Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Публікаціі

Тобі присвячуємо, Вовчанськ!

Такої уваги і турботи влади Вовчанська  про місто не пригадують вже давно: “Місто таким теплим ще ніколи не було”

 День народження свято  довгоочікуване, адже саме тоді прийнято вручати подарунки. Щедрим на слова привітань і  дарунки стало для всіх нас  і 21 серпня – День  рідного Вовчанська. Ще ніколи за свою історію наше місто і ми всі, його мешканці,  не отримували в один день стільки подарунків. 

         Святковий  подарунковий зорепад  розпочався ще опівдні на новому  скейт-майданчику. Тут, ще задовго до офіційного відкриття почали, збиратися городяни. Особливо багато було молоді  та батьків з дітьми. І це не випадково. Адже підлітків і навіть  ще маленьких  хлопчиків і дівчаток бажаючих навчитися кататись на скейт-борді чи роликових ковзанах у місті  багато. А от місця де вони могли б втілити в життя свою заповітну мрію до сьогодні не було. Та завдяки старанням  влади міста, спонсорській допомозі керівника агрофірми «Русь єдина» В.Шевченка та участі благодійного фонду «За відродження Вовчанська імені В.Колокольцова»  було придбано сучасне  обладнання, яке й дає змогу опановувати екстремальними видами спорту.

         І ось він урочистий і довгоочікуваний момент відкриття  майданчика для сучасних  і екстримальних молодіжних розваг настав.  Всіх, хто завітав сюди привітали міський голова В.Шевченко, голова райдержадміністрації В.Мірошник, голова районної ради А.Степанець, голова правління ПАТ «Вовчанський агрегатний завод», депутат обласної ради і  Почесний громадянин Вовчанського району О.Антоненко. Вони висловили впевненість у тому, що новий майданчик  стане популярним місцем відпочинку  для молоді.

Детальніше...

Створювати нове та зберігати спадщину

Нещодавно громадськість Вовчанська і району дізналась цікаву і дещо неочікувану новину : міська рада з часом  має поміняти свою прописку і переїхати у будівлю колишньої школи №5 по вулиці Пушкіна. Планується, що все це відбудеться ,звичайно ж ,після проведення капітального ремонту та відповідного облаштування.

 

Детальніше...