Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

До уваги депутатів! Графік проведення засідання постійних депутатських комісій XXV сесії VII скликання та порядок денний до неї.

1.Комісії з питань законності , правопорядку, депутатської діяльності,

           депутатської етики та місцевого самоврядування

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення засідання комісії

1

Добровінський Артем Вікторович – голова комісії

 24.05.2017 14-00

2

Крушедольський Костянтин Миколайович – заступник голови

 

3

Лисенко Олександр Олександрович - секретар

 

4

Шелест Віталій Вікторович

 

5

Сукачов Юрій Олександрович

 

  1. Комісії з питань бюджету

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Козлова Валентина Вікторівна – голова комісії

 24.05.2017 14-00

2

Рожнов Олександр Іванович – заступник голови

 

3

Василевич Павло Анатолійович - секретар

 

4

Кучеренко Олена Юріївна

 

5

Донецький Сергій Іванович

 

  1. Комісії з питань земельних відносин охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Григорян Заур Сержович – голова комісії

 24.05.2017 14-00

2

Білецький Юрій Іванович – заступник голови

 

3

Соболь Віктор Володимирович - секретар

 

4

Самойленко Віктор Миколайович

 

5

Агеєнко Володимир Володимирович

 

  1. Комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями.

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Зарубіна Алла Іванівна    - голова комісії

 23.05.2017 14-00

2

Алексєєв Сергій Петрович – заступник голови

 

3

Черкас Наталя Володимирівна - секретар

 

4

Шаповалов Леонід Павлович

 

5

Шепеленко Надія Василівна

 

  1. Комісії з питань комунальної власності, житлового-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку.

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Кулаков Ігор Валерійович – голова комісії

 23.05.2017 14-00

2

Кириченко Сергій Яковлевич – заступник голови

 

3

Сукачов Марк Юрійович - секретар

 

4

Прудіус Володимир Вікторович

 

5

Акімов Олександр Михайлович

 

  

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХV СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ  

 Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від  26 травня  2017 року                                     проект     №  – VIІ  

 

Про затвердження порядку денного  ХХV  сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на  ХХV сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

1.Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Вовчанської міської ради.

2.Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

3.Земельні питання.

3.1. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Андрусенко Анжелі Юріївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 37 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0646га.  

3.2. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Бабій Ганні Петрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 53 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі),площею 0,060га.  

3.3. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Власенку Геннадію Юрійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 3 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0646га.

3.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Дудці Людмилі Іванівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Станична,  92 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

3.5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Кір'яновій  Ганні Яковлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Т.Бульби, 58 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.6. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Клименку Миколі Михайловичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зернова, 72а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,04га.

3.7. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Кохану Віктору Володимировичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Завгородня, 41 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Кравчук Галині Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Євгенії Мірошніченко, 62 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.9. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Лебеденко Любові Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Герлегівська, 76 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.10. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Поваляєвій Любові Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Господарська, 72 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.11. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Сипку Костянтину Олександровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Лісовий, 45а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.12. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Скубак Наталі Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Селянська, 78 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.13. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Сорокіній Ганні Аврамівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Будівників, 1 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0688га.

3.14. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Старосільській Ганні  Андріївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Фонтанна, 77 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0540га.

3.15. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Нефедовій Людмилі Миколаївні, Коновалову Олександру Миколайовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Верхня, 88 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову оренду за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0906 га.

3.16. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Усіку Олександру Миколайовичу,  Кожевнікову Віктору Олексійовичу,  Зінченко Ользі Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 34  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.17. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Шуніній Оксані Анатоліївні, Шуніній Аліні Анатоліївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Завгородня,  3  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.18. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Крутько Катерині Антонівні, Крутько Світлані Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою  м. Вовчанськ, вул. Тараса Бульби,  18  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.19. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                гр. Сергієнку Сергію Сергійовичу  щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м.  Вовчанськ, вул. Чкалова, 23 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

3.20. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                гр. Таратушці Сергію Петровичу  щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м.  Вовчанськ, вул. Затишна, 46 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,072га.

3.21. Про надання дозволу ТОВ «ТЕКСТИЛЬ-ПРОМ-ІНВЕСТ» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя,  99а  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (вид угідь - інші землі), площею 0,50га.

3.22. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Голубничій Олександрі Миколаївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Харківська, 6, площею 0,10га.

3.23. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Невгасим Валентині Федотівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Чкалова, 84а, площею 0,10га.

3.24. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Страшку Миколі Миколайовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Герлегівська, 32, площею 0,10га.

3.25. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рак Марині Юріївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. О. Досвітнього, 39, площею 0,0841га.

3.26. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Журавель Наталі Миколаївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Авіаційна, 9, площею 0,040га.

3.27.Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради LІ позачергової сесії VІ скликання від  30.01.2014 року № 11.28-VІ  «Про  надання згоди на передачу земельної ділянки у власність   гр. Захарову В.О. для ведення особистого селянського господарства за адресою м. Вовчанськ, вул. Паризької Комуни, 45 та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки», площею 0,0497га.

  1. Про затвердження схеми санітарної очистки території міста Вовчанська та с. Плетенівка.
  2. Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови, виданого  у міжсесійний період.
  3. Про проведення звітів депутатів Вовчанської міської ради VІІ скликання перед виборцями.

7.Різне.

7.1. Про передачу комп’ютерної техніки на баланс КП «Вовчанськ».

7.2. Про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання Сукачова Марка Юрійовича.

7.3. Про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання Сукачова Юрія Олександровича.

 7.4. Про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2017 році.

7.5. Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна, які можуть бути передані в оренду в 2017 році. 

 

 

Вовчанський міський голова                                           В.С.Шевченко