Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини центру зайнятості

День відкритих дверей на виробництві: ПрАТ "ВОВЧАНСЬКИЙ АГРЕГАТНИЙ ЗАВОД"

Одним із найважливіших пріоритетів діяльності служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з роботодавцями – основними партнерами в реалізації державної політики зайнятості. Співпраця з ними безпосередньо впливає на якість надання службою зайнятості соціальних послуг населенню.
 Спеціалістами Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості 17 травня був проведений День відкритих дверей на виробництві на базі підприємства ПрАТ "ВОВЧАНСЬКИЙ АГРЕГАТНИЙ ЗАВОД". Метою проведення заходу було надання можливості роботодавцю презентувати власне підприємство, а безробітним на власні очі ознайомитись із виробництвом, переліком продукції, яка виробляється, організацією робочих місць, соціальними гарантіями для працівників тощо.

Основними напрямками діяльності ПрАТ "ВАЗ" є :

  • розробка і виробництво паливної апаратури, агрегатів управління і регулювання газотурбінних приводів для авіаційної, нафтогазової та енергетичної галузей; 
  • розробка і виробництво гідравлічних і комбінованих гідро-і електропневматичних агрегатів літальних апаратів;
  • проектування та виготовлення пневматичних і комбінованих гідро-і електропневматичних агрегатів автомобільних транспортних засобів. 
     Висока якість продукції багаторазово відзначена почесними дипломами та нагородами України та міжнародних організацій.

Сьогодні підприємство має потребу в кваліфікованих кадрах, надає можливість в працевлаштуванні після навчання безпосередньо на робочому місці. 

Під час заходу безробітні отримали вичерпні відповіді на свої запитання. Підприємство відвідали 44 особи в тому числі 14 безробітних, п’ятеро з яких зацікавились можливістю працевлаштування й запланували особисті співбесіди із роботодавцем.

 

 

День Вишиванки!

 

Свято Української Вишиванки знайшло відклик у серці кожного українця.

Підтримуємо національні традиції!

 

Круглий стіл

 У Вовчанській районній філії Харківського обласного центру зайнятості було проведено круглий стіл спільно з представниками роботодавця ПрАТ «Вовчанський агрегатний завод». В ході зустрічі були розглянуті питання щодо працевлаштування безробітних, що мешкають поза межами м.Вовчанська, на ПрАТ «Вовчанський агрегатний завод». За підсумками заходу була підписана спільна резолюція щодо подальших дій учасників круглого столу.

СВІТ ПРОФЕСІЙ

Спеціалістом відділу активної підтримки безробітних Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Федорковою С.О. 16.05.2019 року були проведені профорієнтаційні уроки для учнівської молоді у Вовчансько-Хутірській ЗОШ, спрямовані на профорієнтацію учнів 8-11 класів, в яких прийняло участь 30 осіб. Під час проведення уроків учні ознайомилися з інформацію про професії, які можливо отримати у навчальних закладах Харківської області, були поінформовані про можливість проходження тестування в онлайн-режимі на професійну спрямованість, про послуги служби зайнятості, в т.ч. можливість навчання за робітничими професіями в Харківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. 

«Обирайте професію виважено, користуйтеся допомогою фахівців служби зайнятості, ми завжди раді вам допомогти», - зауважила Світлана Олексіївна. Юнаки та дівчата отримали відповіді на важливі для них запитання.

ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ВІДБУДЕТЬСЯ ТРЕНІНГ–СЕМІНАР

 17 травня о 9.00 і 13.00 за адресою: Харківська обл., м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15, у приміщенні Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, відбудеться тренінг–семінар для безробітних «Вимоги роботодавця до професіональних та особистісних характеристик претендента» за участю ТОВ «Центр управління кар’єрою». Учасники заходу матимуть змогу пройти мотиваційні тренінги та профорієнтаційне тестування.