Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Відбулася чергова сесія Вовчанської міської ради VII скликання

 30   листопада   2018  року,  під головуванням  Вовчанського міського голови Шевченка  Володимира Сергійовича, відбулася   чергова ХLV сесія Вовчанської міської ради VII скликання.             

 З 26  депутатів Вовчанської міської ради на сесії були  присутні –  19   депутатів.

Відсутні з поважних причин –    7   депутатів

На  сесії також були присутні:

- працівники апарату Вовчанської міської ради;

- керівники  підприємств,  та закладів, підпорядкованих

міській    раді;

- мешканці міста

-  представники засобів масової інформації.

Перед початком розгляду питань порядку денного сесії  міський голова, традиційно, проінформував депутатів про основні питання над якими працювала міська рада  в міжсесійний період :

27 жовтня -  працівниками КП «Вовчанськ» було ліквідовано  черговий порив   магістралі водопроводу по вулиці Пролетарська.

29 жовтня -  Працівниками КП «Вовчанськ», за допомогою техніки, виділеної  Вовчанським  КХП та МІЖРАЙАГРОПОСТАЧ,  завершено  роботи  по вирівнюванню дорожнього покриття по вулицях Мірошніченко Євгенії, Харківськ( в районі перетину з вулицею  Соборна), вулиці  Обозна  та  провулку Нижній.

1 листопада -  У Вовчанському фізкультурно-оздоровчому комплексі встановлено і підключено  платіжний термінал, що дозволяє крім звичайних операцій здійснювати і  оплату за послуги і оренду  спортивних приміщень.

З 05 по 09 листопада - В рамках підготовки до осінньо-зимового періоду проводився ремонт  опалювальних котлів, заготівля дров, заміна двигуна системи вентиляції на Вовчанських очисних спорудах.

9 листопада працівниками КП «Вовчанськ» ліквідовано черговий порив магістралі водопроводу по вулиці Рубіжанське  шосе.

12 листопада-  у рамках реалізації міні-проектів, що перемогли в районному конкурсі "Розбудуємо громаду разом", у ДНЗ  №2 встановлено дитячий майданчик  для  розвитку  малюків.

14 листопада - Фахівцями КП «Вовчанськ» завершено роботи по заміні аварійної ділянки труби водопроводу   житлового будинку  по  вулиці Колокольцова,  9. Замість аварійного ремонту  була здійснена  повна заміна магістралі на пластикову.

16 листопада- В рамках реалізації міні-проекту «Мій садок-моя фортеця!»

до  ясел-садка № 2 були доставлені  урни, отримано  і встановлено   ігрові майданчики, замінено  в'їзні ворота і огорожа та  укомплектовано спортзал.

23 листопада- Вовчанський ФОК, дякуючи  спонсорскій  допомозі, отримав комплект ручок для грузоблочних тренажерів.   

Також, протягом  листопада, за рахунок коштів міського бюджету, проводилися  роботи по модернізації та обслуговуванню системи вуличного освітлення. Зокрема, роботи було  виконано  по  вулицях  Селянська, Фонтанна, Станична, Чапліївська, Свободи, Чкалова та  провулку  Кузнечний.

На сесії депутатами було розглянуто 42 питання  порядку денного сесії. Серед них -  32 земельних питань, питання «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету на 2018 рік», «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік», «Про звіт Вовчанського  міського голови  про роботу міської ради її виконавчого комітету та здійснення державної регуляторної політики з жовтня 2017 року  по жовтень 2018 року» та інш.

 Депутати одностайно підтримали проекти рішень з 40 питань, а з 2-х питань- рішення прийнято не було.