Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Відбулося обговорення проекту змін до питання « Про внесення змін до Програми соціального – економічного розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки на 2018 рік »

Сьогодні, 26 листопада, у рамках підготовки до розгляду на черговій ХХХІІ сесії міської ради, яка відбудеться 08 грудня 2017 року, питання  « Про внесення змін до Програми  соціального – економічного  розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки  на 2018 рік » у приміщенні фізкультурно- оздоровчого комплексу відбулося обговорення проекту змін, які пропонується  міською радою внести до цієї Програми. В обговоренні  з 26 депутатів міської ради   взяли участь  10 депутатів, а саме; Донецький С.І., Козлова В.В., Григорян З.С., Кириченко С.Я., Шаповалов Л.П, .Зарубіна А.І., Куценко С.В., Дудка Л.І., Василевич П.А.,Соболь В.В.

В ході обговорення  Вовчанський міський голова  Шевченко В.С. презентував  Програму за якою місто буде розвиватися у наступному році, а депутати  мали змогу  внести до  неї свої зміни та доповнення з урахуванням  пропозицій мешканців округів за якими їх закріплено.