Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

День визволення Вовчанська та частини Вовчанського району від німецько-фашистських загарбників

10 лютого 2019 року Вовчанськ відзначає дату, що пройшла крізь віки — визволення міста від німецько-фашистських загарбників.
Цінуймо воїнів-визволителів нашого рідного міста, хто живе поруч з нами, і для кого день визволення Узина від фашистських загарбників має особливе значення. Шануймо і оберігаймо від життєвих негараздів всіх ветеранів Другої Світової війни, які перемогли фашистських завойовників і вибороли Перемогу для наступних поколінь.

11 лютого у місті пройшла хода з нагоди  Дня звільнення міста Вовчанськ та Вовчанського району від фашистських загарбників. В ході прийняли участь голова Вовчанської районної адміністрації Мірошник В.М., голова Вовчанської районної ради Степанець А.В.заступник голови Вовчанської районної ради Камінська О.В., заступники Вовчанського міського голови Бондаренко Л.М. та Солонецький П.М.,помічник народного депутата України Шенцева Д.О. - Шевченко Т.М., а також , ветерани війни та праці, представники районних та міських громадських організацій, державні службовці, молодь тощо.