Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Увага!

 

МІНІСТЕРСТВО  ОБОРОНИ  УКРАЇНИ

В И Т Я Г   З   Н А К А З У

Військового комісара Вовчанського

районного військового комісаріату

«04» __02__ 2019р.               м. Вовчанськ                                              №  9

Про         призов        громадян

на строкову військову службу

у   квітні - червні    2019  року

 

На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" та Указу Президента України від 30 січня 2019 року № 22/2019 « Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році» у квітні - червні 2019 року проводиться призов громадян на строкову військову службу. З метою організованого проведення чергового призову громадян на строкову військову службу,

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Усім юнакам 2001 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також  громадянам, які народились у 1992-2000р.р., у яких закінчилась відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за  різних  обставин, явитися на призовну дільницю Вовчанського району для призову на строкову військову службу за адресом: м. Вовчанськ, вул. Духовна, 29 у зазначений час, з документами, які вказані в особистих повістках. У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку призову та мати при собі документи, які посвідчують особу.
  2. Усім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово знаходяться на території Вовчанського району, негайно повернутись до місця постійного проживання і з'явитись у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність, згідно з законодавством.
  1. Керівникам підприємств, установ, організацій, в тому числі  навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності на підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного  прибуття їх на призовну дільницю

  4.Для організованого і якісного проведення засідань призовних комісій, оформлення особових справ призовників створити тимчасовий штат призовної дільниці Вовчанського району у складі чергового призовної дільниці, начальника столу довідок.

  1. 5. Керівництво роботою адміністрації призовної дільниці покласти на заступника військового комісара начальника відділення комплектування –капітана ВОРОНІНА Д.
  1. 6. Заступнику військового комісараначальнику відділення комплектування капітану ВОРОНІНУ Д. до 15 березня 2019 року подати на затвердження обов’язки посадових осіб призовної дільниці. Призначити на період з 01 квітня по 30 червня 2019 року :

-черговим призовної дільниці – начальника відділення зв’язку та інформатизації-начальник радіостанції прапорщика ГАВРИЛОВСЬКОГО В.;

-начальником столу довідок – оператора відділення військового обліку та бронювання солдатів і сержантів запасу старшого солдата ЗОЛОТАР Н. 

  1. 7. Наказ довести до усього особового складу районного військового комісаріату, керівників підприємств, установ, організацій, навчальних закладів та осіб, які залучаються для роботи на призовні дільниці.
  2. 8. Контроль за виконанням вимог наказу залишаю за собою.

Військовий комісар  Вовчанського РВК

підполковник                Я.НЄВЄСОВ

 

Згідно з оригіналом

Начальник відділення офіцерів запасу

і  кадрів Вовчанського РВК

капітан                                                       І.ГОЛДОБІН