Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №56 від 27 серпня 2018 року

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27 серпня2018 року                                                 №56

Про скликання ХLІ сесії

Вовчанської міської ради VІI скликання

 

         Відповідно до п.1 ст.26, п.8.ст.42, п.2.ст 59, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХLІ сесію Вовчанської міської радиVІI скликання 28 вересня 2018 року о 10.00 год. в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Соборна, 73, 3 поверх)

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

На розгляд сесії винести наступні питання:

1.Про звіт директора комунального підприємства «Вовчанськ» про роботу підприємства у І півріччі 2018 рокута хід підготовки до роботи в осінньо–зимовий період.

2.Про звіт директора комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди»про роботу підприємства у І півріччі 2018 року та хід підготовки до роботи в осінньо–зимовий період.

3.Про звіт начальника Вовчанського відділу благоустрою містапро роботу відділу у І півріччі 2018  року та хід підготовки до роботи в осінньо–зимовий період.

4.Земельні питання.

5.Про внесення змін до рішення ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання VІІ скликання від 10.12.2015 року № 6.7-VІІ «Про закріплення депутатів Вовчанської міської ради VІІ скликання за  виборчими  округами».

6.Про внесення змін до рішення ІІ (позачергової) сесії І пленерне засідання VІІ скликання від 10.12.2015 року № 5-VІІ «Про затвердження складу постійних депутатських комісій Вовчанської міської ради VІІ скликання».

7.Про затвердження     Протоколу № 38 постійної депутатської комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Вовчанської міської ради VIІ скликання. 

8.Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

9.Про затвердження розпорядження  Вовчанського міського голови, виданого у міжсесійний період.

10.Про затвердження акту прийому водопровідної мережі, до якої приєднані житлові будинки ОСББ «Вовчанськжитлосервіс» для передачі мережі до КП «Вовчанськ».

11.Про затвердження акту прийому-передачі об’єкта завершеного будівництва КНС1, самопливної та напірної каналізації м. Вовчанськ Харківської області, 1-й пусковий комплекс КНС1 (Пролетарське поле) мережі самопливної та напірної каналізації до КП «Вовчанськ».

  1. Різне.

13.Секретарю міської ради Дудці Л.І. повідомити депутатів міської ради та запрошених про дату та час проведення пленарного засідання ХLІ сесії Вовчанської міської ради VІI скликання.

14.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Дудку Л.І.

 

 

Міський голова                                                                       В.ШЕВЧЕНКО