Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Сьогодні святкує свій день народження депутат Вовчанської міської ради Агєєнко Володимир Володимирович!

Прийміть шановний Володимир Володимирович, щирі вітання і найкращі побажання, найперше, міцного здоров’я, благополуччя, достатків.

Удачі Вам та успіхів у здійсненні мрій та задумів, невичерпної енергії та наснаги у повсякденній праці.

Нехай щасливою буде Ваша доля, щиро зичимо Вам радості, сімейного благополуччя та добра.

З повагою, міський голова та депутатський корпус Вовчанської міської ради!

Шановні мешканці міста Вовчанськ!

Вовчанська міська рада  повідомляє що на території міста знаходяться житлові будинки, мешканці яких можуть скористатись Програмою соціального захисту та соціального забезпечення населення міста Вовчанська на 2019 рік, затвердженої рішенням XLVI сесії Вовчанської міської ради VII скликання від 14.12.2018 року  №8-VII, а саме отримання адресної матеріальної допомоги на відшкодування витрат на придбання та встановлення електричних опалювальних котлів:

Детальніше...

До уваги мешканців міста!

Триває поновлення даних громадян, які перебувають на квартирному обліку у виконкомі Вовчанської міської ради.

Згідно з п.25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, та надання їм житлових приміщень в Українській РСР», громадяни обов’язково повинні щорічно проходити перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку (надавати довідку з місця мешкання про склад сім’ї та реєстрацію, інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта, та за необхідністю, документи про зміну в родині).

Документи необхідно надати до Вовчанської міської ради до 31 грудня 2019 року за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна, 92, к № 6; те. 4-26-33