Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

До уваги мешканців міста!

 

 Сьогодні, 11 вересня 2020  року, відповідно до розпорядження міського голови № 129  від 01 вересня  2020  року  мала  вдруге відбутися 66-а  (позачергова) сесія міської ради. До  проєкту  порядку денного  було включено   11 питань, при цьому до питання № 1«Земельні питання» питання з 1.1 по 1.68,а до питання  № 11 «Різне» питання з 11.1 по 11.6.    Але, нажаль, через те, що без пояснення причини на сесію знову не зявилися  депутати Шаповалов Л.П., Крушедольський К.М., Агєєнко В.В.,Куценко С.В.,Рожнов О.І. Добровінський А.В.( до речі голова постійної комісії з   питань законності , правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування),Грабар А.В.,Білецький Ю.І., Лисенко О.О.,Василевич  П.А. та Кулаков І.В.  сесія не відбулася.

Особливе занепокоєння міської ради викликає те, що  через невиконання цими депутатами своїх депутатських обов’язків  уже протягом, майже, двох місяців без розгляду залишилися ряд соціально - важливих та невідкладних питань, зокрема: 68 земельних питань, затвердження мережі дошкільних навчальних закладів міста, внесення змін зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Вовчанської міської ради на 2020 та 2021 роки,  присвоєння звання  «Почесний громадянин міста Вовчанська» у  2020 році, затвердження штатного розпису Вовчанського відділу благоустрою міста з 1 вересня 2020 року та інш.

  Вовчанська міська рада  просить вибачення у мешканців міста за принесені незручності та затримку у вирішенні їхніх питань, викликаних такою поведінкою колег та повідомляє, що найближчим часом міський голова підготує та видасть розпорядження, яким, втретє,  буде призначено проведення  66( позачергової) сесії.

Хочеться , також, подякувати   депутатам Донецькому С.І., Козловій В.В., Кириченку С.Я.,Акімову О.М.,Зарубіній А.І., Соболю В.В.,  Григоряну З.С., Струковій М.А., Кучеренко О.Ю., Шелесту В.В., Шепеленко Н.В.,які  в черговий раз змогли відкласти всі свої справи, зайнятість та амбіції і прибули на сесію, тому, що дійсно небайдужі.