Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини центру зайнятості

Вовчанський районний центр зайнятості обговорив за круглим столом шляхи впровадження підходу кейс-менеджмент

20 лютого 2018 року у Вовчанську за ініціативи районної служби зайнятості відбувся круглий стіл на тему: «Соціальний супровід вразливих на ринку праці громадян шляхом запровадження підходу кейс-менеджмент». Учасниками заходу стали представники соціальних установ та організацій Вовчанського району, а також працівники органів місцевого самоврядування і громадські діячі.

Детальніше...

Майстер-клас для безробітних, які вирішили зайнятись виноградарством

 

Під час проведення профорієнтаційного заходу для безробітної та учнівської молоді Вовчанського району, що проходив 8 лютого 2018 року в Вовчанському районному будинку культури, для бажаючих навчитися вирощувати виноград було проведено майстер-клас. Досвідчений виноградар, викладач Харківського центру професійно-технічної освіти ДСЗ (ХЦПТО) Ігор Рибаков розповів учасникам заходу про основні засоби і методи вирощування цієї культури в Харківському регіоні.

Детальніше...

ДО УВАГИ УЧНІВ ВИПУСКНИХ КЛАСІВ ТА БЕЗРОБІТНОЇ МОЛОДІ !

    

З метою ознайомлення учнівської та безробітної молоді з професіями, які можна здобути в навчальних закладах Харківської області, Харківська обласна служба зайнятості організовує в м.Вовчанськ профорієнтаційний захід «Професія твоєї мрії». Цей захід пройде 8 лютого 2018 року у Вовчанському районному будинку культури з 11.00 до 13.30 год., в ньому візьмуть участь представники 16 навчальних закладів Харківщини та 3 навчальні заклади Вовчанського району.

Вовчанський районний центр зайнятості запрошує усіх зацікавлених взяти участь у цьому  заході,  під час проведення якого всі бажаючі зможуть не тільки отримати корисну інформацію про умови вступу і навчання в вишах та профтехучилищах, але й пройти комп’ютерну діагностику щодо схильності до тієї чи іншої професії.

 

Професія твоєї мрії

 

Професійне самовизначення – це не одноразовий вибір професії, а безперервний процес формування професійних інтересів, відчуття професійної перспективи. Державна служба зайнятості, розуміючи багатогранність факторів, що впливають на професійне становлення індивідуума, надає всебічну допомогу людині в професійному самовизначенні. Починаючи з осіб молодшого віку, поступово розширює і ускладнює коло відомостей зростаючого покоління про світ професій, кадрові потреби регіону, готує до мотивованого професійного вибору. 

08 лютого 2018 року у Вовчанському районному будинку культури було проведено масовий профорієнтаційний захід «Професія твоєї мрії» для учнівської, студентської та безробітної молоді Вовчанського району, яка не визначилася щодо вибору майбутньої професії . До участі у заході були запрошені представники вищих та професійно-технічних навчальних закладів Харківського регіону, Харківського центру професійно-технічної освіти ДСЗ. 

Під час проведення заходу проводилось психолого-діагностичне тестування щодо вибору майбутньої професії. Особливе захоплення викликали навчальні заклади, де свої практичні вміння і навички демонстрували студенти. Представники навчальних закладів розповідали про професії, за якими вони здійснюють профпідготовку, та можливість працевлаштування за набутою професією.

Дедалі більшої уваги до участі в заходах даного напрямку надають батьки школярів. Адже на скільки вдалий вибір дитина зробить, на скільки їй вистачить сміливості займатись у майбутньому тим, що вона хоче робити, від того, на скільки вона буде обізнаною у світі професій, залежить її свідомий вибір сьогодні . І дуже важливим є, щоб він був здійснений ні в якому разі не за настановою батьків, друзів, не під впливом засобів масової інформації, моди, престижності навчального закладу, факультету чи спеціальності. І завдання спеціалістів служби зайнятості допомогти їм зорієнтуватись. 

Всього у заході взяли участь 883 особи, з них: 624 учні 8-11 класів, 60 студентів Вовчанського технікуму Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка і 20 студентів Вовчанського медичного коледжу, 28 педагогічних працівників, 53 батьків і 98 осіб з безробітної молоді.

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО!

 

 

До Державної служби зайнятості (Центрального апарату) звернулася Громадська організація "Всеукраїнський центр допомоги учасникам АТО" з пропозицією підтримки проекту бізнес-школи для ветеранів АТО та членів їх сімей. Проект направлений на сприяння зайнятості та розвитку підприємницьких ініціатив у осіб зазначеної категорії.

Бізнес-тренінг для учасників АТО відбудеться у Харківському національному економічному університеті  імені Семена Кузнеця (аудиторія ім. С. Кузнеця) 23, 24, 25 грудня 2017 року.

Запрошуємо  осіб з числа демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей взяти участь у вищевказаному заході.

Контактна особа щодо проведення бізнес-тренінгу: Ростислав Кас’яненко (моб. тел.: 067- 573-73-25).

Додаток: Програма заходу.

      

Детальніше...