Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Доукомплектовано дитячий майданчик

Згідно звернень жителів вул. Мільйонної на додаток до існуючого дитячого майданчика встановлено  додатково гойдалки, які раніше були встановлені в ДНЗ яслах-садку №1 але не використовувались.

Шановні жителі Вовчанської громади!

Згідно п.4 Протоколу № 1 від 30.03.2020 року засідання районного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації: заборонена робота підприємств роздрібної торгівлі в нічний час - з 21.00 до 6.00. Просимо вас дотримуватися правил і заходів щодо запобігання поширення вірусної інфекції!

Детальніше...

Вітаємо депутата Вовчанської міської ради Шелеста Віталія Вікторовича з народженням сина!

Від усієї душі вітаємо з народженням синочка. Бажаємо вашій родині всіх благ, миру, достатку, любові і терпіння. Нехай синочок росте міцним і здоровим, веселим, допитливим і просто щасливим. Нехай його життя буде світлим, радісним і добрим!

Салтівське управління ГУ ДПС у Харківській області інформує

З 30 березня 2020 року на період дії карантину, адміністративні послуги будуть надаватися виключно в електронному режимі або за попереднім записом у разі гострої необхідності.

Тимчасово, у період запровадження карантину, приймання вхідної кореспонденції здійснюється через скриньку, яка розташована в холі Центру обслуговування платників, що знаходиться за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, буд. 53 

Податкова звітність надається засобами електронного кабінету платника податків або надсилається поштою.

Прийом платників в ЦОП здійснюється виключно для надання невідкладних послуг та тільки за попереднім записом, у разі гострої необхідності, це стосується:

- видачі картки платника податків,

- внесення до паспорту громадянина України відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта

Контактні телефони для попереднього запису: 4-49-92

Заздалегідь просимо з порозумінням поставитись до ситуації, що склалася, і просимо вибачення за можливі незручності!

Бережіть себе та своїх близьких, залишайтесь вдома та будьте здорові!