Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини центру зайнятості

Легалізація робочих місць та заробітної плати – соціальна захищеність кожного працюючого громадянина

 

На жаль, для багатьох заробітна плата «у конверті» стала звичайним явищем і чомусь, навіть, нормою. Безрадісним залишається те, як молоді люди, а подекуди громадяни з неабияким життєвим досвідом погоджуються на «сіру» заробітну плату, не опікуючись, що нелегальне працевлаштування позбавляє працівника права на соціальні пільги, матеріальну допомогу, достойну пенсію, тобто знижує його соціальну захищеність.
 Легалізація робочих місць передбачає зменшення кількості осіб, які збагачуються за рахунок інших, та збільшує надходження до бюджету, які раніше приховувалися від держави. Тому важливо, щоб не тільки роботодавець був зацікавлений легально працевлаштовувати своїх працівників, а і самі працівники дбали про своє майбутнє. Легалізація зайнятості населення та відмова від виплати зарплати «в конвертах» дозволить зняти соціальну напругу та отримати громадянами реальну соціальну підтримку. Також використання неоформленої праці є порушенням трудового законодавства, що передбачає адміністративну відповідальність.

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення серед роботодавців Вовчанського району фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості щомісячно проводять семінари на тему «Легалізація зайнятості – крок на зустріч Вашим працівникам». Представники філії акцентують увагу слухачів на активних програмах для роботодавців, які створюють робочі місця, розповідають про послуги та переваги у співпраці із службою зайнятості. Результатом проведення таких семінарів в жовтні-листопаді 2019 року стало надання чотирма роботодавцями, які приймали участь в даних заходах, 5 вакансій. На даний час укомплектовані 4 вакансії з поданих та на 1 з них працевлаштована особа з інвалідністю.

Шановні громадяни!

Не позбавляйте себе соціальних гарантій, забезпечте собі заможну старість, не сприяйте порушенню трудового законодавства.

Шановні працедавці!

Не чекайте проведення перевірки, своєчасно оформляйте найнятих працівників, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплату. Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у тому числі шляхом використання нелегальної найманої праці, тягне фінансову, адміністративну та карну відповідальність.

Як правильно визначитися з вибором професії ?

Проблема безробіття серед молоді на даний час дуже актуальна. Сучасні школярі віддають перевагу офісній праці перед фізичною працею та, роблячи свій професійний вибір, не завжди враховують реальні потреби ринку праці, тому при отриманні неактуальної спеціальності залишаються без роботи.

13.11.2019р. фахівець Вовчанської РФ ХОЦЗ провела профорієнтаційний урок для учнів Вовчанської ЗШ №7 «Моя професія – мій вибір- моє майбутнє!», в якому взяли участь 35 учнів школи. Подібні заходи є ефективним засобом запобігання молодіжного безробіття, допомогою учням у виборі майбутнього. Хлопці та дівчата вчилися правильно визначатися з вибором професії, яка принесе не тільки задоволення, але й матеріальну стабільність та стане улюбленою справою на все життя.

До уваги роботодавців!

 

                                                                                       15.11.2019 року о 8.30 в приміщенні Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості буде проводитись семінар для роботодавців на тему: "Ефективне працевлаштування спеціалістів, професіоналів з числа осіб з інвалідністю"

Запрошуємо роботодавців району взяти участь в даному заході.

Шановні жителі Старосалтівської громади!

13.11.2019 року о 9-00 год. запрошуємо Вас взяти участь в інформаційному семінарі «Презентація послуг з професійного навчання, у т.ч. презентація центрів професійно-технічної освіти ДСЗ, ХЦПТО"», який буде проходити в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Старосалтівської ОТГ.

З 9-00 до 15-00 для Вас буде працювати представник Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. У Вас буде можливість ознайомитись з актуальними вакансіями, про які проінформували роботодавці Вовчанського району, одержати консультації щодо роботи електронних кабінетів служби зайнятості, отримати поради по складанню професійного резюме, проходженню співбесіди з роботодавцем тощо.