Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Шановні жителі Вовчанського району!

                                                                     

Вовчанський ВП ГУНП в Харківській області повідомляє, що на території Харківської області наказом ГУНП № 1522 оголошено конкурс на поліцейського ІТТ- №2,3,5,6,8, та кандидатів на посаду кінологів.

Одним із напрямків подальшого покращення оперативно-службової діяльності  Національної поліції України є ефективне використання потенціалу службової кінології в розкритті злочинів, забезпеченні громадської безпеки, протидії тероризму, нелегальному обігу зброї та наркотиків.

 

         Робота кінологів потребує особливої відповідальності та витримки, необхідної для підготовки та використання службового собаки. Посади кінологів та поліцейського ІТТ не можуть займати випадкові громадяни. Тому підбір кандидатів для участі в конкурсу планується проводитись в січні  2018 року.

Для Всіх бажаючих громадян та своєчасної реєстрації в конкурсі на посаду поліцейського ІТТ та кінолога, Вовчанський ВП просить Вас заповнити он-лайн анкету за посиленням: nabir.np.gou.ua та подати документи до Кінологічного центру ГУ з метою ознайомлення з умовами та специфікою професії кінолога поліції і поліцейського ІТТ до 15.11.2017 року включно.

Або просимо звертатися за  адресою : м. Вовчанськ, вул. Колокольцова-6

 

Начальник кадрового забезпечення

Вовчанського ВП

майор поліції                                                                                                Є.В. Єна

 

06.11.2017