Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини центру зайнятості

20 березня 2019 року у Страсалтівській селищній раді відбувся семінар з надання роз’яснень по роботі з Інтернет-ресурсами

 Начальник відділу організації працевлаштування населення Писаренко Ж.А. розповіла безробітним, які мешкають на території Старосалтівської громади, про можливості отримання послуг з пошуку роботи за допомогою Інтернет-ресурсів. Зокрема, вона повідомила про те, що створивши на сайті Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Персональний кабінет, безробітні можуть самостійно користуватись онлайн-послугами служби зайнятості: знайомитись з актуальними вакансіями, датами проведення профінформаційних та профконсультаційних заходів, датами наступного прийому фахівцем з питань зайнятості, відомостями про проведені виплати допомоги по безробіттю тощо. Також у ході семінару безробітні дізнались про цікаві сторінки Інтернет-мережі, на яких можна отримати корисну інформацію про способи пошуку вакансій, проходження співбесіди з роботодавцями, складання резюме та інше. Наприкінці семінару безробітні висловили свою думку про те, що розширення можливостей стосовно пошуку роботи, в т.ч. за допомогою Інтернету, дає більше шансів знайти роботу. А проведення виїзних заходів на території громади – наближає фахівців служби зайнятості до незайнятих громадян, дозволяючи надавати більш адресні та індивідуальні консультації.

«Моя професія, мій вибір, мій успіх!»

Формування психологічної готовності молоді до свідомого вибору професій та праці є багатогранним і складним процесом. Забезпечити його ефективність може тільки така профорієнтаційна робота, яка тісно пов’язана з підготовкою конкурентоспроможного працівника до гнучкої системи поглядів на трудове життя, до готовності свідомого вибору професії.

З метою доступності та наближення профорієнтаційних послуг до молоді спеціалістом Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відділу активної підтримки безробітних Світланою Федорковою 19 березня була проведена робота з випускниками Вовчанської ЗШ №3. В профорієнтаційному заході «Акція «Випускник» прийняло участь 73 учні. До участі у заході були запрошені представники навчальних закладів КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради, Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу та Харківського технікуму залізничного транспорту, працівники Вовчанської юнацької бібліотеки.

Учні випускних класів, педагоги, батьки, що були запрошені на захід, мали нагоду ознайомитися з професіями та спеціальностями, які потрібні на ринку праці, з умовами вступу до даних навчальних закладів, з можливістю отримання робітничих професій в Харківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Діти ознайомились з основною формулою вибору професії «Хочу - Можу –Треба», разом з фахівцем класифікували професії за приналежністю до однієї з п’яти груп, розбирали ситуації, які відносяться до професійного вибору. Учні були ознайомлені з Платформою профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості, за допомогою якої можливо визначити свої професійні схильності.

Проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю відповідно до потреб особистості, виробництва та ринку праці є одним з важливих напрямків профілактики безробіття серед молоді.

 

«Карітас Харків»

06 березня 2019 року у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Старосалтівської ОТГ відбулась зустріч представника благодійного фонду «Карітас Харків» з переселенцями та безробітними особами громади. В ході зустрічі обговорювались питання стосовно прав та свобод ВПО, надано інформацію щодо реєстрації для голосування на виборах Президента України.

Новини на 14.03.2019 року

14.03.2019 року о 11:00 в приміщенні Вовчанської районної філії ХОЦЗ, Харківським обласним центром зайнятості було проведено онлайн-семінар для роботодавців регіону за участю представників Головного управління Держпраці у рамках Тижня Відкритого Уряду на тему «Зміни у трудовому законодавстві. Робота за цивільно-правовим договором. Актуальні питання з гігієни праці. Профілактика професійних захворювань на підприємствах. Атестація виробничих об’єктів за умовами праці. Нормативні акти з охорони праці. Види інструктажів та порядок їх проведення». 
 В заході взяли участь 14 роботодавців Вовчанського району.

Взаємодія служби зайнятості з органами пробації

У Вовчанській районній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся семінар для осіб, які засуджені до умовного покарання і перебувають на обліку у відділі пробації. Мета заходу - надання профінформаційних консультацій для засуджених громадян, які потребують особливої уваги з боку служби зайнятості, оскільки невдовзі вони можутьпоповнити ряди безробітних.У ході зустрічі спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Блекот А.М. ознайомила присутніх із соціальними послугами, які надає служба зайнятості. Розповіла, що особи, які звільняються з місць позбавлення волі, мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню; в усіх центрах зайнятості єдина база вакансій по Україні та усі вакансії знаходяться у вільному доступі. При зверненні до центру зайнятості фахівці служби допоможуть знайти роботу - тимчасову або постійну, взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру, пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію. 
 Учасники семінару виявили значну зацікавленість до його тематики, задавали багато запитань. Серед найбільш частих запитань - можливості професійного навчання та підвищення кваліфікації.
 В заході взяли участь представники Вовчанського відділу пробації.