Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Рішення ХХ сесії VІІ скликання №3-VІІ від 27.01.2017 року "Про внесення змін до Положення про плату за землю у місті Вовчанську та селі Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2017 рік"

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ 

від 27 січня 2017 року                                                               № 3-VII 

Про внесення змін до Положення про плату за землю
у місті Вовчанську та селі Плетенівка Вовчанського району
Харківської області на 2017 рік

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання внесення змін до Положення про плату за землю у місті Вовчанську та селі Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2017 рік, керуючись п. 26, 27 розділу І, п. 4 розділу ІІ Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до Положення про плату за землю у місті Вовчанську та селі Плетенівка Вовчанського району Харківської області, затвердженого рішенням ХІХ сесії VII скликання від 23.12.2016 р. № 14-VII «Про затвердження Положення про плату за землю у місті Вовчанську та селі Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2017 рік», а саме:

1.1. Замінити в пп. 5.1.1 п. 5.1 розділу V цифри «0,1» на «0,3».

1.2. Доповнити пп. 8.1.5 п. 8.1 розділу VIII після слова «науки» словами «(крім національних та державних дендрологічних парків)».

  1. Оприлюднити дане рішення у визначений законом спосіб.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко