Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Шановні мешканці міста !

  Вовчанське   підприємство  теплових  мереж   повідомляє, що   у зв’язку з тим, що  оснащеність  засобами обліку теплової енергії   багатоквартирного  житлового  фонду міста   менше 50 відсотків,   розрахунок  за спожиту теплову енергію  за листопад  місяць 2016 року  по квартирам у яких відсутні лічильники  тепла , буде проведено з урахуванням  п.2  постанови КМУ  №865 від 30.11.2016 року  «Про особливості нарахування плати  за надану  послугу з централізованого опалення населенню у разі  відсутності  у квартирі (будинку садибного типу ) та на вводах у  багатокварний будинок засобів обліку теплової енергії в опалювальний сезон 2016/17 року», а саме:

 

п.2. у населених пунктах  з  рівнем  оснащеності  житлового  фонду приладами  обліку менше 50 відсотків у разі  відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирний  будинок засобів  обліку   теплової  енергії  нарахування  плати за надані послуги з централізованого  опалення  здійснювати згідно з Правилами надання послуг   з централізованого  опалення,  постачання  холодної та гарячої води і водовідведення , затвердженими постановою Кабінету  Міністрів України  від 21 липня 2005 р. №630, з безумовним дотриманням вимог пунктів 40-48 зазначених  Правил, зокрема під час  розрахунку  фактичної  розрахункової  норми  витрати  теплової  енергії  на опалення 1 кв. метра опалювальної  площі  (1 куб. метра об’єму ) житлових будинків  застосовувати  середню  розрахункову  температуру зовнішнього  повітря  для  відповідного  населеного  пункту, яка  врахована в установлених тарифах  на  послугу з централізованого  опалення  в   звітному місяці , та  середню  фактичну температуру зовнішнього  повітря  розрахункового  періоду  для відповідного   населеного пункту в  звітному місяці.

 Також, п.2  постанови №865, обумовлено   про завершення  протягом 2017 року  встановлення  будинкових засобів обліку теплової енергії   на всіх   багатоквартирних будинках.

Адміністрація  Вовчанського ПТМ