Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

До уваги мешканців міста!

              

09 жовтня 2020 року на LXVI сесії Вовчанської міської ради VIІ скликання депутатами було визначено Почесних громадян 2020 року. Виконати цю почесну місію депутатам було дуже складно, тому, що  для розгляду трудовими колективами та ініціативними групами були подані надзвичайно достойні та знані  у місті люди, які протягом  своєї трудової діяльності доклали всіх зусиль, щоб  місто наше  розвивалося, а  його мешканці мали доступ до сучасних освітніх послуг та могли знайти себе  не лише в роботі чи  навчанні, а й у спорті.

Тому, в результаті гарячих дискусій та обговорень, було визначено для присвоєння звання Почесний громадянин у 2020 року кандидатури  подружжя Третяків Анатолія Яковича ( нажаль,посмертно) та Майї Володимирівни та Євтушенка Федора  Івановича

Подружжя Третяків Анатолія Яковича та Майї Володимирівни-довгі роки свого життя присвятило популяризації та розвитку фізичної культури та спорту в місті Вовчанську, вихованню у підростаючого покоління любові до спорту, допомагали юним вовчанам загартовувати своє здоров’я та досягати видатних результатів  у  спорті.

Дякуючи їхній наполегливій праці наше місто на рівні не лише Харківської області, а й України в цілому сприймалося, як місто спортивної слави,

За довгі роки самовідданої праці, до речі  Майя Володимирівна   32 роки пропрацювала  в одній установі- у Вовчанській ДЮСШа, на одній посаді- тренера з спортивної гімнастики,  вона  підготувала  6 майстрів спорту. Серед них: Тіцька Ірина-перший майстер спорту у історії нашого міста, Левашова Вікторія-член збірної команди СРСР «Динамо»  з спортивної гімнастики, бронзовий призер чемпіонату СРСР з спортивної гімнастики та.інш.

Анатолій Якович, теж, на всіх посадах, де йому довелось працювати ( стаж його роботи- 48 років), зарекомендував себе, як справжній спеціаліст своєї справи. Він завжди мав  вихованців, які з задоволенням відвідували його заняття та показували стабільно високі спортивні досягнення.

Серед його іменитих вихованців: Дерев’янко Володимир- кандидат в майстри спорту, член збірної України  з легкої атлетики, учасник міжнародних змагань з легкої атлетики,які проходили в Греції, Юрченко Надія-кандидат в майстри спорту,семикратна переможиця змагань  різних рівнів з легкої атлетики, Гринько Володимир-кандидат в майстри спорту, чемпіон України з лижних гонок та інш.

За роки активної трудової діяльності вихованцями подружжя Третяків було більше п’яти тисяч  дітей та молоді, багато з яких продовжили своє навчання в спеціалізованих закладах спортивного профілю.

Євтушенко Федір Іванович-довгі роки працював вчителем, а потім директором ліцею № 2 міста Вовчанська. Також, на громадських засадах працював тренером в спортивному товаристві «Колос».

На основній роботі вчителем фізики, астрономії та математики пропрацював в одному навчальному закладі безперервно 42 роки.

Під керівництвом Євтушенка Ф.І. школа зазнала структурних іорганізаційних змін, зміцнилася матеріальна база школи, покращився естетичний вигляд приміщення, вдвічі збільшився контингент учнів.

 Федір Іванович, як вдумливий, ініціативний та досвідчений керівник, впроваджував  у  своїй діяльності новітні інноваційні технології, постійно знаходився у пошуках нових, найбільш оптимальних форм і методів управління. Як результат цієї наполегливої роботи- у 2006 році очолюваний ним колектив став лауреатом Всеукраїнського конкурсу  «  100  кращих шкіл України» в номінації «Школа успіху».

 Нажаль, кандидатура Негуторова Миколи Петровича не набрала необхідної кількості  депутатських голосів, але уже одне те, що він був номінований на присвоєння цього  високого звання   є свідченням того, що  містяни цінують його внесок у розвиток міста та вдячні йому за відданість праці, оптимізм та високий професіоналізм.