Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

До уваги депутатів!

Відповідно до розпорядження міського голови № 38 від 07.03.2019 року L (позачергова)  сесія  Вовчанської міської ради  VIІ  скликання відбудеться 12.04.2019 року о 10-00, за адресою, м. Вовчанськ, вул. Соборна, 73, 3 поверх, зал засідань

 

  

  

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

L СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ  

                                                        Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від  12 квітня     2019 року                                       проект № – VIІ  

 

Про затвердження порядку денного    L сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на   L сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

 

 1.Земельні питання.

1.1. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Єфімець Лідії Митрофанівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Бекетова, 21  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0638га.

1.2. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Іванку Валентину Олександровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 56  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.3. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Купіній Вірі Василівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Миру, 3  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0586га.

1.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Редько Любові Василівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Польова, 48  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Рум'янцеву Олександру Сергійовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Озерна, 34  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.6. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Селецькій Майї Василівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Духовна, 38  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0564га.

1.7. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Стеценку Костянтину Юрійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Молодіжна, 61  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0697га.

1.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації Літовченко Вікторії Олександрівні, Самойловій Світлані Борисівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою                         м. Вовчанськ, вул. Селянська, 62 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.9. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації Шипенко Тетяні Вікторівні, Бабаєвій Наталі Олександрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою   м. Вовчанськ, вул. Озерна, 8 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

1.10. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації               Івановій Оксані Станіславівні, Макеєву Роману Сергійовичу щодо встановлення меж  земельної ділянки, розташованої за адресою                           м. Вовчанськ, вул. Соборна, 126 для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в спільну часткову оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0401га.

1.11. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки  Бойку Леоніду Анатолійовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зернова, 17, площею 0,10га.

1.12. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Заїці Сергію Олександровичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. М. Старочудного, 28, площею 0,10га.

1.13. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Орлову Анатолію Яковлевичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Перемоги, 25а, площею 0,0450га.

1.14. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Остапенко Ніні Луківні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: с. Плетенівка , вул. Агрегатна, 9, площею 0,1732га.

1.15. Про  затвердження  технічної документації гр. Неценко Тетяні Володимирівні, Шевченко Валентині Василівні, Григоряну Андрію Сержовичу щодо встановлення меж  земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 5 для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в спільну часткову оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,07га.

1.16. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки  Хандешиній Наталі Павлівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зернова, 62, площею 0,10га.

1.17. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кудріну Дмитру Олександровичу  для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Т. Бульби, площею 0,10га.

1.18. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Хайлу Валерію Володимировичу  для   ведення особистого селянського господарства за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Господарська, площею 2,00га.

1.19. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Хайлу Валерію Володимировичу для   ведення індивідуального садівництва за адресою: м. Вовчанськ, вул. Господарська, площею 0,12га.

1.20. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шевченко Ірині Володимирівні  для   ведення індивідуального садівництва за адресою: м. Вовчанськ, вул. Тіниста, 9, площею 0,0559га.

1.21. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки Колісникову Віктору Григоровичу для  будівництва і обслуговування  індивідуального гаражу за рахунок земель житлової та громадської  забудови по вул. Гоголя, 29с  в  м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0030га.

1.22. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кириченку Тимофію Сергійовичу  для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Польова, площею 0,10 га.

1.23. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Стеценко Карині Вікторівні для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Польова, площею 0,10 га.

1.24. Про  скасування рішення Вовчанської міської ради XХІ сесії                            VІ скликання від 27 січня 2011 року № 9.12-VІ «Про надання  згоди на передачу в оренду гр. Гур’єву І.В. земельної ділянки для підприємницької діяльності за адресою м. Вовчанськ, вул. Ігнат»єва 1А та надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки».

1.25.Про  скасування рішення Вовчанської міської ради XLV сесії                            VІ скликання від 24 вересня 2013 року № 10.42-VІ «Про внесення змін до рішення XІV сесії Вовчанської міської ради VІ скликання від 23.09.2011 р.              № 9.20-VІ «Про надання згоди на передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Гурдюмову А.О. та Пащенко В.В. за адресою м. Вовчанськ, вул. Тіниста, 2 та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

1.26. Про  припинення дії договору оренди  землі  від 02 квітня 2007 року № 82 з Бобровською Тетяною Сергіївною в зв’язку зі зміною власника нерухомого майна, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 1а, площею 0,1675га.

1.27. Про  припинення дії договору оренди  землі  від 12 лютого 2009 року № 134 з Ткаченко Вірою Василівною, Гирич Ольгою Володимирівною  в зв’язку зі зміною  власника нерухомого майна, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна, 126, площею 0,0401га.

1.28. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради ХІV сесії             VІ скликання від 23.09.2011 року № 9.20-VІ «Про  надання згоди на передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Гурдюмову А.О., та Пащенко В.В. за адресою  м. Вовчанськ, вул. Тениста, 2   та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

1.29. Про надання згоди  Шуніній Галині Іванівні  на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Торгова, 1Б, площею 0,0014  га.                

2.Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови, виданого у міжсесійний період.

3.Про внесення змін до рішення ХLVІ сесії міської ради VIІ скликання № 22-VIІ від 14.12.2018 року «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік».

4.Різне.

4.1. Про внесення змін  до Положення   про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі в місті Вовчанську та селі Плетенівка, Вовчанського району,  Харківської області.

4.2. Про внесення змін до бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району, Харківської області на 2019 рік.

 

  

Міський голова                                                             В.ШЕВЧЕНКО

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

 

 

Графік проведення засідання постійних депутатських комісій

1.Комісії з питань законності , правопорядку, депутатської діяльності,

           депутатської етики та місцевого самоврядування

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення засідання комісії

1

Добровінський Артем Вікторович – голова комісії

 09.04.2019 14-00

2

Крушедольський Костянтин Миколайович – заступник голови

 

3

Лисенко Олександр Олександрович - секретар

 

4

Шелест Віталій Вікторович

 

  1. Комісії з питань бюджету

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Козлова Валентина Вікторівна – голова комісії

 09.04.2019 14-00

2

Рожнов Олександр Іванович – заступник голови

 

3

Василевич Павло Анатолійович - секретар

 

4

Кучеренко Олена Юріївна

 

5

Донецький Сергій Іванович

 

  1. Комісії з питань земельних відносин охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Григорян Заур Сержович – голова комісії

 09.04.2019 10-00

2

Білецький Юрій Іванович – заступник голови

 

3

Соболь Віктор Володимирович - секретар

 

4

Самойленко Віктор Миколайович

 

5

Агеєнко Володимир Володимирович

 

  1. Комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями.

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Зарубіна Алла Іванівна    - голова комісії

 10.04.2019 10-00

2

Струкова Марина Анатоліївна - секретар                                          

 

3

Шаповалов Леонід Павлович

 

4

Шепеленко Надія Василівна

 

5

Грабар Анатолій Вікторович

 

  1. Комісії з питань комунальної власності, житлового-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку.

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Кулаков Ігор Валерійович – голова комісії

 10.04.2019 14-00

2

Кириченко Сергій Яковлевич – заступник голови

 

3

Акімов Олександр Михайлович -  секретар                                              

 

4

Куценко Сергій Володимирович