Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Відбулася XXІV сесія Вовчанської міської ради VII скликання

21  квітня  2017  року,  під головуванням  Вовчанського міського голови Шевченка  Володимира Сергійовича, відбулася      XXІV сесія Вовчанської міської ради VII скликання.  

З 26 депутатів Вовчанської міської ради на сесії були  присутні –  23  депутата.

Відсутні з поважних причин – 3 депутата

Перед початком розгляду питань порядку денного сесії, традиційно, міський голова проінформував депутатів про основні питання над якими працювала міська рада  в міжсесійний період,а саме:

 

04 квітня – місто отримало ще один подарунок від фонду «СІZ  в Україні» - дитячий майданчик для КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ» та вуличний спортивний тренажер, який буде установлено в районі ФОКу;

05 квітня – розпочата робота  по зачистці  узбіччя ділянки дороги по вулиці  Чкалова на якому   заплановано в 2017 році  ремонт дорожнього покриття;

06 та 20  квітня – на виконання  рішення сесії, у приміщенні ЗОШ № 6 та на вулиці Кисляківська  було проведено  звіт міського голови перед мешканцями територіальної  громади;

07 квітня- за кошти міського бюджету,  в рамках виконання  міської програми,  була надана допомога  Вовчанському райвіськкомату у вигляді двох нових комп’ютерів та багатофункціонального пристрою;

10 квітня–завершено  монтажні роботи  по  установці  систем відеоспостереження  в ДНЗ № 2, № 7, я\ с № 2. Крім повного охоплення  периметру  території закладів, камери встановлено і в харчоблоках;

11 квітня -  Вовчанська міська рада отримала  повноваження інспекції архітектурно-будівельного контролю. До речі, у  Харківській області, Вовчанськ  став  третім  містом  після Харкова та Люботина, яке виконало всі умови та отримало  дані повноваження!

12 квітня -  спільно з працівниками ПРАТ «Вовчанський ОЕЗ» проведено роботи з благоустрою території раніше покинутого скверу, неподалік від центральної прохідної  підприємства та  відновлено і перенесено на нове місце скульптуру «Оленя».

13 квітня - За кошти міського бюджету розпочато придбання постільної білизни для дитячих садочків міста, так першу партію  - 100 комплектів постільної білизни і 100 рушників, отримав  ДНЗ (ясла-садок) №2

14 квітня- ДП «Вовчанське лісове господарство» і його директор, депутат Харківської обласної ради Пієв С.М. подарували місту кілька десятків саджанців дубу, які були висаджені на невеликій алеї по вул. О. Досвітнього.

14 квітня- в рамках Програми соціально-економічного розвитку на 2017 рік, за кошти міського бюджету,  було придбано для  КП «Вовчанськ» 2 кущоріза і  2 мотокоси, а також устаткування й інструменти для дорожнього відділу цього підприємства. Протягом тижня плануємо завершити його  комплектацію і, при настанні сприятливих погодних умов, приступити до довгоочікуваного ремонту .

20 квітня – в міській раді, з нагоди  31-ї річниці аварії на ЧАЕС,

 відбулося засідання круглого столу  з представниками громадської організації «Союз. Чорнобиль України»;

Також, протягом  квітня:

  • Працівники відділу благоустрою продовжували роботу з модернізації вуличного освітлення міста. Замість застарілих ламп потужністю 250 Вт встановлено нові 50 Вт  світлодіодні світильники, а також замість механічних реле часу в пристроях автоматики управління вуличним освітленням розпочато встановлення багатофункціональних пристроїв, запрограмованих на цілий рік. Це дозволить знизити витрати на щотижневий об'їзд майже 30 шаф управління, розташованих по всьому Вовчанську та  підвищити якість управління вуличним освітленням. У 2017 році запланована заміна 100% автоматики на більш надійну, економічну і сучасну.
  •  Працівники КП «Вовчанськ» проводили роботу по профілюванню грунтових доріг по місту , а також  приступили  до виконання робіт по заміні аеротенок. Матеріали для проведення цієї роботи  було придбано  в кінці 2016 року  за кошти міського бюджету. Всього на  2017 рік запланована заміна обладнання на двох з чотирьох лініях очищення.

На розгляд сесії  пропонувався порядок денний, до якого було включено 39 питань, але в ході обговорення було запропоновано виключити  4 питання  на доопрацювання. І тому, на  сесії  було  розглянуто  35   питань  порядку  денного. По більшості з них депутати  одностайно  прийняли  позитивні рішення.