Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

« ЗДАЙ КРОВ, ВРЯТУЙ ЖИТТЯ ».

  

 14 грудня 2018 року співробітниками Вовчанського відділу поліції Головного управління Національної поліції Харківської області добровільно взяли участь у загальнодержавній акції під назвою « ЗДАЙ КРОВ, ВРЯТУЙ ЖИТТЯ ».

«Працівникам патрульної поліції в силу їх функціональних обов’язків доводиться під час служби стикатися з ситуаціями, коли потерпілі в ДТП внаслідок отриманих травм втрачають чимало крові. Тому добре розуміють, як важливо, щоб в лікувальних закладах, лікарнях були достатні запаси крові та препаратів з нею, а відтак можна було допомогти хворим і навіть врятувати життя».

Кров зібрана у правоохоронців, буде рятувати дітей, та людей, які постраждали внаслідок ДТП, коли переливання крові-єдина можливість врятувати життя. У кожного донора в середньому беруть близько 450 мілілітрів крові для тих, хто потребує такої допомоги. Після процедури, що займає близько 15 хвилин, необхідно відновити сили : відпочити та випити солодкий чай. Перед самою процедурою проводиться підготовка : спочатку йде перевірка крові, визначення її групи, виміряється тиск донора.

Правоохоронці вважають, що проведення таких заходів не лише допоможуть врятувати життя дитини, яка потрапила в ДТП, коли рахунок може йти на лічені хвилини, а й приверне увагу громадськості до проблеми аварійності на автошляхах. 

 

Старший інспектор сектору моніторингу

Вовчанського ВП

капітан поліції                                                                                 А.М. Митнік

 

17.12.2018