Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини поліції

ПІДСУМКИ РОБОТИ ВОВЧАНСЬКОГО ВП ЗА ПЕРШИЙ КВАРТАЛ 2017 РОКУ.

               Аналіз

 криміногенної ситуації на території Вовчанського району

                та результатів роботи  Вовчанського ВП за 3 місяці 2017 року

 

Протягом 3 місяців 2017 року, в умовах реформування діяльності органів внутрішніх справ, Вовчанським ВП  проводилися  заходи щодо забезпечення якісного обслуговування населення в реалізації завдань оперативно-службової діяльності, оперативного реагування на всі повідомлення про правопорушення, іх облік, вжиття невідкладних заходів щодо припинення протиправних дій, удосконалення роботи у профілактиці правопорушень. Також, проводилися заходи з виконання робочих заходів щодо запровадження нових форм і методів роботи у відділах та відділеннях ГУНП в області.

Детальніше...

З початку профілактичного заходу до Вовчанського відділу поліції громадяни здали 6 одиниць зброї: 2 газовий пістолет та 4 мисливських гладко ствольних рушниць.

Кожна одиниця із зданої зброї та спецзасобів перевіряється за обліками щодо можливості її викрадення, втрати, причетності до скоєння злочинів, а також відповідними експертами на загальний технічний стан.

Місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, спеціальних засобів, та вибухових матеріалів проводиться до 30 липня. Працівники Вовчанського відділу поліції сподіваються на свідомість громадян, які зберігають вдома незареєстровану зброю, - зазначив інспектор дозвільної системи сектору превентивної діяльності капітан поліції Ігор Зозуля. – Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, автоматично будуть звільнені від кримінальної відповідальності, яка передбачена ст. 263 Кримінального кодексу України.

Детальніше...

У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВИКРИТО ЧОЛОВІКА ЗА КРАДІЖКУ МЕТАЛЕВОГО ШВЕЛЕРУ .

Працівники Вовчанського відділу поліції затримали 26-річного мешканця села Білий Колодязь Вовчанського району,  який скоїв крадіжку металевого швелеру вагою 200 кг.

 До правоохоронців звернувся 42-річний чоловік, який повідомив, що з його території домоволодіння, яке розташоване в селі Білий Колодязь, невідома особа шляхом вільного доступу скоїла крадіжку металевого швелера, який знаходився біля гаражу на території двору.

Детальніше...

Правоохоронці Харківщині викрили жінку у крадіжці, яке вчинила повторно.

Зловмисницею виявилася 49-річна мешканка села Перше Шевченкове Вовчанського району, яка скоїла крадіжку приладів з тракторної сцепки С-11в кількості 19 штук.

До чергової частини надійшла заява від директора с ГП «Гонтарівка» Вовчанського району про те, що в період часу з 16.03.2017 року по 23.03.2017 року невідома особа шляхом вільного доступу скоїла крадіжку приладів з тракторної сцепки С-11, яка знаходилась на полі №1 КСО відділення Профінтерн села Вишневе Вовчанського району.

Детальніше...

Правоохоронці Харківщині викрили чоловіка у крадіжці особистих речей.

Зловмисником виявився раніше судимий 51-річний мешканець міста Вовчанська, який потайки у свого товариша скоїв крадіжку спортивної сумки в якій знаходилися особисті речі, мобільний телефон «Бравіс» та документи.

Із заявою про крадіжку до Вовчанського відділу поліції звернувся 32-річний чоловік. Заявник розповів, що біля магазину «Топольок», який розташований в місті Вовчанську до нього підійшли його знайомі товариши, щоб випити сумісно спиртні напої. Після чого потерпілий проснувся на лавці наступного дня і виявив відсутність своєї спортивної сумки. Після чого він звернувся по допомогу до поліції.

Детальніше...