Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини центру зайнятості

ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ НАВЧАННЯ!

Вовчанський районний центр зайнятості пропонує пройти професійне навчання у Державному навчальному закладі «Харківське вище професійне училище № 6» (м. Харків, вул. Войкова, 1) та отримати професію машиніст крана (кранівник).

Детальніше...

Економте час та кошти - плануйте візит до центру зайнятості

 

 

Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна за посиланням

               http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about

 або на порталі Державної служби зайнятості    http://www.dcz.gov.ua/

через рубрику «Електронні послуги».Якщо Ви зарезервували для себе час. Вам не потрібно отримувати талон на відвідування. Звертайтесь до фахівця центру зайнятості у зарезервований час. На електронному табло у центрі зайнятості відобразиться запрошення з номером талону на робоче місце, яке Вам буде повідомлено під час запису па прийом засобами електронної черги.

Записатись можна на консультації з питань: сприяння працевлаштуванню, вибору професії, профнавчання, профорієнтації, тимчасової зайнятості, юридичних аспектів у сфері зайнятості, реєстрації у центрі зайнятості тощо.

Електронна черга - це швидка і зручно! Цінуйте свій чиє — користуйтеся новими опціями, створеними саме

для Вас!

 

 

 

Проведення інформаційного семінару «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці".

В рамках проекту Датської ради у справах біженців в Україні «Соціально-правовий захист, життєзабезпечення та екстрена підтримка постраждалих від конфлікту груп населення південного сходу України» на базі Вовчанського районного центру зайнятості було проведено інформаційний семінар «Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці".

Детальніше...

Виїзні акції до Старосалтівської громади

Вовчанський районний центр зайнятості проводить виїзні акції до Старосалтівської громади

З метою інформування населення Старосалтівської громади про соціальні послуги, що надаються Державною службою зайнятості, про актуальні вакансії регіонального ринку праці та можливості проходження безкоштовного професійного навчання Вовчанський РЦЗ планує протягом 28-30 серпня 2017 року провести виїзні акції до населених пунктів громади.

Детальніше...