Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Вовчанські поліцейські затримали чоловіка за ряд крадіжок.

Вовчанські поліцейські затримали чоловіка за ряд крадіжок.

Правоохоронці Вовчанського відділу поліції викрили раніше судимого 34-річного жителя селища Білий Колодязь Вовчанського району, який викрав частину металевого паркану вагою  30 кілограм, металеві труби в кількості 5 штук довжиною кожна 4 метри загальною вагою 30 кілограм та металеву виварку об’ємом 30 літрів.

З відповідними заявами до Вовчанського відділу поліції вернулися 63 та 69 – ти річні жінки  мешканці селища Білий Колодязь, які повідомили, що невідома особа шляхом вільного доступу знаходячись на території домоволодінь заявників скоїв металеві вироби, які належать потерпілим.

В ході оперативно – розшукових заходів дільничними офіцерами поліції Вовчанського ВП за скоєння злочинів було викрито 34-річного підозрюваного, який під час допиту пояснив, що дані крадіжки скоював з корисливих мотивів з метою одержання матеріальної вигоди.

Слідчим Вовчанського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Максимальне покарання передбачене санкцією статті до 6 років позбавлення волі.

 

Старший інспектор сектору моніторингу

Вовчанського ВП

капітан поліції                                                                                 А.М. Митнік

 

06.02.2018 року.