Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №2 від 08 січня 2019 року

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08 січня2019 року                                                             №2

Про скликання ХLVІІ(позачергової) сесії

Вовчанської міської радиVІI скликання

 

            Відповідно до п.1 ст.26, п.8.ст.42, п.2.ст 59, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХLVІІ позачергову сесіюВовчанської міської радиVІI скликання18січня 2019 року о 10.00 год. в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Соборна, 73, 3 поверх)

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

На розгляд сесії винести наступні питання:

1.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Вовчанською районною радою та Вовчанською міською радою.

2.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською міською радою.

3.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Бугаївською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською міською радою.

4.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Волохівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською міською радою.

5.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Землянською сільською  радою Вовчанського району та Вовчанською міською радою.

6.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Іванівською сільською  радою Вовчанського району та Вовчанською міською радою.

7.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Нестернянською сільською  радою Вовчанського району та Вовчанською міською радою.

8.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Новоолександрівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською міською радою.

9.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Охрімівською сільською  радою Вовчанського району та Вовчанською міською радою.

10.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Петропавлівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською міською радою.

11.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Пільнянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською міською радою.

12.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Різниківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською міською радою.

  1. Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Симинівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською міською радою.

14.Про внесення змін до рішення ХLVІ сесії міської радиVIІ скликання № 15-VIІ від 03.12.2018 року «Про місцевий бюджет міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області  на 2019 рік».

15.Про проведення нормативної грошової оцінки земель Вовчанської міської ради.

16.Про внесення змін до рішення ХХХVIII сесії Вовчанської міської ради VII скликання «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вовчанської міської ради на 2019 рік» № 5.1-VII від 22.06.2018 року.

17.Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови,  виданого у міжсесійний період.

  1. Земельні питання.

19.Секретарю міської ради Дудці Л.І. повідомити депутатів міської ради та запрошених про дату та час проведення пленарного засідання ХLVІІпозачергової сесії Вовчанської міської ради VІI скликання.

20.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Дудку Л.І.

 

Міський голова                                                                        В.ШЕВЧЕНКО