Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Свято Великодня в ДНЗ №7

 

     Великдень – це свято, коли люди святкують воскресіння Ісуса Христа. На це свято печуть паски, фарбують та розписують яйця, коли вся родина збирається разом та вітають один одного. Так і в нашому садочку об’єдналась та веселилась велика та дружня родина.

     За традицією кожен день тижня після Пасхи є святковим. Тому 11 квітня 2018 року в ДНЗ № 7 (яслах-садку) відбулася розвага ««Весна прийшла, нам Великдень принесла»», яку підготували музичні керівники та вихователі старших груп. Метою розваги було створення в дошкільному закладі святкової та радісної атмосфери,  формування у дітей ціннісного ставлення до звичаїв та традицій. Завдання дитячого садка полягає в тому, щоб пояснити дітям, чому він є таким важливим для кожної людини.

          З метою ознайомлення дітей з історією походження свята Великодня, традиціями святкування, у  нашому дошкільному закладі №7 весь тиждень проходила кропітка робота. Вихователі всіх вікових груп разом зі своїми дошкільнятами читали оповідання, вірші, розглядали ілюстрації, розмальовували писанки, виготовляли великодні віночки, кошики, малювали, ліпили, грали у народні ігри пов’язані з даною тематикою.

     Розвага пройшла в урочистій атмосфері, діти були одягнені в українські вишиванки.   Ведучі вміло дібрали саме ті слова - мудрі та щирі, які розкрили вихованцям сутність свята, його духовне значення, ознайомили їх з народними традиціями, святкування найвеличнішого свята – Великодня.

     Особливого настрою надали пісні “Весна прийшла у рідний край” та “Пасха знов до нас прийшла”.

      Емоційно та виразно діти розповідали вірші, брали участь у музично-хореографічних композиціях. Під час розваги діти грали у гру “Перенеси Писанку”. Під час якої розвивали спритність, швидкість, увагу.

      Весело та незабутньо пройшла розвага для маленьких дошкільнят та залишила приємні спогади про Великоднє свято і закріпила у їхній свідомості іще одну традицію нашого українського народу!

  У садочку панували відчуття миру, щастя, злагоди та добра. Діти отримали величезне задоволення, відчуття того, що і вони можуть також брати участь і вносити свою краплинку турботи та краси у святкування Великодня. У ході розваги діти зрозуміли, що найкращий спосіб відзначення цього свята – добрі вчинки, світлі думки, єднання з родиною.