Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

22 ЛЮТОГО 2018 РОКУ Т.В.О.НАЧАЛЬНИК ВОВЧАНСЬКОГО ВП ГУНП В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОЛКОВНИК ПОЛІЦІЇ СЕРГІЙ ГРИГОРОВИЧ ЧОВПАН ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В СЕЛІ ЮРЧЕНКОВО ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ.

 

На особистому прийомі було присутньо 24місцевих жителя села. Громадяни зверталися до Сергія Григоровича з різними питаннями.

На особистому прийомі громадян був присутній дільничний офіцер поліції Вовчанського відділу поліції капітан поліції Євгеній Юрійович Кулик, щоб люди в яких виникли проблемні питання могли звернутись з заявою до поліції, не витрачаючи особистого часу на поїздку до міста Вовчанськ.

Начальник Вовчанського відділу поліції Сергій Григорович Човпан разом з головою сільської ради Сергієм АнатолійовичемБондаренко уважно вислухали усіх відвідувачів, які завітали на прийом з особистими питаннями.Частину питань, з якими звернулися місцеві жителі, вдалося вирішити відразу під час спілкування.

Очільник Вовчанського відділу поліції додатково надав інформацію щодо профілактики крадіжок з домоволодінь, шахрайств, незаконного зберігання громадянами вогнепальної зброї та небезпечних вибухових речовин, а також глибоку інформацію надав щодо незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних речовин або їх аналогів без мети збуту, також посів або вирощування снотворного маку чи конопель.

Як підкреслив Сергій Григорович Човпан, саме рівень довіри населення до поліції є основним критерієм оцінки ефективностідіяльності поліції. Тому налагодження взаємодії й співпраці поліції з громадкістю, місцевими громадянами є найважливим елементом роботи підрозділів Національної поліції.

 

22.02.2018 року.