Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Рішення виконавчого комітету від 22.11.2018 року

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                  ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 листопада 2018 р.                                                                                 № 1

Про діяльність Вовчанського ВП ГУНП України в Харківській області щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Вовчанської міської громади

 

Розглянувши інформацію начальника Вовчанського ВП ГУНП України в Харківській області, «Про діяльність Вовчанського ВП ГУНП України в Харківській області щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Вовчанської міської громади», керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

 1. Інформацію «Про діяльність Вовчанського ВП ГУНП України в Харківській області щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Вовчанської міської громади» прийняти до відома.
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови В. ШАБЕЛЬНИКА.

 

 

Голова виконавчого комітету                                                  В. ШЕВЧЕНКО    

     

Секретар виконавчого комітету                                              А. МУРАШКО

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 листопада 2018 р.                                                                                  № 2

Про роботу адміністративної комісії, житлової комісії,  комісії з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою, комісії по земельним спорам створених при виконавчому комітеті Вовчанської міської ради.

 

Ознайомившись із звітом голови міської комісії про роботу  адміністративної комісії, житлової комісії, комісії з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою, комісії по земельним спорам, створених при виконавчому комітеті Вовчанської міської ради у 2017 році, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

 1. Звіт про роботу міських комісій:

1)комісії з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою;

2)адміністративної комісії;

3)житлової комісії;

4)комісії по земельним спорам прийняти до відома.

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Л. БОНДАРЕНКО.

 

Голова виконавчого комітету                                                  В. ШЕВЧЕНКО 

  

Секретар виконавчого комітету                                              А. МУРАШКО

 

Звіт

про роботу міських комісій у 2018 році

 

Рішенням Вовчанської міської ради у грудні місяці 2015 року затверджено Положення і утворено конкурсну комісію Вовчанської міської ради по відбору суб'єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою.

За період з грудня 2017 року по грудень 2018 року проведено 2 засідання конкурсної комісії Вовчанської міської ради по відбору суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою, на яких було розглянуто 4 пропозицій на участь у виконанні робіт по оцінці земельних ділянок, виставлених на продаж згідно рішень міської ради на території міста Вовчанська. Комісією визначено 2 суб’єкти оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою по 2 земельних ділянках.

Міською радою отримано 2 звіти від суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою про експертну грошову оцінку на земельні ділянки в місті Вовчанську. 1 земельна ділянка знаходиться в роботі.

За вищезазначений період Вовчанська міська рада отримала 23233,07 грн. від продажу земельних ділянок для ведення підприємницької діяльності.

 

При виконавчому комітеті Вовчанської міської ради діє адміністративна комісія. Свою роботу комісія здійснює в межах діючого законодавства шляхом проведення засідань, на яких розглядаються матеріали, подані від правоохоронних органів міста та складені інспекторами Вовчанського відділу благоустрою міста.

         За 10 місяців поточного року проведено 12 засідань адміністративної комісії на яких розглянуто 15 справ, а саме:

 • порушення правил благоустрою території міста (ст.152) – 9 справ;
 • куріння тютюнових у заборонених місцях (ст. 1751) – 1 справа;
 • несвоєчасна реєстрація народження дитини (ст.212-1ч.2) – 5 справ;

 

За допущені адміністративні правопорушення були накладені штрафи на суму 4,2 тис.грн., сплачено 2,8 тис.грн. По 5 громадянам на 1,4 тис.грн. матеріали передані на примусове стягнення у виконавчу службу,  по 5 постановам винесено попередження.

 

При виконавчому комітеті Вовчанської міської ради працює житлова комісія в складі 7 осіб, очолює її заступник міського голови Бондаренко Л.М. До складу житлової комісії входять представники апарату міської ради, завідувач сектору містобудування, архітектури та інфраструктури Вовчанської районної державної адміністрації, завідуюч Вовчанської міжрайонної філії ДУ "ХОЛЦДСЕСУ" та технік КП «Вовчанське БТІ».

Склад комісії, згідно з діючим законодавством України, затверджений рішенням сесії Вовчанської міської ради на першому засіданні нового скликання і діє протягом строку його повноважень. Засідання комісії скликається у відповідності з наявністю заяв, які надійшли на розгляд комісії.

Для кворуму необхідна присутність не менше половини її членів, всі питання в комісії вирішуються більшістю голосів і оформляються актом. В  своїй роботі житлова комісія керується Конституцією України, Житловим кодексом Української РСР, який набрав чинності з 01 січня 1984 року, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законодавчими актами.

