2017 р. №254 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 р. №105 «Про затвердження Порядку виплати компенсації за 2014-2015 роки підприємствам, установам, організаціям, фермерським господарствам, сільськогосподарським виробничим кооперативам незалежно від підпорядкування і форми власності та фізичним особам - підприємцям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом».

Детальніше...