Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Шановні Вовчани!

Від щирого серця вітаємо вас зі святом – 74-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

9 травня для всіх нас стало символом мужності, стійкості, героїзму в боротьбі з нацизмом. Ціною мільйонів життів солдатів і величезної праці мирних жителів була викувана така довгоочікувана перемога, а світ звільнено від вражого поневолення. Війна завдала багато жалю нашому народові, який показав усьому світу приклад героїчної боротьби за мирне майбутнє, за свободу та життя. Обов’язок кожного з нас – свято берегти пам’ять про подвиг покоління Переможців.

Безприкладною мужністю героїв на фронті, у партизанських загонах і підпіллі, їх кров’ю здобута перемога. Заради неї до знемоги працювали трудівники тилу. Вічна пам’ять загиблим у боях! Вічна слава захисникам!

З величезною вдячністю звертаємось до вас, шановні ветерани Другої світової. Ваш подвиг – безсмертний. Низький вам уклін за мужність і патріотизм, за переможний травень і мирне небо. Від щирого серця бажаю вам здоров’я, благополуччя, щастя, уваги, турботи з боку рідних та близьких. Зі святом вас, з Днем пам’яті та примирення, з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, дорогі Вовчани!

З повагою міський голова та депутатський корпус Вовчанської міської ради!