Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини центру зайнятості

Про проведення заходу «Запобігання нелегальної трудової міграції торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці" за участю громадської організації "Всеукраїнська асоціація компаній з міжнародного працевлаштування".

   Питання пошуку роботи за межами України завжди було і буде актуальним. Саме з цього питання   03 квітня  2017 року у Вовчанському районному центрі зайнятості пройшов захід «Запобігання нелегальної трудової міграції  торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці" за участю громадської організації "Всеукраїнська асоціація компаній з міжнародного працевлаштування". Мета проведення заходу - надання  інформації для населення щодо запобігання нелегальної трудової міграції та ефективний захист інтересів українських працівників, які шукають або в майбутньому збираються шукати роботу за кордоном. У ході зустрічі безробітні Вовчанського РЦЗ дізналися про  організації, які сприяють працевлаштуванню за кордоном, про  ризики та способи їх уникнення в разі працевлаштування за межами України, а також про можливості отримання правової допомоги з вищезазначених проблем.

ПРЕС-РЕЛІЗ

«Майже на 23% зросла кількість роботодавців з вільними вакансіями»

Ринок праці пожвавився. Майже на 23% зросла кількість роботодавців, які з початку 2017 року подали вакансії до служби зайнятості Харківського регіону. Збільшилась кількість вакансій. Пришвидшилось укомплектування вакансій. Підприємства розвиваються і готові набирати в штат новий персонал.

Близько 57% вакансій, наданих до служби зайнятості, припало на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватись професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери послуг. Бракує ІТ-фахівців. Є дефіцит на слюсарів, сантехніків, швачок тощо. Затребувані економісти та інженери з досвідом роботи, фахівці готельно-ресторанного сервісу. В тренді лікарі, вчителі, перукарі.

Детальніше...

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ – РОБОТОДАВЦЯМ І ШУКАЧАМ РОБОТИ

Не зважаючи на складнощі економіки та ринку праці, служба зайнятості України і Вовчанський районний центр зайнятості зокрема продовжують вдосконалювати роботу з населенням та роботодавцями.

Так, з січня 2017 запрацював унікальний сервіс - електронне бронювання послуг для осіб, які шукають роботу та безробітних. За допомогою Інтернету можна зарезервувати час індивідуального прийому до фахівця без попереднього відвідування центру зайнятості.

На порталі Державної служби зайнятості за адресою: www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги» стала доступна функція «Електронна черга реєстрації безробітних».

Таким чином, можна зарезервувати час для отримання консультацій з працевлаштування, реєстрації в центрі зайнятості, з тимчасової зайнятості, з питань вибору професії, професійної орієнтації або професійного навчання тощо.

У перспективі створення електронного кабінету для роботодавців. Дистанційні форми надання послуг дозволяють громадянам самостійно планувати графік спілкування з фахівцями центру зайнятості, раціонально та з користю використовувати свій час, отримувати послуги, не відвідуючи центр зайнятості.

Нагадуємо, що служба зайнятості продовжує публікувати термінові вакансії в Інтернеті. Шукачі роботи можуть ознайомитися з пропозиціями роботодавців на офіційних сторінках центрів зайнятості в соціальній мережі Фейсбук.

Успішно зарекомендувала себе безкоштовна послуга зі складання відеорезюме. Записати, розіслати його роботодавцям та розмістити в Інтернеті можна безпосередньо у центрі зайнятості. Крім того, у Харківської обласної служби зайнятості для цього створено власний канал в УоuТube.

Також в onlinе режимі працює конструктор резюме. Цей сервіс знаходиться на веб-сайті Харківського обласного центру зайнятості. Особа, яка шукає роботу отримає своє резюме на електронну пошту, для подальшої розсилки роботодавцям.

Для роботодавців створюються відеоревю вакансій. Це короткі агітаційні слайд-ролики, як наглядна демонстрація умов праці, робочого місця та обладнання, на якому потрібно працювати. Крім того, через скайп роботодавець може поспілкуватись з претендентом на роботу - «віч на віч», отримати відповіді на питання та оцінити манеру спілкуватись, поведінку тощо.

При Вовчанському центрі зайнятості відкритий консалтинговий центр, де підприємці-початківці можуть безкоштовно отримати консультаційний супровід від  представників влади, фіскальних та дозвільних органів, громадських організацій тощо. Особливо це важливо сьогодні, коли передбачені різного роду санкції за нелегальну зайнятість працівників та неналежне оформлення трудових відносин.

 За детальною інформацією щодо роботи Вовчанського районного центру зайнятості  звертайтесь за адресою: м.Вовчанськ, вул.1 Травня, буд.15 (з 8.00 до 17.00 в робочі дні), або за тел.: (057) 4-22-36, 4-20-41, е-mail:  2020@khcz.gov.ua.

 

ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

БФ «Карітас України» розпочинає нову хвилю проекту «Підтримка підприємців серед ВПО»

Проект призначений допомогти переселенцям,  які бажають відкрити або відновити свою справу.

Це можливість взяти участь у конкурсі та отримати грант в розмірі 20 000 або 25 000 гривень.

Заявки приймаються з 7 по 28 лютого 2017 року включно.

Умови участі у проекті: 

- бути внутрішньо переміщеною особою;

- мати досвід підприємницької діяльності та/або досвід в управлінні бізнесом;

- проживати і вести діяльність в одній з таких областей: Запорізька, Полтавська, Сумська, Харківська;

-  бути віком від 18 до 60 років.

Відбір проводитиметься за критеріями:

  • новизна і затребуваність ідеї;
  • наявність і продуманість маркетингової стратегії;
  • стратегії бачення своєї справи, ресурсів для ведення діяльності та ін.

Звертаємо увагу! Якщо Ви чи хтось із членів Вашого домогосподарства вже отримували фінансову допомогу на розвиток бізнесу від інших організацій або від БФ «Карітас України», ми не маємо можливості допомогти Вам ще раз.

Заповнену заявку на участь у проекті електронною поштою на направляйте по адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завантажити заявку для заповнення можна за посиланням: http://bit.ly/2ktIiYc

У разі відбору заявки співробітники проекту зв'яжуться з учасником для проведення інтерв'ю.

Детальні умови проекту доступні за посиланням: http://bit.ly/2kZlHmC

 

БФ «Карітас України»

«Підтримка підприємців серед ВПО»

 

    БФ «Карітас України» відкриває новий проект «Підтримка підприємців серед внутрішньо переміщених осіб» в Запорізькій, Полтавській, Сумській та Харківській областях.

    Якщо Ви переселенець і бажаєте відкрити або відновити свою справу, ви можете подати заявку на участь в конкурсі на отримання гранту в розмірі 20.000 або 25.000 гривень.

    Заявки приймаються з 07 лютого 2017 року по 28 лютого 2017 року включно. Заявки, надіслані пізніше, не розглядатимуться.

    У разі відбору Вашої заявки, ми самі зв'яжемося з Вами для участі в інтерв'ю.

Детальніше...