Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

До уваги депутатів та мешканців міста!

 Відповідно до розпорядження міського голови № 104 від 12.07.2019 року  LІV сесія  Вовчанської міської ради  VIІ  скликання відбудеться 16.08.2019 року о 10-00, за адресою, м. Вовчанськ, вул. Соборна, 73, 3 поверх, зал засідань

  

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LІV СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ 

  Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від  16 серпня  2019 року                                      проект  № – VIІ 

 

Про затвердження порядку денного   LІV  сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на   LІV сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

 

1.Земельні питання.

1.1. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Бірюковій Світлані Григорівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Вишневий, 11 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0582га.  

1.2. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Головніній Людмилі Леонідівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Харківська, 76 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0598га.

1.3. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Голов'ятинському Володимиру Борисовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,                             пров. Слобожанський, 27 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

1.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Костенко Наталі Михайлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Верхня, 22 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

1.5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Крутьку Володимиру Анатолійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зелена, 56 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.  

1.6. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Хоменко Людмилі Олексіївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. М. Старочудного, 21 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.7. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації    Алесіну Володимиру Юрійовичу, Загоруйку Василю Євгенійовичу, Загоруйко Юлії Василівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,  вул. Благовіщенська, 11 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову оренду за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.8. Про надання дозволу Святському Олександру Сергійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна,  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,01га.

1.9. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Білецькій Пелагеї Василівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Поліни Осипенко, 11, площею 0,10га.

1.10. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Кобзар Ірині Ігорівні   для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пролетарська, 67, площею 0,10га.

1.11. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки  Погудіній Єлизаветі Геннадіївні   для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Орлова, 59, площею 0,10га.

1.12. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Прудніковій Тетяні Миколаївні  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Миру, 10, площею 0,0594га.

1.13. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Шаповалову Віктору Олексійовичу   для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна, 9, площею 0,06га.

1.14. Про  затвердження  технічної документації ТОВ «Текстиль-пром-інвест» щодо об’єднання   земельних ділянок, розташованих за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 99а  для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку енергетики, оборони та іншого призначення (вид угідь – землі промисловості), площею 0,5113га.

1.15. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки Прудіус Ганні Михайлівні в оренду для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення  по вул. Богдана Хмельницького, 54  м. Вовчанськ, Харківської області (вид угідь - під господарськими будівлями і дворами), площею 0,3734га.

1.16. Про  припинення дії договору оренди  землі  від 27 грудня 2016 року № 212 за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 99а та договору оренди  землі  від 01 квітня 2019 року № 224 за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 99б  з ТОВ «Текстиль-пром-інвест» у зв’язку з об’єднанням земельних ділянок, площею 0,5113га.

1.17. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі  № 186 від 10 липня 2013 року з ТОВ «Вовчанськферммаш», площею 0,6026га.

1.18. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі  № 201 від 02 червня 2014 року з Падалко Юлією Леонідівною, площею 0,1225га.

1.19. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                       ХLІХ (позачергової)  сесії  VІІ скликання від 15 березня 2019 року № 9.11-VІІ  «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності», площею 7,17га.

1.20. Про надання згоди  ВП «АВТОТРАНС» на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Авіаційна, 1, площею 0,3945га.  

1.21. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Грабару Ігору Анатолійовичу  зі зміною категорії земель  сільськогосподарського призначення на землі житлової та громадської забудови для   будівництва і  обслуговування індивідуального гаражу, яка розташована за адресою: вул. Рубіжанське шосе,  м. Вовчанськ, Вовчанського району Харківської області, площею 0,010га.

1.22. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Черепову Сергію Олександровичу зі зміною категорії земель  сільськогосподарського призначення на землі житлової та громадської забудови для   будівництва і  обслуговування індивідуального гаражу, яка розташована за адресою: вул. Рубіжанське шосе,  м. Вовчанськ, Вовчанського району Харківської області, площею 0,010га.

1.23. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Ярковому Віталію Володимировичу зі зміною категорії земель  сільськогосподарського призначення на землі житлової та громадської забудови для   будівництва і  обслуговування індивідуального гаражу, яка розташована за адресою: вул. Рубіжанське шосе,  м. Вовчанськ, Вовчанського району Харківської області, площею 0,010га.          

2.Про присвоєння звання  «Почесний громадянин міста Вовчанська 2019 року».

3.Про звіт начальника Вовчанського відділу благоустрою міста про роботу відділу за І півріччя 2019 року.

4.Про звіт директора комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди» про  роботу підприємства   за  І півріччя  2019 року.

5.Про   звіт директора комунального підприємства  «Вовчанськ» про  роботу підприємства   за  І півріччя  2019 року. 

6.Про звіт про  виконання    бюджету  міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2019 рік    за І півріччя 2019 року.

7.Різне.

7.1.Про організацію інклюзивного навчання у дошкільних навчальних закладах міста.

7.2.Про затвердження мережі дошкільних навчальних закладів міста на 2019-2010 навчальний рік.

7.3.Про затвердження розпоряджень  Вовчанського міського голови,    виданих  у міжсесійний період.

 

  Міський голова                                                             В.ШЕВЧЕНКО

 

 

Графік проведення засідання постійних депутатських комісій

1.Комісії з питань законності , правопорядку, депутатської діяльності,

           депутатської етики та місцевого самоврядування

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення засідання комісії

1

Добровінський Артем Вікторович – голова комісії

 13.08.2019 14-00

2

Крушедольський Костянтин Миколайович – заступник голови

 

3

Лисенко Олександр Олександрович - секретар

 

4

Шелест Віталій Вікторович

 

  1. Комісії з питань бюджету

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Козлова Валентина Вікторівна – голова комісії

 13.08.2019 14-00

2

Рожнов Олександр Іванович – заступник голови

 

3

Василевич Павло Анатолійович - секретар

 

4

Кучеренко Олена Юріївна

 

5

Донецький Сергій Іванович

 

  1. Комісії з питань земельних відносин охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Григорян Заур Сержович – голова комісії

 13.08.2019 10-00

2

Білецький Юрій Іванович – заступник голови

 

3

Соболь Віктор Володимирович - секретар

 

4

Самойленко Віктор Миколайович

 

5

Агеєнко Володимир Володимирович

 

  1. Комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями.

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Зарубіна Алла Іванівна    - голова комісії

 14.08.2019 10-00

2

Струкова Марина Анатоліївна - секретар                                         

 

3

Шаповалов Леонід Павлович

 

4

Шепеленко Надія Василівна

 

5

Грабар Анатолій Вікторович

 

  1. Комісії з питань комунальної власності, житлового-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку.

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Кулаков Ігор Валерійович – голова комісії

 14.08.2019 14-00

2

Кириченко Сергій Яковлевич – заступник голови

 

3

Акімов Олександр Михайлович -  секретар                                             

 

4

Куценко Сергій Володимирович