Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Служба зайнятості працює в Старосалтівській ОТГ

На виконання Угоди про співпрацю Харківської обласної служби зайнятості та Старосалтівської селищної ради 4 квітня 2018 року спеціалістом Вовчанського РЦЗ було проведено виїзний профінформаційний захід для працівників закладів освіти громади. 

У приміщенні Старосалтівської школи профінформатор Федоркова Світлана повідомила вчителів про новітні послуги служби зайнятості з питань профорієнтації на базі Платформи Державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри. Зокрема, вона надала інформацію про джерела вибору професії, оцінку власних здібностей та навичок Soft Skills, саморозвитку, тестування в онлайн форматі і надання послуг в дистанційному режимі.

Під час заходу вчителі були також ознайомлені з «м’якими навичками», які зазвичай не надаються в школі, але за дослідженнями складають 80% успішності людини. С. Федоркова надала рекомендації педагогам щодо роботи з учнями та їх батьками у напрямку профорієнтації. Крім того, спеціаліст служби зайнятості відповіла на запитання присутніх та провела індивідуальні співбесіди з соціальними педагогами та вихователями.