Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини

До уваги депутатів і мешканців міста!

 

Відповідно до розпорядження міського голови № 170 від 19.11.2020 року  LХVІІ (позачергова)  сесія  Вовчанської міської ради  VIІ  скликання відбудеться 25.11.2020 року о 10-00, за адресою, м. Вовчанськ, вул. Соборна, 73, 3 поверх, зал засідань.  

 

 

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LХVІІ (позачергова) СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від 25 листопада  2020  року                                        проєкт № –VIІ

 

Про затвердження порядку денного    LХVІІ (позачергової) сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на    LХVІІ (позачергової) сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

1.Земельні питання.

1.1. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної   документації   Бубликовій Олені Віталіївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ,   вул. Волкової  Надії,  4  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.2. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної  документації  Гурі Сергію Миколайовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ,  вул. Верхня, 101а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.3. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної   документації  Дениш Наталі Іванівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Волкової  Надії,  25  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Купіну Юрію Вікторовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 124  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0930га.

1.5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної  документації  Осиці Анастасії Сергіївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Господарська, 79  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.6. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної   документації  Тян  Юрію  Олексійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 2а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

1.7. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної  документації  Чигринову Василю Васильовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ,   вул. Конституції, 40 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної  документації  Юсупову Олегу Фаіковичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ,  вул. Селянська, 86 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.9. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації    Мартовицькому Федору Володимировичу, Мартовицькій Наталі Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Старочудного М., 59 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.10. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації    Скубак Ользі Тимофіївні, Трохимченко Світлані Вікторівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою:    м. Вовчанськ, вул. Обозна, 39а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

1.11. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації    Щербак Яні Михайлівні, Бровар Оксані Михайлівні, Савоненку Андрію Михайловичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Степова, 27  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.12. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту землеустрою                Божко Оксані Михайлівні щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Короленка, 53 для  ведення садівництва  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – багаторічні насадження), площею 0,06га.

1.13. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Андрійченко  Альоні Вікторівні  для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Східна, 12, площею 0,0647га.

1.14. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Гаспаряну Валеріку Бежановичу  для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Мільйонна, 4, площею 0,0598га.

1.15. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Макарову Геннадію Андрійовичу  для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 11, площею 0,10га.

1.16. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки  Нежельському Сергію Вікторовичу  для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Амосова, 3, площею 0,0602га.

1.17. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Хомяковій Олені Олександрівні для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, пров. Менделєєва, 12, площею 0,0594га.

1.18. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Зубовій Валентині Владиславівні  для   ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   ділянка № 51,  розташованої за межами населеного пункту на території  Вовчанської міської ради  Вовчанського району Харківської області, площею 1,6475га.

1.19. Про  затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Зозулі Ігору Володимировичу  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Успенська, 12, площею 0,0756га.

1.20. Про  затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ткаченку Івану Анатолійовичу  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Короленка, 114, площею 0,10га.

1.21. Про  затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Петренко Ірині Олександрівні для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу за адресою:   м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 53л, площею 0,0034га.

1.22. Про  затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шавирі Руслану Олександровичу для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 53-з, площею 0,0029га.

1.23. Про  затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Заварзіну Сергію Олександровичу для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, пров. Лісовий, 42-з, площею 0,3400га.

1.24. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                          LХІV (позачергової ) сесії VІІ скликання від 12.06.2020 року № 4.31-VІІ «Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Товстогану Валерію Олексійовичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Героїв Чорнобиля, 2б», площею 0,0938га.

1.25. Про  продовження терміну дії договору оренди  землі  від   25 вересня 2015 року № 209 з Шеханіною Аліною Федорівною на земельну ділянку, розташовану за адресою: м. Вовчанськ,  вул. Гагаріна, 7, площею 0,030га.

1.26. Про надання згоди  Качайло Оксані Віталіївні на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе, 1-г, площею 0,10га.

1.27. Про надання згоди  Сокирко Світлані Олександрівні  на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 11ж, площею 0,0090га.

  1. Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови, виданого у міжсесійний період.
  2. Про внесення змін до місцевого бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2020 рік.
  3. Про приєднання до європейської ініціативи «Угода мерів».

 

 

 

Міський голова                                                     Володимир ШЕВЧЕНКО