Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Вовчанське підприємство теплових мереж інформує населення міста

Уряд надав можливість українським сім’ям, які не підпадають під дію житлової субсидії  або з якихось причин не бажають  оформляти  субсидію, сплачувати  рахунки за теплопостачання  рівними частинами  протягом  року. Тобто у споживачів буде можливість в опалювальний  період сплачувати лише 50%  вартості спожитих послуг, решту – 50% рахунку – доплатити у літній період з травня 2017 року по вересень 2017року .

Це регламентовано  Постановою Кабміну  Міністрів України   №744 від 19 жовтня 2016 року «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів в оплаті за послуги централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату за послугу з централізованого  опалення».

Тож  власнику квартири , який не отримує  субсидії , варто звернутися із письмовою заявою  встановленої  форми до  Вовчанського підприємства  теплових мереж , про надання розстрочки в оплаті послуги з теплопостачання.  Починаючи з дати подання заяви,  щомісяця протягом опалювального періоду  Вовчанське ПТМ виставлятиме  рахунок  у  вигляді 50% від нарахованої плати за спожиту теплову енергію за місяць , у якому звернувся  громадянин.

Решта суми – неоплачених 50% від нарахованої протягом опалювального періоду плати за житлово-комунальну послугу – виставлятиметься споживачу протягом  між опалювального  періоду щомісяця рівними частинами, починаючи з травня  2017 року до вересня 2017 року  включно.

 

Адміністрація  Вовчанського  підприємства  теплових  мереж