Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини центру зайнятості

Презентація роботодавця – крок до працевлаштування

15 січня 2020 року фахівці Вовчанської районної філії провели профінформаційний захід «Презентація роботодавця» з метою інформування незайнятих осіб щодо кадрової потреби ПРАТ «Вовчанський агрегатний завод». Під час зустрічі присутні отримали інформацію про діяльність підприємства та наявні вакансії, переглянули відеоролик про діяльність заводу.

 

Шановні жителі Старосалтівської громади!

 15.01.2020 з 9-00 до 15-00 у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Старосалтівської ОТГ буде працювати представник Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості.

Запрошуємо взяти участь в інформаційному семінарі «Можливість працевлаштування до країни Ізраїль». У Вас буде можливість безпосередньо за місцем проживання ознайомитись з актуальними вакансіями, про які проінформували роботодавці Вовчанського району, одержати консультації щодо роботи електронних кабінетів служби зайнятості.

Прийоми і методи ефективного спілкування

Щоб бути переконливим необхідно уміти правильно застосовувати певні прийоми та методи ефективного спілкування. Наприклад, відповідаючи на запитання необхідно бути конкретними та чесними. HR-менеджери, спеціалісти з підбору персоналу – в першу чергу помічають нечесність з боку претендента. Це відразу відштовхує. Крім того, ваші слова легко перевірити, якщо звернутись на ваше попереднє місце роботи. Тому будьте чесними, відповідаючи на будь-яке питання, професійне чи особистого характеру.

Детальніше...

Закінчила курси підвищення кваліфікації четверта група медичних працівників

 

В зв’язку з реформуванням системи охорони здоров’я виникає потреба в підвищенні компетенцій медичних працівників, в тому числі з основ комп’ютерної грамотності, так як медичні заклади переходять на нову електронну систему ведення справ - електронні черги, електронні медичні книжки, електронні рецепти.

Детальніше...