Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Депутатські комісії

СКЛАД ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ ВОВЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

СКЛАД ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ ВОВЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

 

Комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності,

депутатської етики та місцевого самоврядування

 

№ п/п

Фото

П.І.П. депутата

1.

 

Коростиченко Ігор Анатолійович – голова комісії (партія "Наш край")

2.

 

Крушедольський Костянтин Миколайович – заступник голови комісії (партія БПП "Солідарність")

3 .

 

Добровінський Артем Вікторович - секретар комісії (партія "Наш край")

4.

 

Шелест Віталій Вікторович - член комісії (партія "Відродження")

5 .

 

Сукачов Юрій Олександрович - член комісії (партія " Соціалісти)

 

Комісії з питань бюджету

 

№ п/п

Фото

П.І.П. депутата

1.

 

Козлова Валентина Вікторівна – голова комісії (партія "Відродження")

2.

 

Рожнов Олександр Іванович – заступник голови комісії (партія БПП "Солідарність")

3.

 

Василевич Павло Анатолійович - секретар комісії (радикальна партія О.Ляшка)

4.

 

Кучеренко Олена Юріївна -  член комісії (партія "Відродження")

5.

 

Донецький Сергій Іванович - член комісії (партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

 

Комісії з питань земельних відносин охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології

 

№ п/п

 Фото

П.І.П. депутата

1.

 

Григорян Заур Сержович – голова комісії (партія "Наш край")

2.

 

Білецький Юрій Іванович – заступник голови комісії (папртія "Відродження")

3.

 

Соболь Віктор Володимирович - секретар комісії (партія "Відродження")

4.

 

Самойленко Віктор Миколайович - член комісії (партія Всеукраїнське об’єднання "Батківщина")

5.

 

Агеєнко Володимир Володимирович - член комісії (партія БПП "Солідарність")

 

Комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями

 

№ п/п

Фото 

П.І.П. депутата

1.

 

Зарубін Іван Васильович - голова комісії (партія "Відродження")

2.

 

Алексєєв Сергій Петрович – заступник голови комісії (партія "Наш край")

3.

 

Зарубіна Алла Іванівна - секретар комісії (партія "Відродження")

4.

 

Шаповалов Леонід Павлович - член комісії (партія БПП "Солідарність")

5.

 

Шепеленко Надія Василівна - член комісії (партія БПП "Солідарність")

 

Комісії з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку

 

№ п/п

 Фото

П.І.П. депутата

1.

 

Кулаков Ігор Валерійович – голова комісії (радикальна партія О.Ляшка)

2.

 

Кириченко Сергій Яковлевич – заступник голови комісії (партія "Відродження")

3.

 

Сукачов Марк Юрійович - секретар комісії (партія "Соціалісти")

4.

 

Прудіус Володимир Вікторович - член комісії (партія БПП "Солідарність")

5.

 

Акімов Олександр Михайлович - член комісії (партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

 

Детальніше...