Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

До уваги депутатів міської ради!

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІІСЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ 

  Р  І Ш Е Н Н Я

 

Від 26 січня 2018 рокупроект№–VIІ

 

Про затвердження порядку денного  ХХХІІІсесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

Затвердити для розгляду на  ХХХІІІсесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

  1. Земельні питання.

1.1.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Барилко Наталі Іванівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Бекетова, 4 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,057га.

1.2.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Бойко Аллі Петрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Селянська, 144 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.3.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Бондаренко Валентині Борисівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Благовіщенська, 40 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0979га.

1.4.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Вдовіченку Олександру Івановичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Свободи, 13 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

1.5.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Микитенко  Марії Юхимівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Кисляківська, 110-а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.6.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Панасюк Тетяні Федорівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Герлегівська, 33 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0622га.

1.7.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Саратовій Ользі Вікторівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Надії Волкової, 62 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.8.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Сикачевій Марії Прокофіївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Харківська, 120 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.9.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Тарану Вячеславу Дмитровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Надії Волкової, 66 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.10.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Сапову Віктору Васильовичу, Фадєєвій Віті Борисівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 11 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.11.Про надання  дозволу гр. Саратовій Ользі Вікторівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Надії Волкової, 62 для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,0453га.

1.12.Про надання  дозволу гр. ЧернусіОлені Іванівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Мільйонна,1а для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,0100га.

1.13.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Харламовій Наталії Михайлівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: с. Плетенівка, вул. Агрегатна, 3, площею 0,1759га.

1.14.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Головятинському Андрію Борисовичу  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, пров. Черняховського, 3, площею 0,10га.

1.15.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Гончарову Максиму Сергійовичу  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Т. Бульби, 52-А, площею 0,10га.

1.16.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Григоряну Андрію Сержовичу  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Привокзальна, 8-б, площею 0,10га.

1.17.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Донецькій Ірині Борисівні  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Т. Бульби, 6а, площею 0,10га.

1.18.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустроющодо встановлення меж земельної ділянки гр. Охріменко Наталії Іванівні  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Миру, 38, площею 0,0557га.

1.19.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тіщенку Олександру Івановичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Б. Хмельницького,       54-А, Харківської області, площею 0,10га.

1.20.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ТОВ «Текстиль-пром-інвест»   для  розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташованої за адресою:  Харківська область,  м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 99а, з подальшою передачею земельної ділянки в оренду із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (вид угідь – інші землі), площею 0,2663га.

1.21.Про зменшення розміру земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Селянська, 91, яка знаходиться в користуванні гр. Голодової Катерини Сергіївни,  площею 0,0120га.

1.22.Про укладення додаткової угоди до договору оренди земліміж Вовчанською міською  радою та ТОВ «Кобра».

2.Про затвердження переліку комунального майна Вовчанської територіальної громади станом на 01.01.2018 року.

3.Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

4.Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови,  виданих у міжсесійний період.

4.1.Про затвердження розпоряджень  Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та  заступників   міського голови,  виданих  у міжсесійний період.

4.2.Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови про надання щорічних відпусток,   виданих у міжсесійний період.

  1. Різне.

5.1.  Про затвердження  рішення виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, виданого у міжсесійний період.  

5.2.Про внесення змін до Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської  міської ради.

5.3.Про внесення змін  до Порядку розміщення зовнішньої реклами на території міста Вовчанська.

5.4.Про передачу матеріальних цінностей КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ».

5.5.Про присвоєння міському голові чергового рангупосадової особи органів місцевого самоврядування.

5.6.Про присвоєння керуючій справами (секретарю) виконкому чергового рангу посадової особи органів місцевого самоврядування.

5.7.Про присвоєння заступнику міського голови чергового рангу посадової особи органів місцевого самоврядування.

5.8.Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки на 2018 рік.

5.9.Про внесення змін до  Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення міста Вовчанська на 2018 рік.

5.10.Про внесення змін до Природоохоронної програми на 2018 рік.

5.11.Про скасування рішення Вовчанської міської ради.

5.12.Про передачу майна на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ».

 

Вовчанський міський голова                                 В.С.Шевченко

До уваги депутатів міської ради!

Відповідно до розпорядження Вовчанського міського голови № 105 від 26.12.2017 року, 26.01.2018 року о 10-00 у залі засідань Вовчанської районної ради відбудеться ХХХІІІ сесія Вовчанської міської ради.

Засідання постійних депутатських комісій відбудеться згідно графіку:

 

Графік проведення засідання постійних депутатських комісій

1.Комісії з питань законності , правопорядку, депутатської діяльності,

  депутатської етики та місцевого самоврядування

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення засідання комісії

1

Добровінський Артем Вікторович – голова комісії

 22.01.2018 14-00

2

Крушедольський Костянтин Миколайович – заступник голови

 

3

Лисенко Олександр Олександрович - секретар

 

4

Шелест Віталій Вікторович

 

2.Комісії з питань бюджету

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Козлова Валентина Вікторівна – голова комісії

 23.01.2018 14-00

2

Рожнов Олександр Іванович – заступник голови

 

3

Василевич Павло Анатолійович - секретар

 

4

Кучеренко Олена Юріївна

 

5

Донецький Сергій Іванович

 

3.Комісії з питань земельних відносин охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

ГригорянЗаурСержович – голова комісії

 23.01.2018 10-00

2

Білецький Юрій Іванович – заступник голови

 

3

Соболь Віктор Володимирович - секретар

 

4

Самойленко Віктор Миколайович

 

5

Агеєнко Володимир Володимирович

 

4.Комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями.

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Зарубіна Алла Іванівна - голова комісії

 24.01.201810-00

2

Черкас Наталя Володимирівна - секретар

 

3

Шаповалов Леонід Павлович

 

4

Шепеленко Надія Василівна

 

5

Грабар Анатолій Вікторович

 

5.Комісії з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку.

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Кулаков Ігор Валерійович – голова комісії

 24.01.201814-00

2

Кириченко Сергій Яковлевич – заступник голови

 

3

Акімов Олександр Михайлович- секретар

 

4

Куценко Сергій Володимирович

 

 

 

У приміщенні ФОКу проходять змагання

13 січня в приміщенні  Вовчанського фізкультурно-оздоровчого комплексу розпочалися змагання першості району з фут залу, одного з найбільш видовищних видів спорту.

 

 

 

 

 

 

 

Ремонт зупиночних павільйонів

 

Працівниками КП «Вовчанськ» виконані роботи по ремонту зупиночних павільйонів по вулицях Надії  Волкової та Черкаській.

14 січня 2018 року відсвяткував свій День народження депутат Вовчанської міської ради Добровінський Артем Вікторович!

Шановний Артем Вікторович!

Вовчанський міський голова та  депутатський корпус Вовчанської міської ради щиро вітає Вас З Днем народження!

Бажаємо Вам щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь – яких починаннях, щоденних справах.

Нехай завжди Вас супроводжують повага друзів і колег, любов рідних і близьких, нехай шанують Вас люди за добрі справи.

З повагою, міський голова та депутатський корпус Вовчанської міської ради!