Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

В приміщенні ФОКу відбулися змагання

18 березня в в приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу відбулися змагання з настільного тенісну, одночасно з цим у фойе пройшов шаховий турнір серед ветеранів.

Проведено нараду!

16.03.2018 року заступником Вовчанського міського голови Шабельником В.М. проведено нараду з працівниками комунальних служб міста з питань запобігання надзвичайних ситуацій у зв'язку із можливим  погіршенням  погодних умов та проходження весняного паводку.

Привітання зі святом працівника комунального господарства!

Напередодні свята працівника комунального господарства до приміщення Вовчанської міської ради було запрошено працівників комунальних служб міста Вовчанськ. Міський голова Шевченко Володимир Сергійович  подякував за працю та привітав усіх присутніх,  побажав їм міцного здоров’я, витримки, поваги від оточуючих та успіхів у повсякденній роботі.

Також до працівників звернулися помічник народного депутата Шенцева Д.О. Шевченко Т.М., голова молодіжної ради Вовчанської міської ради Даньшина Т.А., голова міської ради ветеранів Слободян М.Г., заступник голови районної громадської організації "Союз. Чорнобиль" Завознюк Г.А.привітали усіх присутніх зі святом та вручили подяки працівникам.

 З теплими словами привітання завітали в гості дітки дитячого садочка №1 та вручили невеличкі подарунки виготовлені власними руками.

Детальніше...