Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини поліції

Правоохоронці Харківщині викрили чоловіка у незаконному заволодінні транспортного засобу.

В ході досудового розслідування старшим слідчим Вовчанського ВП старшим лейтенантом поліції Артемом Вдовенко було встановлено, що 26- річний злочинець незаконно заволодів транспортним засобом: а саме мотоциклом «Днепр-11» на території Профінтерн ДП ДГ «Гонтарівка» Інституту тваринництва НААН, яке розташоване в селі Вишневе Вовчанського району.

Детальніше...

Правоохоронці Харківщині викрили чоловіка у крадіжці дизельного топлива.

Зловмисником виявився 27-річний житель села Шестаково Вовчанського району, який намагався скоїти крадіжку дизельного топлива з трактора МТЗ.

До чергової частини надійшло повідомлення від заступника директора СТОВ «Агросвіт» про те, що невідомі особи на охоронюваній території тракторної бригади СТОВ «Агросвіт», яке розташоване в селі Шестаково з трактора МТЗ шляхом вільного доступу зливають дизельне топливо.

Як прокоментував начальник Вовчанського ВП ГУНП  в Харківській області підполковник поліції Ігор Зіненко, працівниками сектору реагування патрульної поліції Вовчанського ВП був викритий та затриманий, ніде не працюючий 27-річний місцевий житель села Шестаково Вовчанського району.

Детальніше...

ПРАЦІВНИКИ ВОВЧАНСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ЗАВІТАЛИ ДО УЧНІВ ВОВЧАНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 1.

Аби вберегти дітей від нещасних випадків на дорогах під час літніх канікул та відпочинку та вкотре нагадати їм правила вуличного руху, старший інспектор з дорожнього руху старший лейтенант поліції Олексій Харківський та старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Вовчанського відділу поліції капітан поліції Ганна Петрикова провели урок безпеки дорожнього руху.

 

Детальніше...

У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВИКРИТО ЧОЛОВІКА ЗА КРАДІЖКУ ВЕЛОСИПЕДА В МІСТІ ВОВЧАНСЬКУ, ЯКЕ ВЧИНИВ ПОВТОРНО.

26-річний хлопець мешканець села Мала Рогань Харківської області, раніше судимий за розбійний напад та нанесення тілесних ушкоджень, шляхом вільного доступу скоїв крадіжку спортивного велосипеду сірого кольору марки «Оскар».

 З відповідною заявою до Вовчанського відділу поліції звернулася 39-річна жінка. Вона повідомила, що невідома особа з території домоволодіння, яке розташовано в місті Вовчанську скоїла крадіжку її велосипеда.

Детальніше...

Правоохоронці Харківщині викрили чоловіка у крадіжці, яке вчинив повторно.

Зловмисником виявився 34-річний мешканець села Вишневе Вовчанського району, який скоїв крадіжку водяного насосу та метр металевих шкребків від транспортеру.

До чергової частини надійшла заява від директора ДП ДГ « Готарівка» про те, що в селі Вишневе з території ДП ДГ «Готарівка», яке розташоване у відділенні «Профінтерн» невідома особа шляхом вільного доступу скоїла крадіжку водяного насосу, металевих шкребків від транспортеру.

Детальніше...