Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Відбулася позачергова сесія Вовчанської міської ради VII скликання

  15 березня    2019  року,  під головуванням  Вовчанського міського голови Шевченка  Володимира Сергійовича, відбулася  позачергова ХLIX  сесія Вовчанської міської ради VII скликання.    З 26  депутатів Вовчанської міської ради на сесії були  присутні –  14   депутатів.

Відсутні з поважних причин – 12  депутатів

На  сесії також були присутні:

-працівники комунальних підприємств міста;

- працівники апарату Вовчанської міської ради;

- керівники  підприємств,  та закладів, підпорядкованих

міській    раді;

-  представники засобів масової інформації.

Перед початком розгляду питань порядку денного сесії  міський голова, звернувся до депутатів « Шановні депутати  та присутні! Відповідно до Указу Президента України № 385/ 95 від 19.05.95 року кожної третьої неділі березня, традиційно, в Україні відзначається  День комунальника. Цей святковий день присвячений усім працівникам житлово – комунальних господарств, які виконують вкрай необхідну справу- забезпечують  життєдіяльність наших міст і сіл, роблячи все можливе для того, щоб життя кожного з нас було комфортним, зручним та безпечним. Тому, дозвольте привітати з професійним святом всіх працівників комунальної сфери міста, побажати їм та їхнім родинам доброго здоров’я , щастя, душевного тепла, нових професійних здобутків  та вручити  кращим з них нагороди та подарунки!» та під оплески присутніх на сесії вручив кращим комунальникам міста грамоти, подяки та подарунки.

На сесії депутатами було розглянуто  та підтримано 16 питань порядку денного. Серед них-11 земельних питань, 3 питання, які стосувалися участі міської громади у районному конкурсі «Розбудуємо громаду разом» з проектами: «Безпека пішоходів – спокій громади»( облаштування території та тротуарної доріжки біля ФОКу), «Дитина – найкраща інвестиція» (облаштування території необхідними вуличними ігровими елементами Вовчанського ДНЗ (ясел-садка) №1 Вовчанської міської ради) та «Парк для всіх»( благоустрій парку «40 років Перемоги»). Також, депутатами підтримано та внесено, запропоновані міською радою, зміни до міського бюджету на 2019 рік, що дасть можливість приступити до виконання робіт по будівництву КНС №2 по Руб.шосе, облаштуванню території навколо  поліклініки ЦРЛ та  виготовленню  проектно-кошторисної документації по  капітальному ремонту приміщень ДНЗ №1.