Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Відкриття трьох міні-проектів – переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

 

12 жовтня 2017 року відбулося урочисте відкриття трьох об’єктів  реалізованих завдяки  перемозі  в обласному конкурсі міні - проектів «Разом в майбутнє». На заходи завітали  міський голова Шевченко В.С., депутат Харківської обласної ради, почесний громадянин Вовчанського району Панов В.В., голова  Вовчанської районної ради Степанець А.В.

Урочистості розпочалися  з міні-проекту «Дитсадок мій дім - буде затишно у нім», було придбано та встановлено нові меблі  та м’який інвентар    для комфортного перебування дітей в яслах-садку №1. Вихованці садочка приготували святкову програму, яка була насичена не тільки піснями, а і танцями.

 

Наступним етапом було відкриття дитячого  ігрового комплексу  «Фортеця Нормандії» , який придбано та встановлено в рамках реалізації міні-проекту «На благо дітям (встановлення ігрового майданчику в центральному парку міста)»  

 

Завдяки міні-проекту  «Здорова нація - здорова країна» в яслах-садочку №7  облаштовано фізіотерапевтичний кабінет новим  сучасним обладнанням та меблями, відтепер діти Вовчанська мають можливість проходити необхідні процедури в відремонтованому приміщенні на новому обладнанні.  В свою чергу дітлахи привітали гостей розважальною програмою. Під час відкриття усіх об’єктів, депутатом Харківської обласної ради Віталієм Пановим були вручені сертифікати та солодощі дітям.