Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Відбулася чергова сесія Вовчанської міської ради VII скликання

  12 квітня 2019  року,  під  головуванням  Вовчанського міського голови Шевченка  Володимира Сергійовича, відбулася   чергова  L сесія Вовчанської міської ради VII скликання.  З 26  депутатів Вовчанської міської ради на сесії були  присутні –  15    депутатів.

Відсутні з поважних причин –    11  депутатів

На  сесії також були присутні:

- працівники апарату Вовчанської міської ради;

- керівники  підприємств,  та закладів, підпорядкованих

міській    раді;

-  представники засобів масової інформації.

Перед початком розгляду питань порядку денного сесії  міський голова  привітав Куценка Сергія Володимировича, який нещодавно  відзачав свій день народження та вручив, відповідно до рішення виконкому міської ради,ордер на право вселення в житловий будинок за адресою: вулиця Озерна, 30  Проуторовій Альоні Василівні в сім’ї якої виховується 10 дітей.  Також, традиційно, міський голова проінформував депутатів про основні питання над якими працювала міська рада  в міжсесійний період:

17 березня-  у  рамках підготовки  до  першості  Харківської області  у  приміщенні ФОКу  відбувся  відкритий турнір з шахів серед ветеранів, а у великому залі –  черговий етап   першості  району з футзалу.

18 березня- працівниками КП «Вовчанськ» виконано ремонт водозабірної колонки по  вулиці Авіаційна  біля будинку №8;

19 березня-  спеціалізованою  бригадою, за кошти міського бюджету, завершено роботи по видаленню особливо небезпечних дерев на кладовищі по вулиці Короленка та розпочато  роботи по видаленню  аварійних дерев на кладовищі, яке знаходиться по вулиці Обозна;  

 20 березня- за  допомогою виділеної Вовчанським ОЕЗ автовишки  було виконано роботи по обслуговуванню системи вуличного освітлення, а саме:  замінено  лампи  та встановлено   світильники  по  вулицях О. Досвітнього, Гоголя, Пролетарська, Хлібороба;

21 березня- було отримано   щебень для виробництва тротуарної плитки. Допомогу  в перевезенні надав Вовчанський агрегатний завод.

26 березня-  за кошти міського бюджету придбано першу партію труб, для заміни аварійної ділянки самотічного колектора водовідведення по вулиці  Авіаційна, а саме: на ділянці від  вулиці  1- Травня до вулиці  Соборна. Підготовка до проведення робіт триває.

29 березня- завершено роботи  по видаленню  аварійних дерев на кладовищі, яке знаходиться по вулиці Обозна та розпочато прибирання території кладовища від   гілок та сміття;

31 березня –працівниками КП «Вовчанськ»  було завершено роботи  по  ремонту  та доукомплектуванню спортивними  та ігровими елементами дитячих  майданчиків,  які розташовані на  вулицях: Ветеринарна, Лесі Українки, Київська та   встановлено нові ігрові майданчики по вулицях   Польова та  Чапліївська.

01 квітня - спеціалізованою  бригадою було проведено  роботи по демонтажу аварійних дерев по вулицях Гурканівська, Пролетарське Поле, Ігнатьєва та Привокзальна;.

 02 квітня-заступники  міського голови Шабельник В.М. та Бондаренко Л.М.  привітали колектив  Вовчанської  філії  АТ «Мегабанк» з 15-річним ювілеєм.

04 квітня – проведено грейдування  грунтових доріг по вулицях Стадіонна, Лесі Українки,Київська,Черкаська та провулку Лісовий;

05 квітня- в лаунж – зоні  «Топольки» було висаджено дерева та кущі;

06 квітня – відповідно до міської програми,  розвитку фізкультури та спорту  у приміщенні ФОКу, відбувся міський турнір з волейболу;

08квітня -  отримано кільця, які було закуплено за кошти міського бюджету, для заміни самотічного  колектора системи водовідведення по вулиці Авіаційна;

09 квітня - розпочато роботи по будівництву КНС № 2 по вулиці Рубіжанське Шосе;

10 квітня-у рамках реалізації  міні- проекту розпочато роботи по облаштуванню тротуару біля ФОКу.

Також, протягом березня та квітня працівниками КП «Вовчанськ»  виконувалися роботи по прибиранню  вулиць міста від накопиченого за зиму піску  та сміття, розчищенню прибордюрних смуг, ліквідації   стихійних сміттєзвалищ, підготовці  клумб до висадження квітів.

На сесії депутатами було розглянуто 33 питання  порядку денного сесії. Серед них-  29 земельних питань, питання  внесення змін до міського бюджету на  2019 рік та до Положення   про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі в місті Вовчанську та селі Плетенівка, Вовчанського району,  Харківської області та інш. При цьому  з  усіх  питань, які виносилися на розгляд, депутатами було прийнято позитивні рішення.