Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

№2 від 18.02.2016 р.Про стан контролю за виконанням вимог Правил благоустрою міста Вовчанська та села Плетенівка, забезпечення в них чистоти та належного санітарного стану.

 ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р  І Ш Е Н Н Я                       

від  18 лютого  2016 р.                                                                           № 2

  Про стан контролю за виконанням вимог Правил благоустрою міста Вовчанська та села Плетенівка, забезпечення в них чистоти  та належного санітарного стану.

 Ознайомившись з інформацією інспекторів відділу благоустрою міста «Про стан контролю за виконанням вимог Правил благоустрою міста Вовчанська та села Плетенівка, забезпечення в них чистоти  та належного санітарного стану», керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

                                           В И Р І Ш И В:

 

  1. Інформацію «Про стан контролю за виконанням вимог Правил благоустрою міста Вовчанська та села Плетенівка, забезпечення в них чистоти та належного санітарного стану» прийняти до відома, а роботу в цьому напрямку визнати задовільною.

     2.Начальнику відділу благоустрою міста (Мартиненко В.В.) посилити контроль за виконанням обов’язків  інспекторів відділу благоустрою міста в сфері забезпечення дотримання населенням  Правил благоустрою м. Вовчанська та с. Плетенівка.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови шабельника В.М.

 

Голова виконавчого комітету                                            В.С.Шевченко    

Секретар виконавчого комітету                                        А.С.Мурашко