Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Допомогти дітям пізнавати світ і його закони - основна задача дошкільної освіти, і на першому плані матеріально-технічне забезпечення дошкільного закладу.

Щасливе дитинство - в багатій природі,

У злагоді світу, любові та згоді…

                 Допомогти дітям пізнавати світ і його закони - основна задача дошкільної освіти, і на першому плані матеріально-технічне забезпечення дошкільного закладу.

           Саме завдяки - порозумінню, злагоді, згоді Вовчанського міського голови Володимира Сергійовича Шевченка з небайдужими до розвитку міценатами міста, було засновано організацію «Бюджет розвитку імені Колокольцова»,  до якої від керівника ФСГ «Прогрес» Маміна Сергія Вікторовича були перераховані кошти для придбання меблів та дитячого будиночку для ігрового майданчика Вовчанського ДНЗ (ясел-садка)№2 Вовчанської міської ради, які було виготовлено у м.Вовчанську ТОВ «Вектор В» Козловим Олександром Петровичем.

 

Дошкільнята, батьки , колектив нашого закладу, вдячні Вовчанській міські раді,  ФСГ «Прогрес» , ТОВ «Вектор В» за можливість зустріти 2016-2017 навчальний рік за новими партами, столами, стільцями. В закладі також були замінені шафи для взуття, вішалки для рушників, лавки в роздягальнях , табурети на харчоблоці, письмовий стіл та встановлений дитячий будиночок на ігровому майданчику .

Дякуємо Вам за турботу та бажаємо  миру, добробуту, здоров’я і подальшого процвітання!!!

 

Завідувач Вовчанського ДНЗ(ясел-садка)№2 Вовчанської міської ради, Олена Плужник.