Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

ДНЗ (ясла-садок) № 2

Новини дошкілля…

 Минулої п'ятниці 2 листопада у Вовчанському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №2 Вовчанської міської ради було проведено щорічне традиційне свято Осені. Цьому передувала велика організаційна підготовка. Малюки разом з батьками готували квіткові та фруктово-овочеві композиції , страви, костюми… Для присутніх батьків  була представлена концертна програма - справжнє свято за участю вихованців та педагогів, які співали, танцювали, розказували віршики, чим  забезпечили чудовий настрій всім присутнім. Діти відчули атмосферу осіннього ярмарку і зустрілися з Осінню-чарівницею. Ці розваги допомогли дітям краще запамꞌятати характерні особливості осені. Дивували дітей і її щедрі урожаї і різнобарвні кольори. А найбільше діти чекали гостинців від Осені за виконані пісні, таночки, вірші, інсценівки і просто за те, що вони були справжніми артистами. Ось така наша Осінь-чарівниця. На цьому святі було по родинному затишно, цікаво, радісно, просто казково!

 

 

 

Допомогти дітям пізнавати світ і його закони - основна задача дошкільної освіти, і на першому плані матеріально-технічне забезпечення дошкільного закладу.

Щасливе дитинство - в багатій природі,

У злагоді світу, любові та згоді…

                 Допомогти дітям пізнавати світ і його закони - основна задача дошкільної освіти, і на першому плані матеріально-технічне забезпечення дошкільного закладу.

           Саме завдяки - порозумінню, злагоді, згоді Вовчанського міського голови Володимира Сергійовича Шевченка з небайдужими до розвитку міценатами міста, було засновано організацію «Бюджет розвитку імені Колокольцова»,  до якої від керівника ФСГ «Прогрес» Маміна Сергія Вікторовича були перераховані кошти для придбання меблів та дитячого будиночку для ігрового майданчика Вовчанського ДНЗ (ясел-садка)№2 Вовчанської міської ради, які було виготовлено у м.Вовчанську ТОВ «Вектор В» Козловим Олександром Петровичем.

Детальніше...

Новини дошкілля…

А минулої середи, саме 15.02.2017р. у Вовчанському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку)№2 Вовчанської міської ради відбулася музично-спортивна розвага присвячена святу « Стрітення ». Саме цей день ми святкуємо на зламі між зимою та ранньою весною. Вихованці закладу і вихователі своїми піснями і таночками створили чудову атмосферу, де панував гарний настрій під час перегонів між Зимою та Весною…  і традиційно перемогла Весна, яка згідно стародавніх традицій пригостила дітей напеченими «жайворонками»

Літо-чудова пора року, малюки завжди очікують дива…

   Дитина є частинкою Всесвіту, тож має жити за його законами добра,краси та гармонії,бачити і розуміти красу в природі,праці,науці,мистецтві,людських взаєминах. Але незавжди батькам та педагогам хватає зусилль створити гармонійні умови для розвитку юної особистості. І тоді на допомогу приходять небайдужі люди… Батьки вихованців, колектив Вовчанського ДНЗ(ясел-садка)№2 Вовчанської міської ради, вихованці щиро вдячні народному депутату України Дмитру Шенцеву за перегляд чудової вистави театру юного глядача м.Харкова «Золоте курча», яку він подарував маленьким мешканцям міста Вовчанська з нагоди Дня Захисту дітей. Малеча була в захваті від ігри акторів, від сюжету та від пісочного шоу, яке передувало виставі. Під час перегляду в залі районного будинку культури панувала тиша і казкова атмосфера! Коли наші вихованці повернулися до дитячого садочку, їх чекав подарунок Вовчанського міського голови Володимира Шевченка - дитячі меблі «Кухня»!!! Після проведення музично-спортивного свята, яке відбулося у Вовчанському ДНЗ(ясел-садку)№2 діти отримали солодощі та фрукти від Вовчанської міської ради!!! Ми вдячні депутату Харківської обласної ради Віталію Панову за надання транспорту та організації подорожі наших вихованців до екопарку Фельдмана у м. Харків. Дітям сподобалась подорож, починаючи з комфортабельного автобусу, де вони переглядали мультфільми і сама «Країна краси», яку створили в екопарку. Малюки милувалися квітами,спостерігали за тваринами, птахами, особливо були задоволені поведінкою мавп…Діти сподіваються, що це не останні дива, бо літо тільки почалося!!!