Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини центру зайнятості

УВАГА!

З метою активізації інформаційно-роз’яснювальної та профорієнтаційної роботи серед різних верств населення щодо сприяння працевлаштування, можливості навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, орієнтації громадян на військову службу за контрактом у червні 2017 року спеціалістами Вовчанського районного центру зайнятості будуть проведені Виїзні акції з використанням Мобільного центру профорієнтації.

Запрошуємо прийняти участь у вищезазначених заходах.

Детальніше...

Служба зайнятості допомогає учнівській молоді у виборі майбутньої професії

Ефективні профорієнтаційні технології забезпечують професійну підготовку старшокласників до вибору майбутньої професії. Сьогодні для них це найважливіша справа їхньої подальшої життєдіяльності, яка полягає у формуванні особистості людини, в здатності здобути професію з урахуванням своєї майбутньої конкурентоспроможності. Запропоновані спеціалістами  Вовчанського РЦЗ профорієнтаційні методи, різні форми тестування  можуть бути використані шкільними психологами, вчителями для  шкільної молоді в урочній та позаурочній діяльності. В травні було проведено вісім профорієнтаційних заходів для учнів та вчителів Вовчанського району, в яких прийняли участь  понад 200 учасників.

Служба зайнятості відвідала с.Білий Колодязь

11 травня 2017 року Вовчанський районний центр зайнятості провів виїзну з акцію з використанням МЦПО(м) на території Білоколодязької громади. Зокрема, фахівець служби зайнятості Світлана Федоркова відвідала Білоколодязький навчально-виробничий комбінат, у якому 64-и учні 8-10-х класів та 10-ть вчителів отримали інформацію стосовно послуг служби зайнятості, в т.ч. щодо можливості проходження тестування для виявлення схильності до тієї чи іншої професії та навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та закладах освіти Харківської області.

Детальніше...

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ПРОВОДИТЬ ПРОФІНФОРМАЦІЙНУ РОБОТУ СЕРЕД НАСЕЛЕННЯ

У травні 2017 року спеціалістами Вовчанського районного центру зайнятості було здійснено три Виїзні акції з використанням Мобільного центру професійної орієнтації. Виїзні акції було проведено 11 травня 2017 року у смт. Білий Колодязь, 16 травня 2017 року у с. Вовчанські Хутори та 23 травня 2017 року у с. Бугаївка. Заходи були спрямовані на інформування різних верств населення актуальних вакансій, можливості навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, орієнтації громадян на військову службу за контрактом. Під час проведення заходів вищезазначену інформацію отримали понад 200 мешканців Вовчанського району.

Детальніше...

В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з профорієнтації випускників шкіл

Державна служба зайнятості розпочала загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молодим українцям визначитись із найбільш підходящою для них професією. Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому центрі зайнятості по всій Україні.

Детальніше...