Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

До уваги депутатів

Шановні депутати! Нагадуємо вам, що чергова ХХХІІ сесія Вовчанської міської ради відбудеться 08.12.2017 року о  10-00 в приміщенні Вовчанської РДА 3 поверх.

  

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ 

 Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від 08 грудня    2017 року                                        проект  № –VIІ  

 

Про затвердження порядку денного  ХХХІІ сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на  ХХХІІ сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

 

 1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

2.Про затвердження Програми культурно-мистецьких заходів у місті Вовчанську  на 2018 рік.

 

3.Про затвердження Програми проведення громадських робіт на території  Вовчанської міської ради на 2018 рік.

4.Про  затвердження Природоохоронної програми на 2018 рік.

5.Про затвердження Програми використання коштів  резервного фонду міського бюджету на 2018 рік.

6.Про  затвердження Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення міста  Вовчанська на 2018 рік.

 1. Про внесення доповнень до Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Вовчанськ, Харківської області на 2016-2020 роки на 2018 рік.

8.Про внесення змін до Програми поводження з безпритульними та домашніми тваринами в місті Вовчанську на 2016-2022 роки на 2018 рік.

 1. Про затвердження Програми безоплатного перевезення  учнів шкіл міста Вовчанська   на 2018   рік.

10.Про внесення   доповнень до Програми  Безпечне місто на 2016-2022 роки на 2018 рік.

 1. Про затвердження структури та чисельності апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету з 01 січня 2018 року.

12.Про затвердження штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання з 01 січня 2018 року.

 1. Про затвердження штатного розпису Вовчанського відділу благоустрою міста з 01 січня 2018 року.

14.Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки на 2018 рік.

 1. Про міський бюджет на 2018 рік.
 2. Про передачу трансфертів районному бюджету на 2018 рік.
 3. Земельні питання.

17.1. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою гр. Любішину Вадиму Арнольдовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Польова   для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі) площею 0,10га.

17.2. Про надання  дозволу гр. Руруі Артему Гівієвичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Мільйонна,1а для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,0115га.

17.3. Про надання  дозволу гр. Хайлу Валерію Володимировичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Господарська  для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля) площею 2,00га.

17.4. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою   гр. Митнік Олені Анатоліївні щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 5 для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,07га.

17.5. Про надання  дозволу гр. Герус Лесі Олексіївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. М. Старочудного  для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,900га.

17.6. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Александровій Зої Василівні, щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зелена, 19 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0608га.

17.7. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Кордес Валентині Гордіївні, щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Пролетарська, 109 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

17.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Раковському Юрію Павловичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Євгенії Мірошніченко, 13 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

17.9. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Романцовій Вірі Михайлівні, щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Слобожанський, 3 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею0,0581га.

17.10. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Пропастіній Людмилі Анатоліївні, щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. М. Старочудного, 18 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

17.11. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Старцеву Сергію Васильовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Садовий, 3 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

17.12. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Канаєвій Валентині Іванівні, Набоці Сергію Івановичу, щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою   м. Вовчанськ, вул. Гурканівська, 20 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0643га.

17.13. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Митнік Олені Анатоліївні, Бескоровайній Ларисі Олександрівні, щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою                        м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 32 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

17.14.   Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Голос Вікторії Павлівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:    м. Вовчанськ, вул. Пролетарська, 82, площею 0,0608га.

17.15. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Каракуленку Володимиру Івановичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Верхня, 98, площею 0,060га.

17.16. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Конопельцеву Миколі Олексійовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пролетарська, 10, площею 0,0894га.

17.17. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Нагірному Олегу Юрійовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Мільйонна, 16, площею 0,10га.

17.18. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Троцуну Олександру Олександровичу  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. М. Старочудного, 123, площею 0,10га.

17.19. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Шевчуку Вадиму Анатолійовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пролетарська, 8, площею 0,10га.

17.20. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Галайку Олександру Івановичу,  Войтенко Євгенії Василівні, Войтенку Віталію Дмитровичу  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:   м. Вовчанськ,  вул. О. Досвітнього, 29, площею 0,10га

17.21. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Грабару Олександру Анатолійовичу, Грабар Валентині Іванівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Обозна, 34а, площею 0,0682га.

17.22. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Гусєвій Олені Миколаївні, Конопельцеву Миколі Миколайовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Широка, 36, площею 0,10га.

17.23. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Шуніній Оксані Анатоліївні, Шуніній Аліні Анатоліївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:   м. Вовчанськ, пров. Завгородній, 3, площею 0,10га.

17.24. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Нежуті Євгену Івановичу  для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Орлова, 61, площею 2,0га.

17.25. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                     ХХХІ  сесії VІІ скликання від 17.11.2017 року № 4.2-VІІ  «Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Головятинському Андрію Борисовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Черняховського, 3 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі)», площею 0,10га.

17.26. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                     ХХХХVІ  сесії V скликання від 24.07.2009 року № 5.16-V  «Про надання  згоди на передачу земельної ділянки у власність та надання дозволу на виготовлення технічної документації», площею 0,0629га.

17.27. Про скасування рішення Вовчанської міської ради ХХ  сесії VІІ скликання  від 27.01.2017 року № 13.13-VІІ  «Про надання дозволу  на виготовлення проекту землеустрою гр. Гришакіну Андрію Володимировичу щодо відведення земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Польова для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови ( вид угідь – забудовані землі)», площею 0,10га.

17.28. Про  припинення права постійного користування земельною ділянкою, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Торгова, 1-б, площею 0,0014га.

17.29. Про  надання дозволу гр. Шуніній Галині Іванівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою м. Вовчанськ, вул. Торгова, 1-б для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0014га.

17.30. Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі, площею 0,3945га.

17.31. Про продаж земельної ділянки Буракову Валерію Павловичу загальною площею  0,0265 га, розташованої за адресою   м. Вовчанськ, вул. О. Досвітнього, 25-А.

17.32. Про продаж земельної ділянки Буракову Валерію Павловичу загальною площею  0,0500 га, розташованої за адресою  м. Вовчанськ, вул. Ветеринарна, 2-Б.

 1. Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови, виданого у міжсесійний період.
 2. Про план роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2018 рік.
 3. Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів та тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності на території міста Вовчанська.

21.Про затвердження плану діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

 1. Різне.

22.1.Про прийняття до комунальної власності Вовчанської територіальної громади ділянки каналізаційної мережі по вул. Соборна, 68.

 

 

 

Вовчанський міський голова                                           В.С.Шевченко