Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини центру зайнятості

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ПРОПОНУЄ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ В КРАЇНІ ІЗРАЇЛЬ

 

Відповідно до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль ПРОПОНУЄТЬСЯ працевлаштування в Державі Ізраїль.

  • визначено 4 сфери для висококваліфікованих спеціалістів:

1) будівельні роботи - промислове будівництво, обробка деревини (обов'язковим є вміння читати плани будівництва) – опалубник;

2) робота з металом (обов’язковим є вміння читати плани будівництва) – арматурник;

3) покриття стін та підлоги керамічною плиткою – лицювальник-плиточник;

4) штукатурні роботи – штукатур.

Детальніше...

Профорієнтація для випускників Старосалтівської ЗШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад) Старосалтівської об’єднаної територіальної громади

Вибір професії – це друге народження людини. Від того, наскільки вірно вона обере свій професійний шлях, залежить її майбутнє. Адже соціальний статус кожної людини визначається передусім рівнем освіченості, набутими знаннями і вміннями застосувати їх на практиці. В умовах ринкової економіки дуже важливо оволодіти професією, яка б постійно мала попит на ринку праці. Уже минув час, коли більшість молодих людей бажають стати лікарями або педагогами. Реалії показують, що для того, щоб забезпечити своє майбутнє, потрібно отримувати спеціальності інших спрямувань. 

З метою запобігання подальшого молодіжного безробіття, спеціалістом Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості була проведена профорієнтаційна робота з учнями Старосалтівської ЗШ Старосалтівської об’єднаної територіальної громади. Випускники були поінформовані про можливість проходження професійної діагностики, у т.ч. в режимі он-лайн засобами Інтернету (веб-базована платформа для безкоштовного он-лайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» http://myprofession.com.ua/), ознайомлені з актуальними вакансіями Харківського регіону, з можливістю навчання за робітничими професіями у Харківському центрі професійно- технічної освіти ДСЗ.

Учні дізнались про формулу вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА» та мали нагоду отримати консультацію з питань професійного самовизначення. В заході прийняли участь 22 особи.

 

Профорієнтація учнівської молоді у КЗ «Білоколодязький ліцей»

Для надання допомоги у професійному самовизначенні учнівської молоді, 15 листопада 2018 року спеціалістом Вовчанської районної філії ХОЦЗ у КЗ «Білоколодязький ліцей» було проведено масовий профорієнтацій захід «Акція «Випускник». Учні 8-11 класів були поінформовані про можливість проходження професійної діагностики, у т.ч. в режимі он-лайн засобами Інтернету (веб-базова платформа для безкоштовного он-лайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» http://myprofession.com.ua/). Також молодь було ознайомлено з профорієнтаційними методиками Є.Клімова, Д.Голланда, які допомагають у визначенні майбутньої професії, з актуальними вакансіями Харківського регіону,учнями були переглянуті відеоролики про навчання за робітничими професіями в Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ. В заході взяли участь 78 осіб.

 

До Дня працівника сільського господарства

З метою ознайомлення населення про можливості служби зайнятості щодо надання допомоги по професійному самовизначенню, навчання, працевлаштування, отримання інформації про світ професій, 16 листопада 2018 року проведено День відкритих дверей Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, який було присвячено відзначенню Дня працівника сільського господарства.

Захід відвідали 20 безробітних та 250 осіб з числа зайнятого населення. 
 Відвідувачі були ознайомлені в т.ч. з новітніми послугами служби зайнятості, зокрема, сервісом "Електронна черга реєстрації безробітних". Відтепер користувачі web-сайту служби зайнятості можуть дистанційно, а саме через рубрику "Електронні послуги", записатися на прийом до спеціаліста будь-якого центру зайнятості, обравши мету, дату та годину візиту. Таким чином, особа може зарезервувати час на прийом до фахівця, з метою працевлаштування або отримання консультації з тимчасової зайнятості, вибору фаху, професійного навчання чи з юридичних питань.

Також, одним з нових напрямків є ресурс «Персональний кабінет» на головному сайті Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua, завдяки якому, не виходячи з дому, зареєстрований безробітний може: 

- створити власне резюме;

- здійснити підбір роботи;

- ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість;

- дізнатись про можливість професійного навчання;

- переглянути дані про заплановані та фактичні відвідування;

- дізнатись про заходи, які заплановані у центрах зайнятості;

- записатися на заходи, які зацікавили безробітного;

- отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю.

В інформаційному секторі присутні мали змогу ознайомитись з матеріалами про проходження професійного навчання на базі центрів професійно-технічної освіти ДСЗ, відбулась демонстрація презентаційних відеороликів щодо можливостей одержання нової професії. Також була проведена презентація веб-базової платформи для безкоштовного он-лайн профорієнтаційного консультування "Моя професія: консультаційна мережа", завдяки якій старшокласники мають змогу визначити власний професійний потенціал.

Під час спілкування учасники отримали кваліфіковані роз’яснення на всі поставлені запитання.

 

 

День відкритих дверей у Вовчанському технікумі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка

Якщо театр починається з вішалки, то ВНЗ — з Дня відкритих дверей. Саме після цієї події більшість абітурієнтів приймають остаточне рішення: вступати чи ні в обраний навчальний заклад.

Вибір професії – один із найважливіших етапів у житті кожної людини. Це питання зараз стоїть перед багатьма старшокласниками і випускниками шкіл, які обдумують: який навчальний заклад обрати, якому фаху надати перевагу?

14 листопада 2018 року у Вовчанському технікумі сільського господарства ім.П.Василенка відбувся День відкритих дверей. Відрадно зазначити, що разом із майбутніми абітурієнтами відвідати захід виявили бажання і їхні батьки.

У залі відбулася відеопрезентація технікуму, розповсюджувався інформаційний матеріал про відділення та спеціальності, правила прийому та умови навчання. Відвідувачі дізналися про студентське самоврядування, організацію навчання і дозвілля, про можливості, що їх надає навчальний заклад, для занять спортом і художньою самодіяльністю, про те, наскільки цікавим є сьогодні студентське життяі. Крім того, піднімались питання поселення у гуртожиток, організації студентського харчування, оздоровлення і відпочинку, стипендіального забезпечення тощо.

Наступним етапом Дня відкритих дверей було ознайомлення з матеріально-технічною базою технікуму. Зокрема, гості мали можливість побувати в навчальних аудиторіях, лабораторіях, майстернях, де готують майбутніх фахівців. Юнаки та дівчата мали змогу ближче ознайомитися з навчальним процесом, поспілкуватися з викладачами та студентами. 

Тож «День відкритих дверей» став для всіх зацікавлених унікальною можливістю побачити все на власні очі.