Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

До УВАГИ ДЕПУТАТІВ! Графік проведення депутатських комісій та порядок денний до XXXІ сесії

 

Графік проведення засідання постійних депутатських комісій

1.Комісії з питань законності , правопорядку, депутатської діяльності,

           депутатської етики та місцевого самоврядування

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення засідання комісії

1

Добровінський Артем Вікторович – голова комісії

 15.11.2017 14-00

2

Крушедольський Костянтин Миколайович – заступник голови

 

3

Лисенко Олександр Олександрович - секретар

 

4

Шелест Віталій Вікторович

 

  1. Комісії з питань бюджету

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Козлова Валентина Вікторівна – голова комісії

 15.11.2017 14-00

2

Рожнов Олександр Іванович – заступник голови

 

3

Василевич Павло Анатолійович - секретар

 

4

Кучеренко Олена Юріївна

 

5

Донецький Сергій Іванович

 

  1. Комісії з питань земельних відносин охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Григорян Заур Сержович – голова комісії

 15.11.2017 14-00

2

Білецький Юрій Іванович – заступник голови

 

3

Соболь Віктор Володимирович - секретар

 

4

Самойленко Віктор Миколайович

 

5

Агеєнко Володимир Володимирович

 

  1. Комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями.

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Зарубіна Алла Іванівна    - голова комісії

 14.11.2017 14-00

2

Черкас Наталя Володимирівна - секретар                                          

 

3

Шаповалов Леонід Павлович

 

4

Шепеленко Надія Василівна

 

5

Грабар Анатолій Вікторович

 

  1. Комісії з питань комунальної власності, житлового-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку.

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Кулаков Ігор Валерійович – голова комісії

 14.11.2017 14-00

2

Кириченко Сергій Яковлевич – заступник голови

 

3

Акімов Олександр Михайлович -  секретар                                              

 

4

Куценко Сергій Володимирович

 

 

 

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ  

                                                        Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від  17листопада  2017 року                                       проект № – VIІ  

 

Про затвердження порядку денного  ХХХІ  сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на  ХХХІ сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:  

 

 

 

1.Земельні питання.

1.1.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Голов'ятинській Раїсі Яковлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,  вул. Селянська, 63 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.2.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Головятинському Андрію Борисовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,  пров. Черняховського, 3 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

1.3.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Городову Володимиру Михайловичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,  вул. Ігнатьєва, 91 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.4.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Григоряну Андрію Сержовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,  вул. Привокзальна, 8б для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.5.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Донецькій Ірині Борисівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,  вул. Т. Бульби, 6а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.6.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Комишанець Ользі Олександрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,  вул. 8 Березня, 25 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0741га.

1.7.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Леоні Миколі Геннадійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,  вул. Т. Бульби, 20 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.8.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Перміновій Надії Іванівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,  вул. Перемоги, 11 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0506га.

1.9.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Резніковій Наталі Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,  вул. Селянська, 177 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

1.10.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Уваровій Тетяні Борисівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,  вул. Ігнатьєва, 61 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.11.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Аллот Людмилі Миколаївні, Хижняк Вікторії Сергіївні, щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою                        м. Вовчанськ, вул. Зернова, 16 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.12.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Міхайлік Людмилі Сергіївні, Андрющенку Валерію Івановичу, Андрющенко Ніні Олександрівні, Андрющенку Юрію Валерійовичу, Мячиній Олені Валеріївні, Бабаєву Олександру Ігоровичу, Мячину Дмитру Альбертовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою:  м. Вовчанськ, вул. О. Досвітнього, 25 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову оренду за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.13.Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                гр. Горошанському Миколі Олександровичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Господарська   для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

1.15.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Кохану Віктору Володимировичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:   м. Вовчанськ, вул. Завгородня,41, площею 0,10га.

1.16.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Сорокіній Ганні Аврамівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Будівників, 1, площею 0,0690га.

1.17.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Шевцовій Ніні Петрівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:   м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 33, площею 0,10га.

1.18.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Юзюку Вячеславу Миколайовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Княгині Ольги, 1, площею 0,10га.

1.19.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Григорян Юлії Олександрівні  для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій із подальшою  передачею земельної ділянки в оренду, яка розташована за адресою: вул. Рубіжанське шосе, 7-Д, м. Вовчанськ, Харківської області (вид угідь - забудовані землі), площею 0,6500га.

1.20.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Вовчанськ» для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення по вул. Стадіонній,  м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі), площею 0,2776га.

1.21.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Вовчанськ» для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення по вул. Стадіонній, м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі), площею 0,2769га.

1.22.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Вовчанськ» для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення по вул. Стадіонній,  м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі), площею 0,2776га.

1.23.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Вовчанськ» для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення по вул. Стадіонній,  м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі), площею 0,2776га.

1.24.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Вовчанськ» для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення по вул. Стадіонній,  м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі), площею 0,2776га.

1.25.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Вовчанськ» для  будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування за рахунок земель житлової та громадської забудови  по вул. Короленка, 13, м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь- забудовані землі) площею, 0,2200га.

1.26.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Вовчанськ» для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення по вул. Стадіонній, м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі), площею 0,6018га.

1.27.Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                                      ХХVІІІ сесії VIІ скликання  від 08.09.2017 року № 8.36-VIІ « Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради LV позачергової сесії  VI скликання   від 24.04.2014 року № 9.31-VI «Про надання  згоди  гр. Хазаяну П.А. на передачу в користування на правах оренди земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе, 6-а та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки», площею 0,08га.

1.28.Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                                      ХХVІІІ сесії VIІ скликання  від 08.09.2017 року № 8.22-VIІ «Про надання дозволу Вовчанській районній раді  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою                               м. Вовчанськ, вул. Привокзальна, 30Б для будівництва і обслуговування будівель органів Державної влади та місцевого самоврядування з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0558га.

1.29. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Синенко Ользі Вікторівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 27д, площею 0,0400га.

2.Про затвердження розпорядження  Вовчанського міського голови,     виданого  у міжсесійний період.  

  1. Звіт Вовчанського міського голови про роботу міської ради, її виконавчого комітету та здійснення державної регуляторної політики.
  2. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.
  3. Різне:

5.1. Про передачу майна на баланс  Вовчанському районному військовому комісаріату Харківської області.

5.2. Про проведення звітів депутатів Вовчанської  міської ради VІІ скликання  перед виборцями за ІІ півріччя 2017 року.

 

 

Вовчанський міський голова                                           В.С.Шевченко