Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини поліції

У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРАВООХОРОНЦІ ЗАТРИМАЛИ ЧОЛОВІКА, ЯКИЙ ПОРУШИВ СТРОКИ ПЕРЕБУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

25-річного правопорушника затримали співробітники Вовчанського відділення поліції.

До чергової частини Вовчанського відділу поліції надійшов рапорт старшого дільничного офіцера поліції Вовчанського ВП майора поліції Дмитра Письменного про те, що в ході відпрацювання території Вовчанського району Харківської області по загальнодержавним профілактичним заходам під умовною назвою «Мігрант» було зупинено транспортний засіб під керуванням 55 річного чоловіка. Під час перевірки документів серед пасажирів було виявлено 25-річного громадянина Азербайджана.

Детальніше...

ПІДСУМКИ РОБОТИ ВОВЧАНСЬКОГО ВП ЗА 10 МІСЯЦІВ.

Про стан протидії злочинності на території обслуговування Вовчанського ВП у січні-жовтні 2017 року

У січні-жовтні 2017 року до Вовчанського ВП ГУНП в Харківській області від громадян надійшло – 3521 заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події, за аналогічний період в минулому році 3602. Заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події  зменшилося на 2,30 %.

Детальніше...

У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВИКРИТО ЧОЛОВІКА, ЯКИЙ ОШУКАВ ТОВАРИША

 

20-річний чоловік мешканець села Хотімля, обманним шляхом привласнив мобільний телефон свого товариша.

З відповідною заявою до Вовчанського відділу поліції звернувся 26-річний житель селища Старий Салтів Вовчанського району. Він повідомив, що його знайомий попросив у нього мобільний телефон, щоб зателефонувати. Заявник, довірився своєму 20-річному товаришу та передав свій мобільний телефон ТМ «LG E-612 L5» для здійснення дзвінка, після чого злочинець взяв телефон і зник з місця події.

Детальніше...

У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРАВООХОРОНЦІ ЗАТРИМАЛИ ЧОЛОВІКА, ЯКИЙ НАНІС ТІЛЕСНІ УШКОДЖЕННЯ

 

 

31-річного зловмисника затримали співробітники Вовчанського відділення поліції.

З відповідною заявою до Вовчанського відділу поліції звернулася 39-річна мешканка села Миколаївка Вовчанського району, яка повідомила, що перебуваючи у гостях свого товариша, її 31-річний зять наніс їй тілесні ушкодження.

Детальніше...

Шановні жителі Вовчанського району!

 

Вовчанський ВП ГУНП в Харківській області повідомляє, що на території Харківської області наказом ГУНП № 1522 оголошено конкурс на поліцейського ІТТ- №2,3,5,6,8, та кандидатів на посаду кінологів.

Одним із напрямків подальшого покращення оперативно-службової діяльності  Національної поліції України є ефективне використання потенціалу службової кінології в розкритті злочинів, забезпеченні громадської безпеки, протидії тероризму, нелегальному обігу зброї та наркотиків.

Детальніше...