Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

До уваги депутатів!

Позачергова   ХLVІІ   сесія  Вовчанської міської ради  VIІ  скликання відбудеться 18.01.2019 року о 10-00, за адресою, м. Вовчанськ, вул. Соборна, 73, 3 поверх, зал засідань

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVІІ (позачергова) СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

Від   18 січня    2019  року                                                 проект  № –VIІ 

 

Про затвердження порядку денного    ХLVІІ (позачергової) сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на ХLVІІ (позачергової) сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

 

1.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Вовчанською районною  радою     та Вовчанською міською радою.

2.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

3.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Бугаївською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

4.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Волохівською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

5.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Землянською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

6.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Іванівською  сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

7.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Нестернянською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

8.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Новоолександрівською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

9.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Охрімівською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

10.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Петропавлівською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

11.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Пільнянською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

12.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Різниківською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

  1. Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Симинівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською міською радою.

14.Про внесення змін до рішення ХLVІ сесії міської ради VIІ скликання № 15-VIІ від 03.12.2018 року  «Про місцевий бюджет   міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області  на 2019 рік».

15.Про проведення нормативної грошової оцінки земель Вовчанської міської ради.

16.Про внесення змін до рішення ХХХVIII сесії Вовчанської міської ради VII скликання «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вовчанської міської ради на 2019 рік» № 5.1-VII від 22.06.2018 року.

17.Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови,  виданого у міжсесійний період.

  1. Земельні питання.

18.1.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Майбороді Вікторії Олегівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Харківський, 24 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га. 

18.2.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Чмалю Дмитру Олексійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 24  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

18.3.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Пискуну Андрію Анатолійовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Успенська,10, площею 0,0629га.

18.4.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки Сірому Володимиру Олександровичу, Юрченко Віті Віталіївні  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гурканівська, 27, площею 0,10га.

18.5.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Меленцю Сергію Володимировичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, пров. Садовий, 12а, площею 0,0529га.

18.6.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Калашніку Олександру Миколайовичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, пров. Селянський, 8, площею 0,070га.

18.7.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шелест Олені Юріївні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Верхня, 63, площею 0,10га.

18.8.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки РоганінійВесті Юріївні  для   ведення особистого селянського господарства за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 1-к, площею 0,300га.

18.9.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Черкас Наталі Володимирівні  для   ведення особистого селянського господарства за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 1-ж, площею 0,300га.

18.10.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Чернусі Олені Іванівні для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Мільйонна, площею 0,010га.

 

 

Міський голова                                                                         В.ШЕВЧЕНКО

 

 

Графік проведення засідання постійних депутатських комісій

1.Комісії з питань законності , правопорядку, депутатської діяльності,

           депутатської етики та місцевого самоврядування

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення засідання комісії

1

Добровінський Артем Вікторович – голова комісії

15.01.2019 14-00

2

Крушедольський Костянтин Миколайович – заступник голови

 

3

Лисенко Олександр Олександрович - секретар

 

4

Шелест Віталій Вікторович

 

2.Комісії з питань бюджету

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Козлова Валентина Вікторівна – голова комісії

15.01.2019 14-00

2

Рожнов Олександр Іванович – заступник голови

 

3

Василевич Павло Анатолійович - секретар

 

4

Кучеренко Олена Юріївна

 

5

Донецький Сергій Іванович

 

3.Комісії з питань земельних відносин охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

ГригорянЗаурСержович – голова комісії

 15.01.2019 10-00

2

Білецький Юрій Іванович – заступник голови

 

3

Соболь Віктор Володимирович - секретар

 

4

Самойленко Віктор Миколайович

 

5

Агеєнко Володимир Володимирович

 

4.Комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями.

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Зарубіна Алла Іванівна    - голова комісії

16.01.2019 10-00

2

Струкова Марина Анатоліївна - секретар                                         

 

3

Шаповалов Леонід Павлович

 

4

Шепеленко Надія Василівна

 

5

Грабар Анатолій Вікторович

 

5.Комісії з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку.

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Кулаков Ігор Валерійович – голова комісії

16.01.2019 14-00

2

Кириченко Сергій Яковлевич – заступник голови

 

3

Акімов Олександр Михайлович -  секретар                                             

 

4

Куценко Сергій Володимирович