Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини центру зайнятості

До уваги жителів м.Вовчанська та Вовчанського району!

 

Запрошуємо вас пройти підвищення кваліфікації за професією – «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорія В1» (за умови наявності документу про освіту за вищевказаною професією категорії А1).

Тракторист-машиніст працює на гусеничних і колісних тракторах з причіпними, навісними та напівнавісними сільськогосподарськими машинами і знаряддями, на зернових і спеціальних збиральних комбайнах. Тракторист виконує механізовані роботи з обробки ґрунту, внесення мінеральних та органічних добрив, а також посіву, посадки сільськогосподарських культур і догляду за рослинами.

На ринку праці професія затребувана, попит на неї стабільний.

Навчання для зареєстрованих безробітних безкоштовне, у разі потреби надається гуртожиток або компенсується вартість проїзду.

Термін навчання: 19.10.2020 р. - 02.12.2020 р.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м.Вовчанськ вул. 1 Травня, 15 або за (068)196-45-15, (05741)-44996, 42380.

 

Неофіційне працевлаштування та допомога по безробіттю: які наслідки?

 

Порядком реєстрації безробітних передбачено, що реєстрація безробітного припиняється з початком зайнятості особи. Під такою зайнятістю мається на увазі, зокрема, працевлаштування за наймом на умовах трудового договору, укладення цивільно-правового договору про виконання робіт чи надання послуг. Реєстрація безробітного припиняється також у разі встановлення факту виконання ним оплачуваної роботи чи надання послуг.

Оптимальним, при працевлаштуванні безробітного, є повідомлення ним безпосередньо центру зайнятості про такий факт. Якщо безробітний працевлаштований за направленням центру зайнятості, він подає корінець такого направлення, заповнений роботодавцем. Якщо безробітний працевлаштувався самостійно, він повідомляє про це кар’єрного радника та подає заяву про припинення реєстрації. При цьому вносяться записи до його трудової книжки про припинення виплати допомоги по безробіттю, у разі якщо така виплата ще не закінчилась.

Окрім повідомлення про факт працевлаштування від самого безробітного, центр зайнятості отримує таку інформацію також в результаті розслідування страхових випадків і отримання інформації з персоніфікованої звітності про сплату єдиного внеску. Проходить певний проміжок часу, але в будь-якому випадку така інформація надійде до центру зайнятості.

Тому, рекомендуємо безробітним не допускати одночасного отримання допомоги по безробіттю та працевлаштування і своєчасно інформувати про це центр зайнятості.

Якщо така інформація приховується, то безпідставно отриманні кошти будуть стягнуті з безробітного.

У випадку працевлаштування без належного оформлення трудових відносин, зрозуміло, що дані персоніфікованого обліку до центру зайнятості не надійдуть.

Але, як вже зазначалося, встановлення факту виконання безробітним оплачуваної роботи чи надання послуг є підставою для припинення його реєстрації у центрі зайнятості. Інформація про такі факти, зокрема, може надійти від органів Держпраці, які проводять контрольні заходи щодо легалізації трудових відносин.

Тому, якщо такі факти будуть встановлені, безпідставно отриману допомогу по безробіттю також слід буде повернути.

Якщо у вас виникли питання або вам необхідна допомога, зверніться до спеціалістів Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за тел.: (068)196-45-15, (05741) 44996, 42380.

Поради випускникам

 Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а яку освіту варто здобувати взагалі.

Що порадити випускникові і його батькам?

Детальніше...

Шановні батьки!

Якою буде наша країна через 10-20 років – це значною мірою залежить від вас. Саме ваші діти невдовзі будуть забезпечувати добробут суспільства. Суспільство покладає свої надії на вас, тому що ви, маючи авторитет у дітей, можете вплинути на прийняття відповідального рішення щодо вибору професії. Ось чому є важливою ваша поінформованість щодо сучасних потреб ринку праці та правил вибору професії.

ПЛАТФОРМА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ КАР'ЄРИ http://profi.dcz.gov.ua/ створена з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі.

Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості та зробити власну профорієнтацію, якщо існує потреба у:

  • виборі (зміні) професії;
  • виборімайбутньогонапряму професійного навчання;
  • визначеннісхильності до підприємницькоїдіяльності
  • оцінцівласнихздібностей та навичок (Soft Skills);
  • саморозвитку.

За бажанням Ви можете звернутися за додатковою консультацією до фахівців Вовчанської районної філії Харківського ОЦЗ.

Завдяки Платформі з профорієнтації та розвитку кар'єри Ви можете безкоштовно продіагностувати схильності, здібності, краще зрозуміти професійні інтереси своїх дітей. Тобто зробити власну профорієнтацію та надати самостійно професійну допомогу.

Головне, щоб людина займалася улюбленою справою. В цьому запорука успіху!

Телефон для довідок 068-196-45-15, (05741) 4-23-80, Вовчанська районна філія ХОЦЗ.

Наша електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Стати хамелеоном: п'ять здібностей, які точно знадобляться в майбутньому

 Як бути конкурентоспроможним в майбутньому, які можливості точно знадобляться в теперішній цифровій економіці? Їх можна звести до двох умінь: ладнати з собою, іншими та навчатися.

