Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини поліції

ПРАВООХОРОНЦІ ХАРКІВЩИНИ У РАНІШЕ СУДИМОГО МЕШКАНЦЯ СТАРИЙ СЛАТІВ ВИЯВИЛИ 25 ПАТРОНІВ КАЛІБРУ 5х45.

До чергової частини Вовчанського відділу поліції надійшов рапорт старшого інспектор з дорожнього нагляду старшого лейтенанта поліції Олексія Харківського про те, що при несенні ним служби на блок - посту в місті Вовчанську ним був зупинений автомобіль ГАЗ 2110 під керуванням 23- річного місцевого мешканця.

 В ході проведення перевірки автомобіля та перевірки документів у водія та пасажирів автотранспорту, а також особистих речей у 53- річного пасажира жителя Вовчанського району селища Старий Салтів було виявлено патрони в кількості 25 штук калібру 5х45.

Детальніше...

ДОБРОВІЛЬНА ЗДАЧА ЗБРОЇ

З початку профілактичного заходу до Вовчанського відділу поліції громадяни здали 4 одиниці зброї: 1 газовий пістолет та 3 мисливських гладко ствольних рушниць.

Кожна одиниця із зданої зброї та спецзасобів перевіряється за обліками щодо можливості її викрадення, втрати, причетності до скоєння злочинів, а також відповідними експертами на загальний технічний стан.

Детальніше...

Шановні жителі Вовчанщини!

         На виконання вимог Законів України «Про Національну поліцію», «Про дорожній рух», відповідно до службової телеграми Національної поліції України від 02.03.2017 № 2184/04/20-2017 та з метою приведення вулично-дорожньої мережі території обслуговування в придатний для руху транспортних засобів.

ВОДІЙ БУДЬ ОБЕРЕЖНИЙ НА ДОРОЗІ!

         Після закінчення зимового періоду на проїзній частині доріг загального користування та вулицях населених пунктів утворилася значна ЯМКІСТЬ, а на деяких ділянках проїзна частина практично повністю зруйнована. Такий стан вулично-дорожньої мережі призводить до значних збитків транспортної галузі країни. Крім того, об’їзду зруйнованих ділянок доріг водії вимушені виїжджати на смугу зустрічного руху, створюючи при цьому аварійні ситуації та потрапляючи в дорожньо-транспортні пригоди.

Детальніше...

17 березня 2017 року в місті Харкова на базі ХОО ФСТ «Динамо» відбулися змагання чемпіонату з легкоатлетичного кросу.

 Поліцейські з 39-ти відділів поліції Харківської області змагалися за першість з кросу на дистанції 3 км та 1 км.

Активну участь у спортивних заходах прийняли й Вовчанські правоохоронці.

Детальніше...

ВИБУХОТЕХНІКИ ЗНЕШКОДИЛИ НА ХАРКІВЩИНІ ГРАНАТИ ЧАСІВ ВІЙНИ.

У Вовчанському районі працівники поліції, які прибули на виклик про сімейну сварку, виявили боєприпаси.

У 51-річного чоловіка була виявлена картонна коробка, в якій знаходилися 7 гранат «РГД-33» та 4 фрагменти гранат «РГД-33». Усе- часів Другої світової війни. Місце придбання та мета зберігання встановлюються.

Боєприпаси були вивезені та знищені.

Факт події внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 263 ч.1 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами ) Кримінального кодексу України.