Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

ВОВЧАНСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАТРИМАЛИ ЧОЛОВІКА В НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ ПІД ЧАС КЕРУВАННЯ РЕЙСОВОГО АВТОБУСУ.

 

До чергової служби Вовчанського відділу поліції надійшов рапорт від правоохоронців сектору реагування патрульної поліції, про те що під час несення служби на блок - посту в місті Вовчанську ними був зупинений рейсовий автобус (Кольцовий, маршрут № 2), під керуванням 40-річного місцевого жителя району, який здійснював перевезення пасажирів по місту Вовчанську в стані алкогольного сп’яніння.

На місці зупинки водій пройшов огляд на стан алкогольного сп’яніння за допомогою приладу «АЛКОТЕСТу-5510»Драгер. В ході перевірки проба виявилася позитивною, а саме: 0,47 промілей, що є перевищення встановлених обмежень 0,2 проміля. Також під час перевірки поліцейські виявили, що водій керував транспортним засобом без відповідних документів.

Після чого співробітники СРПП Вовчанського відділу поліції зібрали два адміністративних матеріали згідно кодексу України про адміністративні правопорушення передбачене ст.126 КУпАП (керування транспортним засобом  без будь-яких відповідних документів), яке тягне за собою накладання штрафу в розмірі двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом, які перебувають в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції), яке тягне за собою накладання штрафу на водіїв у розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керуванням транспортними засобами на строк від одного до двох років, або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб.

Шановні водії! Згідно статистики дорожньо-транспортні пригоди найчастіше відбуваються під час несприятливої погоди і як правило, а це нажаль в більшості випадках за участю водіїв, які за кермом знаходяться у стані алкогольного сп’яніння. Вовчанський ВП ГУНП в Харківській області просить Вас додержуватись Правил Дорожнього руху. Памятайте, що безпечний рух на дорозі, збереже не тільки здоров’я та життя іншим, а і Вам та Вашим близьким.

Старший інспектор сектору моніторингу

Вовчанського ВП

капітан поліції                                                                                               А.М. Митнік

12.12.2018