Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Рішення ХХ сесії VІІ скликання № 8-VІІ від 27.01.2017 року "Про скасування рішень Вовчанської міської ради щодо акцизного податку"

УКРАЇНА
ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
ХХ  СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ 

 

Від 27 січня 2017 р.                                                                     № 8-VІІ

Про скасування рішень Вовчанської міської ради щодо акцизного податку

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання скасування рішень Вовчанської міської ради щодо акцизного податку, керуючись ст. 7, ст. 8, ст. 9, пп. 12.3.1 п. 12.3, пп. 12.4.1, 12.4.3 п. 12.4 ст. 12 розділу І Податкового кодексу України, зі змінами, внесеними Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Скасувати рішення V сесії VІI скликання І пленарного засідання № 20-VІI від 29.01.2016 р. «Про встановлення ставок акцизного податку для суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами на території м. Вовчанська та с. Плетенівка» та рішення ХІ сесії VІI скликання № 8.10-VІI від 08.07.2016 р. «Про внесення змін до рішення V сесії VІI скликання І пленарного засідання від 29.01.2016 р. № 20-VІI «Про встановлення ставок акцизного податку для суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами на території м. Вовчанська та с. Плетенівка».
  2. Оприлюднити дане рішення у визначений законом спосіб.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

Вовчанський міський голова                                                   В.С.Шевченко