Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Робота комунальників

 

Не встиг зійти сніг, як у Вовчанську закипіла робота із прибирання міста. Цими днями комунальники прибирають вулиці міста від накопичення піску, яким щедро посипали тротуари і вулиці в ожеледицю, і не тільки.

Зимою розчищали місто від снігу, посипали вулиці, тротуари. З настанням весни роботи збільшується. Насамперед прибираються місця від того, що було під снігом, від піску і болота. А ще розчищаються прибордюрні смуги, підготовлюються клумби  , бо  незабаром зблисне яскраве весняне сонечко і розпочнеться нова робота із висадження квітів. Також працівники КП «Вовчанськ» регулярно прибирають стихійні ззвалища,  та проводять роботи по вивозу ТБО, в місцях захоронення по вулиці Обозній  прибираються гілки , які залишились після спилу дерев.

Дякумо громаді міста, яка долучається до загальноміських толок, зробимо це разом! Звертаємось до мешканців приватного сектора, щоб не чекали Чистого четверга, а прибрали зараз біля своїх осель. Хоча з кожним роком відчувається, що  люди розуміють: чистота – запорука здоров’я та доброго настрою, а смітити на даній тобі Богом землі – все одно, що собі на черевики плювати.
Загалом у місті заплановано низку заходів із благоустрою, поліпшення санітарного стану довкілля та озеленення парків, скверів та вулиць.