Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини центру зайнятості

Співпраця організацій соціальної сфери

Соціальна робота - це складний процес, який вимагає міцних знань у галузі теорії управління, економіки, права, психології, соціології, педагогіки, медицини тощо. Її ефективність залежить від якості роботи, а значить, від рівня підготовки фахівця.

Головна задача соціального працівника полягає в тому, щоб допомогти громадянам, сім'ям, соціальним групам, що опинилися у скрутному становищі, розібратися в ситуації і знайти вихід, використовуючи особисту ініціативу, власну працю та наявні ресурси.

Детальніше...

Набір у патрульну поліцію

 

17 липня 2019 року 15 безробітних осіб, які перебувають на обліку у Вовчанській районній філії Харківського обласного центру зайнятості, взяли участь у онлайн-ярмарку вакансій, спрямованому на задоволення та вирішення кадрових потреб Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції. 

Присутні були проінформовані про проведення постійного набору на посаду поліцейського (інспектора) патрульної служби. Відвідувачі заходу дізнались про вимоги до кандидатів та особливості проходження тестування. Перші етапи відбору відбуваються у Харкові. Кандидатів, які успішно пройдуть всі етапи конкурсу, направлятимуть на навчання до Академії патрульної поліції у Києві. 

Безробітні отримали інформацію про заробітну плату, соціальне забезпечення патрульних згідно діючого законодавства, перспективи кар’єрного росту.

 

 

ЗНАЙТИ РОБОТУ МОЖЕ КОЖЕН, ХТО ЦЬОГО ПРАГНЕ

Одним з головних пріоритетів роботи фахівців служби зайнятості є працевлаштування незайнятих громадян у максимально короткий час. Клієнти, які звертаються до Вовчанської районної філії ХОЦЗ, з першого дня перебування на обліку потрапляють під особистий супровід кар’єрних радників, які не лише підбирають безробітним роботу, але й пропонують інші варіанти активної зайнятості: проходження навчання і участь у громадських чи тимчасових роботах. Багаторічні дослідження з питань поведінки безробітних та їх мотивації до пошуку роботи свідчать, що саме перші два місяці є найбільш продуктивними в плані повернення цих осіб до роботи. Тому перед кар’єрними радниками стоїть важливе завдання – зорієнтувати безробітних на працевлаштування на вакансії, які пропонуються роботодавцями регіону. Нерідко ті, хто давно звільнився з роботи, потребують індивідуальної профконсультації, аби визначитися: якої саме роботи вони потребують, що конкретно можуть виконувати? Тому кар’єрні радники спрямовують таких безробітних до профконсультанта, а також на тематичні семінари відповідного спрямування. В разі, коли безробітні визначаються з новою професією, яку хотіли б здобути, кар’єрні радники направляють цих осіб на професійне навчання до Харківського ЦПТО та інших навчальних закладів. Після проходження навчання безробітні працевлаштовуються на роботу за направленням служби зайнятості, які видають кар’єрні радники. Тож успіх в підборі роботи – це спільний результат роботи кар’єрних радників і самих безробітних, які прагнуть роботи і бажають працювати.

 

Професійна орієнтація школярів влітку

У житті кожного є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень - обрати справу за покликом душі, тобто майбутню професію. Вибір професії, яка має відповідати інтересам, нахилам і особливостям характеру  молодої людини - завдання складне і не завжди під силу підлітку. Тому треба постійно, починаючи з молодшого шкільного віку, цілеспрямовано допомагати формувати інтерес та виявляти схильності до певного виду професійної діяльності. Важливо, щоб учні добре орієнтувалися в світі професій, що є актуальними в їхньому місті, районі, регіоні.

17 липня 2019 року з метою сприяння професійному самовизначенню молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці, спеціалісти Вовчанської РФ Харківської обласної служби зайнятості організували проведення масового профорієнтаційного заходу в дитячому позаміському закладі оздоровлення та відпочинку "Барвінок" для 56 школярів, які перебувають на літньому відпочинку.
          Спільно з керівництвом та вожатими організовувалися профорієнтаційні турніри ”Мої життєві та професійні плани” для популяризації робітничих професій, різноманітні художні та літературні конкурси: „Відгадай професію”, ”Професія на букву”. До участі у заході було запрошено соціального партнера - начальника відділу «Вовчанське бюро правової допомоги» Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Уханьову М.О., яка розповіла школярам старшого віку про поняття "булінг". Профінформувала щодо відповідальності за вчинення та замовчування булінгу, як запобігти цього явища в житті.

 

Сподіваємося, що допомога наших працівників стала корисною для дітей і в подальшому сприятиме їхньому визначенню у світі професії!

 

 

 

 

Сприяння професійному самовизначенню та професійній самореалізації безробітних

Найбільш актуальним та важливим завданням профорієнтаційної роботи є сприяння професійному самовизначенню та професійній самореалізації безробітних, які тривалий час перебувають на обліку у службі зайнятості. З цією метою у Вовчанській районній філії Харківського обласного центру зайнятості запроваджено проведення тренінгів з клієнтами.
 Одне з головних завдань тренінгу - допомогти учасникам розібратись у собі, усвідомити справжні цілі і бажання, побачити свої сильні і слабкісторони, знайти власний шлях у житті.

Детальніше...