Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

ПРОВЕДЕННЯ МАСОВОГО ЗАХОДУ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОСАЛТІВСЬКОЇ ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Для інформування мешканців об’єднаної територіальної громади про стан ринку праці, відкриття власної справи завдяки можливостям пілотного проекту «Рука допомоги», 15 травня 2018 року в Будинку культури Старосалтівської ОТГ було проведено інформаційно-консультаційний захід.

До участі були запрошені представник консорціуму з пілотного проекту «Рука допомоги» Галина Харламова та дружина учасника проекту Анастасія Дрозд, яка поділилася власним досвідом ведення підприємницької діяльності. 

Про зміни в законодавстві України щодо соціального захисту населення проінформував заступник начальника управління соціального захисту населення Вовчанської РДА Володимир Кушнєров.

Про можливість отримання робітничих професій за кошти служби зайнятості та юридичних осіб розповіла представник Харківського центру професійно-технічної освіти Тамара Мостіпан.

Щодо змін в законодавстві про пенсійне забезпечення в частині пенсійних виплат в залежності від наявного страхового стажу проінформувала співробітник Вовчанського відділу управління Пенсійного фонду Ольга Топоркова.

Про можливість отримати безоплатну первинну правову допомогу повідомив спеціаліст Вовчанського бюро правової допомоги Юрій Даузе.

Представник окремого регіонального центру комплектування Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України Сергій Степанов розповів про можливості проходження служби за контрактом.

Всього у заході взяли участь 108 осіб. З них 35 безробітних, особи з малозабезпечених сімей – 8 чол., ВПО – 2 особи, особи з інвалідністю – 3 чол., студенти ПТНЗ – 42 чол. та ін.

На базі опорного закладу Старосалтівської ЗШ І-ІІІ ст. було організовано профорієнтаційний захід для учнів 8-11 кл. шкіл Старосалтівської громади за участю представників навчальних закладів м.Харкова та Вовчанського району. Діти мали можливість поспілкуватися в невимушеній обстановці і задати хвилюючі їх питання, пройти психодіагностичне обстеження з метою визначення їх професійної спрямованості, переглянути демонстраційні відеоролики, взяти участь у майстер-класах, які проводили викладачі Харківського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.

Всього в заході взяли участь 8 навчальних закладів і 182 учні шкіл.
Із залученням Мобільного центру профорієнтації (модернізований) біля Старосалтівської селищної ради було проведено інформування різних верств населення про послуги, які надає служба зайнятості та актуальні вакансії на ринку праці Вовчанського району та Харківської області. Про можливість проходження військової служби за контрактом розповів представник Вовчанського райвійськкомату Вадим Гавриловський.