Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини поліції

Шановні жителі Вовчанщини!

На виконання наказу Головного Управління Національної поліції в Харківській області від 08.09.2017 року № 1248 з метою розшуку осіб, які переховуються від органів досудового розслідування, слідчого судді, суду, ухиляються від відбуття покарання, установлення місця знаходження безвісно зниклих та осіб невпізнаних померлих на території Харківської області та району проводиться оперативно-профілактична операція «Розшук».

Детальніше...

Результати роботи операції «Літо-2017».

На виконання доручення ГУНП в Харківській області про проведення профілактичних заходів «Літо-2017» під час літніх канікул на території м. Вовчанськ та Вовчанського району були проведені заходи серед дітей, а також сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Основною метою заходу є забезпечення соціального та правового захисту дітей, попередження вчинення правопорушень з боку дітей і відносно них, профілактика бездоглядності та інших негативних явищ, попередження втягнення дітей у протиправну та антигромадську діяльність, нещасних випадків з дітьми, зокрема пов’язаних з відпочинком на воді, фактів загибелі та травматизму дітей внаслідок ДТП.

Детальніше...

У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРАВООХОРОНЦІ ЗАТРИМАЛИ ЧОЛОВІКА, ЯКИЙ НАНІС ТЯЖКІ ТІЛЕСНІ УШКОДЖЕННЯ СВОЄМУ БАТЬКОВІ.

Зловмисником виявився 51-річний житель села Земляний Яр Вовчанського району.

До Вовчанського відділу поліції надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що бригадою швидкою допомогою до центральної районної лікарні міста Вовчанська доставлений чоловік з діагнозом : різане ножове поранення грудної клітини.

Як прокоментував начальник Вовчанського ВП ГУНП в Харківській області підполковник Ігор Зіненко, що Вовчанськими правоохоронцями у скоєнні злочину був викритий та затриманий ніде не працюючий, який зловживає спиртними напоями та веде аморальний спосіб життя 51-річний син потерпілого.

Детальніше...

Шановні мешканці Вовчанського району !

Керівництво  Головного управління Національної поліції в Харківської області нагадує Вам про небезпеку, яку несе в собі незаконне зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів або зберігання мисливської зброї та спецзасобів без відповідних умов.

На відповідність умов зберігання зброї, боєприпасів та спецзасобів встановленим правилам призводить до потрапляння їх до рук сторонніх людей або, що частіше, до рук злочинців, які мають на меті використання такої зброї та спецзасобів з злочинною метою.

Детальніше...

Правоохоронці Харківщині викрили чоловіка у крадіжці дизельного топлива.

Зловмисником виявився 48-річний житель міста Вовчанська, який намагався скоїти крадіжку дизельного топлива з трактора МТЗ-92 «АНКАДОР».

До чергової частини надійшла заява від начальника охорони ДПДГ «Гонтарівка» мешканця міста Харкова про те, що в полі між селами Вишневе та Радькове Вовчанського району чоловік, який працює на їхньому підприємстві шляхом зливання топлива з бака трактора, який також належить ДПДГ «Гонтарівка» скоює крадіжку дизельного топлива в ємкістю 30 літрів.

Детальніше...