Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

До уваги депутатів та мешканців міста!

 

Відповідно до розпорядження міського голови № 94 від 11.06.2019 року LІІІ      сесія  Вовчанської міської ради  VIІ  скликання відбудеться 12.07.2019 року о 10-00, за адресою, м. Вовчанськ, вул. Соборна, 73, 3 поверх, зал засідань

  

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LІІI СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ  

                                                        Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від 12 липня   2019 року                                    проект  № – VIІ  

Про затвердження порядку денного    LІІІ сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на   LІІІ сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

 1.Земельні питання.

1.1. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації    Ліпіну Володимиру Веніаміновичу, Ліпіну Володимиру Олександровичу, Оніщенко Ірині Олександрівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,  вул. Б. Хмельницького, 42 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0809га.

1.2. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації    Трощиловій Валентині Іванівні, Лопатчук Оксані Анатоліївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою                          м. Вовчанськ,  вул. Герлегівська, 16 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0957га.

1.3. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Баришенському  Олександру Васильовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Вишневий, 7 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

1.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Васільєву Олексію Олександровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Князя Ігоря, 12 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.5. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації               Гринько Тетяні Захарівні щодо встановлення меж  земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 71  для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0469га.

1.6. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Грубник Неллії Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Верхня, 108 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.7. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації               Гур’єву Ігору Вікторовичу, Маскаєву Андрею Володимировичу щодо встановлення меж  земельної ділянки, розташованої за адресою                             м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 1а для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)  з подальшою передачею земельної ділянки в спільну часткову оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,1675га.

1.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Докуніній Юлії Борисівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Перемоги, 38 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0802га.

1.9. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Котельніковій Вірі Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Чапліївська, 17в для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0598га.

1.10. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Мірошниченко Галині Йосипівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, квартал Сонячний, 12 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

1.11. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Овчаренку  Іллі  Геннадійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Харківський, 35 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.12. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Павлюковій Яні Валеріївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Слобожанський, 19 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0668га.

1.13. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Погудіній Єлизаветі Геннадіївні встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 59 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.14. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Потапенку Валерію Вікторовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Фонтанна, 18 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.15. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Прищепі Аллі Вікторівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Широка, 24 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.16. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Радченку Борису Олександровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Амосова, 1 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0871га.

1.17. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Тупікіну Володимиру Андрійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Успенська, 3а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.18. Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж водоохоронної зони та прибережної захисної смуги.

1.19. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                 Кобзар Ірині Ігорівні щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Пролетарська, 67 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

1.20. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною категорії земель  Прудіус Ганні Михайлівні  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка), яка розташована за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 54, м. Вовчанськ, Вовчанського району Харківської області, площею 0,10га.

1.21. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Синенко Ользі Вікторівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 27д, площею 0,040га.

1.22. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Черкас Наталі Володимирівні  для   ведення індивідуального садівництва за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 1ж, площею 0,0378га.

1.23. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Коноваловій Наталі Іванівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. М. Старочудного, 19а, площею 0,0511га.

1.24. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки  Лебеденко Любові Миколаївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Герлегівська, 76, площею 0,10га.

1.25. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Рулі Інні Анатоліївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Короленка, 33, площею 0,10га.

1.26. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Селецькій Майї Василівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Духовна, 38, площею 0,0599га.

1.27. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Усенко Катерині Миколаївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна, 32, площею 0,10га.

1.28. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Четверіковій Асі Юріївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Конституції, 32, площею 0,10га.

1.29. Про надання згоди  Качайло Оксані Віталіївні на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе, 1-г, площею 0,10га.

1.30. Про надання згоди  Кущову Сергію Арсентійовичу  на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 1а, площею 0,0662га.

1.31. Про  затвердження  проекту землеустрою гр. Радченко Валентині Костянтинівні щодо відведення  земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 68 для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0045га. 

1.32. Про надання дозволу Ярошу Анатолію Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пролетарське поле,  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0045га.

1.33. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації    Тележній Ганні Прокопіївні, Тележному Миколі Петровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою                         м. Вовчанськ, вул. Київська, 31а  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0650га.          

2.Про внесення змін до бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району, Харківської області на 2019 рік.

3.Про внесення змін до мережі дошкільних навчальних закладів міста з 01 серпня 2019 року.

4.Про  внесення доповнення  до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік. 

5.Про виконання проблемних питань, які порушувались   мешканцями міста під час проведення звіту про роботу у ІІ півріччі 2018 року.

6.Про проведення звітів депутатів Вовчанської  міської ради VІІ скликання перед виборцями за І півріччя 2019 року.

7.Про внесення змін до рішення ІІІ (позачергова) сесії  VIІ скликання  від 18 грудня 2015 року № 7-VIІ «Про утворення житлової комісії при виконавчому комітеті Вовчанської міської ради VIІ скликання» (зі змінами).

8.Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови,    виданого  у міжсесійний період.

  1. Різне.

9.1.Про затвердження акту прийому-передачі легкового  вантажопасажирського автомобіля ИЖ 27179 з комунального підприємства «Вовчанськ» до Вовчанського відділу благоустрою міста.

9.2.Про затвердження штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання з 25 червня 2019 року.

9.3. Про внесення змін до   Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням LXX позачергової сесії Вовчанської міської ради  VI скликання № 3-VI від 27.05.2015 року.

 

 

  Міський голова                                                             В.ШЕВЧЕНКО

 

 

Графік проведення засідання постійних депутатських комісій

1.Комісії з питань законності , правопорядку, депутатської діяльності,

           депутатської етики та місцевого самоврядування

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення засідання комісії

1

Добровінський Артем Вікторович – голова комісії

 09.07.2019 14-00

2

Крушедольський Костянтин Миколайович – заступник голови

 

3

Лисенко Олександр Олександрович - секретар

 

4

Шелест Віталій Вікторович

 

  1. Комісії з питань бюджету

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Козлова Валентина Вікторівна – голова комісії

 09.07.2019 14-00

2

Рожнов Олександр Іванович – заступник голови

 

3

Василевич Павло Анатолійович - секретар

 

4

Кучеренко Олена Юріївна

 

5

Донецький Сергій Іванович

 

  1. Комісії з питань земельних відносин охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Григорян Заур Сержович – голова комісії

 09.07.2019 10-00

2

Білецький Юрій Іванович – заступник голови

 

3

Соболь Віктор Володимирович - секретар

 

4

Самойленко Віктор Миколайович

 

5

Агеєнко Володимир Володимирович

 

  1. Комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями.

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Зарубіна Алла Іванівна    - голова комісії

 10.07.2019 10-00

2

Струкова Марина Анатоліївна - секретар                                          

 

3

Шаповалов Леонід Павлович

 

4

Шепеленко Надія Василівна

 

5

Грабар Анатолій Вікторович

 

  1. Комісії з питань комунальної власності, житлового-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку.

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Кулаков Ігор Валерійович – голова комісії

 10.07.2019 14-00

2

Кириченко Сергій Яковлевич – заступник голови

 

3

Акімов Олександр Михайлович -  секретар                                              

 

4

Куценко Сергій Володимирович