Щоб залишатися конкурентоспроможними на ринку праці, варто розвинути в собі деякі якості.

Швидко опановувати нові знання

Чим стрімкіше розвиваються технології і суспільство, тим швидше і радикальніше змінюється ситуація на ринку праці, при цьому масовий підхід до освіти змінюється набагато повільніше. За такого стану речей є певна проблема: люди отримують професію, не замислюючись про її затребуваність, по «соціальній інерції». У майбутньому тенденція тільки посилиться, запити на нові знання та спеціальності будуть виникати ще стрімкіше. Якщо людина XX століття могла за своє життя змінити кілька компаній, то сучасна людина легко змінить кілька професій. Експерти вже порівнюють майбутнє з серфінгом: нам доведеться підкорювати кілька нових хвиль (спеціалізацій), щоб просунутися далі інших. Основні навички, які знадобляться в майбутньому - допитливість, відкритість новому, жага знань. Сьогодні підкорювати океанські простори можна з освоєння додаткових знань, наприклад, по суміжній спеціалізації.

Цифрова сприйнятливість, або digital agility

Бізнес стає цифровим: без просування продуктів і послуг в інтернеті зараз не обходиться практично жодна організація, а багато сфер взагалі поступово переходять на digital working, тобто починають працювати виключно в інтернеті (особливо це актуально для e-commerce і реклами). У будь-якому випадку комп'ютер з доступом до інтернету і необхідним програмним забезпеченням вже став основним - або одним з основних - інструментом роботи для більшості професій. І для бізнесу дуже важливо, щоб співробітники встигали за цими змінами, вміли користуватися сучасними інструментами.

Не випадково в корпоративну культуру вже вводиться оцінка співробітників по digital agility, вмінню користуватися сучасними технологіями. Роботодавці хочуть зрозуміти, наскільки ми готові навчатися, бути гнучкими до діджитал-змін і маємо здатність впроваджувати їх. Від нас поки не вимагається йти глибоко в технічну частину, але розібратися, як технології змінюють і покращують бізнес, точно варто. Отримати ці знання можна від спілкування з підкованими в технологіях людьми, на конференціях, з передових статей і літератури.

Взаємодія з іншими

Сучасне суспільство передбачає набагато більш активну комунікацію між людьми, ніж було раніше: глобалізація світу, активний розвиток інформаційних технологій і соціальних сервісів і т. д. З кожним роком люди спілкуються все активніше. Про це свідчить і статистика по соціальним мережам - практично кожен ресурс показує стійке зростання. І ця тенденція, за всіма прогнозами, збережеться і може навіть посилитися.

З прикладної точки зору, в уміння спілкуватися входять здатності виступати публічно, вести ефективне листування, в тому числі в соцмережах, домовлятися, бути клієнтоорієнтованим, емоційно співпереживати і розуміти інших. У недалекому майбутньому керівникам буде чому повчитися у молодих, більш технологічно підкованих співробітників. Тому одна з кар'єрних рекомендацій: спілкуватися з тими, ким ви керуєте і хто вас оточує. Як говорив генеральний директор Ford Алан Муллалі: «Якщо я не експерт з якогось питання і є люди, які в цьому краще розбираються, то чому я говорю? Чому б не послухати їх?»

Адаптивність

Бути адаптивним означає, що людина не зупиняється перед новою проблемою, а швидко переходить до пошуку рішень. Згадаймо про часту зміну професій, стрімкий перехід в діджитал і просто про зовнішні економічні ризики і виклики - все це буде зобов'язувати нас залишатися адаптивним. Цікаво, що на зустрічах випускників через 5-10 років після закінчення навчання виявлялося, що студенти з великим рівнем адаптації були більш задоволеними життям і кар'єрою, ніж ті, хто не мав такої риси характеру. Ця властивість увійшла до 80% основних компетенцій майбутнього. Основними кроками до розвитку адаптації стають уміння проявляти терпіння, здатність розгорнуто аналізувати невизначені ситуації, оцінювати всі плюси і мінуси і тільки потім приймати рішення.

Уміння працювати з собою

Якщо людина не управляє емоціями, то емоції керують нею. Настрій колективу хвилює роботодавців. В умовах невизначеності і частої зміни курсів від працівника буде потрібне вміння розподіляти свої ресурси і управляти власним настроєм і енергією, входити у стан концентрації на важливому завданні або занурюватися у стан спокою в особливо стресових ситуаціях. Крім того, керівники шукають тих, хто отримує від роботи драйв і радість. Такі співробітники знаходять в своїй праці джерело сили і заряджають ним оточуючих. Ці професіонали дорого цінуються вже сьогодні. Навчитися поєднувати задоволення від роботи, результативність і баланс з особистим життям точно необхідно вже сьогодні.

Незабаром роботодавці розпочнуть полювання за кращі і сильні кадри. У зв'язку з цим рости над собою, розвивати потенціал і позначені у цій статті навички точно варто! Бажаємо вам успіхів!

Сподіваємось, що наші поради стануть вам у нагоді. Якщо ж ви потребуєте допомоги фахівців – звертайтесь до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за тел. : (068)196-45-15, (05741) 44996, 42380.