Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Застосунок «Твоє право» – юридичний довідник у кишені

https://www.legalaid.gov.ua/novyny/zastosunok-tvoye-pravo-yurydychnyj-dovidnyk-u-kysheni/

 

 

10.08.20

Івано-Франківська областьОдеська областьДніпропетровська область

+ 22 регіонів

Застосунок «Твоє право» – юридичний довідник у кишені

 

Права внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та учасників бойових дій, постраждалих від ґендерно обумовленого насильства й торгівлі людьми. Ці категорії є досить вагомими серед клієнтів системи безоплатної правової допомоги. Правову інформацію з широкого кола питань вони можуть також отримати завдяки мобільному застосунку «Твоє право».

«Твоє право» – це безкоштовний юридичний довідник. Він містить правову інформацію для внутрішньо переміщених осіб, а також жителів тимчасово окупованих територій. Найчастіше до системи БПД внутрішньо переміщені особи звертаються за отриманням правової допомоги щодо вирішення різного роду спорів у сфері цивільного законодавства, а також з питань їх соціального забезпечення. Багато відповідей на правові запитання ВПО містить застосунок «Твоє право» – від отримання довідки ВПО, порядку перетину лінії зіткнення, отримання пенсійних виплат до питань доступу до безоплатної правової допомоги.

Ветерани та учасники бойових дій – у трійці категорій, які найчастіше потребують правової допомоги. Так, з початку цього року безоплатну вторинну правову допомогу – захист або представництво в суді – отримали понад 4 тис. учасників АТО/ООС. У застосунку «Твоє право» окремий розділ присвячений правам, обов’язкам і соціальним гарантіям цієї категорії.

Починаючи з січня цього року, юристи та адвокати системи безоплатної правової допомоги надали БВПД понад 500 постраждалим від домашнього насильства або насильства за ознакою статі. Застосунок «Твоє право» містить розділ з прав людей, які зазнали гендерно зумовленого насильства, наведено алгоритми дій для постраждалих, контактну інформацію та посилання на корисні ресурси.

Мобільний застосунок «Твоє право»:

  • цілодобово доступний у вашому смартфоні;
  • працює онлайн та офлайн;
  • доступний українською й російською мовами;
  • інформує вас про всі найважливіші новини через push-повідомлення;
  • має можливість збереження важливої інформації у особистому кабінеті для подальшого швидкого доступу (функція «додати до обраного»);
  • має функцію для поширення інформації через функцію «поділитися інформацією».

Робота застосунку забезпечується ГО «Донбас СОС» у партнерстві з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Урядів Данії, Швеції та Швейцарії.