Комісія готує свої пропозиції на розгляд засідання виконавчого комітету міської ради. Пропозиції комісії мають характер рекомендацій, але її участь у розгляді відповідних питань є обов’язковою. За результатами розгляду пропозицій житлової комісії на засіданні виконкому приймається рішення.

За 10 місяців 2018 року житловою комісією проведено 13 засідань. Розглянуто 10 заяв щодо обстежень житлових умов громадян, дотримання правил утримання тварин та птиці, дотримання санітарних норм. За результатами складено 10 актів, 10 протоколів. Всі акти та протоколи затверджені рішенням виконавчого комітету міської ради.

 

При виконавчому комітеті Вовчанської міської ради працює комісія по земельним спорам, комісія в складі 6 осіб, очолює її заступник міського голови Бондаренко Л.М. До складу комісії по земельним спорам входять представники апарату міської ради, завідувач сектору містобудування та архітектури Вовчанської районної державної адміністрації, та начальник КП «Вовчанське БТІ».

Склад комісії, згідно з діючим законодавством України, затверджений рішенням сесії Вовчанської міської ради на першому засіданні нового скликання і діє протягом строку його повноважень. Засідання комісії скликається у відповідності з наявністю заяв, які надійшли на розгляд комісії.

Для кворуму необхідна присутність не менше половини її членів, всі питання в комісії вирішуються більшістю голосів і оформляються протоколом. В своїй роботі комісія керується ст-ст. 158-160 Земельного кодексу України та іншими нормативними документами з цього питання, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законодавчими актами.

Комісія готує свої пропозиції на розгляд засідання виконавчого комітету міської ради. Пропозиції комісії мають характер рекомендацій, але її участь у розгляді відповідних питань є обов’язковою. За результатами розгляду пропозицій комісії на засіданні виконкому приймається рішення.

За звітний період до Вовчанської міської ради надійшло 11 звернень від громадян по вирішенню земельних спорів.

         Для розгляду даних звернень було здійснено 7 виїздів комісії по вирішенню земельних спорів.

         За результатами виїздів:

         - 2 питання було вирішено по суті, громадяни дійшли згоди та порозуміння і відкликали заяви;

         - 1 громадянці  надіслано листа з наданням роз’яснень;

         - 8 звернень розглянуто та складено протоколи, які були затверджені рішеннями виконавчого комітету Вовчанської міської ради.

 

 

Секретар виконкому                                                    А. МУРАШКО

 

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від 29 листопада 2018 року                                                                               № 3

 

Про міський бюджет на 2019 рік

 

         Заслухавши інформацію  начальника відділу бухгалтерського обліку Катасонової Л.М.  про контрольні показники доходної та видаткової частини міського бюджету на 2019 рік, керуючись Законом України «Про державний бюджет України на 2019 рік», на виконання ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вовчанської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

 1. Подати на затвердження Вовчанської міської ради проект міського бюджету на 2019 рік. (Проект міського бюджету на 2019 рік додається).
 2. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

додаток 1

додаток 2

 

                                                               Голова виконавчого комітету                                                     В.ШЕВЧЕНКО                                                             

 

Секретар виконавчого комітету                                                 А.МУРАШКО

        

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від 29 листопада 2018 року                                                                                                      № 4

 

Про затвердження прогнозу доходів та видатків на наступні за плановим два бюджетні періоди 2020-2021 роки

 

                        Відповідно до статті 76 Бюджетного кодексу України, виконавчий комітет міської ради                                

 

В И Р І Ш И В:

 

             1.Затвердити прогноз доходів та видатків бюджету Вовчанської міської ради на наступні за плановим два бюджетні періоди 2020-2021 роки.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності Л.КАТАСОНОВУ.

Прогноз надходження доходів міського бюджету на 2020-2021 рр.

        

Голова виконавчого комітету                                                                          В.ШЕВЧЕНКО                          

            

Секретар виконавчого комітету                                                                     А.МУРАШКО

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ                

РІШЕННЯ

 

від 29 листопада 2018 року                                                                               № 5

 

Про встановлення батьківської плати.

 

         На підставі звіту про фактичну вартість харчування у дитячих дошкільних закладах міста за 2018 рік, розрахунку вартості харчування відповідно до санітарних норм на 1 дитину та п.5 ст.35 Закону України                  «Про дошкільну освіту» №  2628 – ІІІ від 11.07.2001 року, ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

 1. Встановити з 1 січня 2019 року вартість харчування 1 дитини на день в сумі 38,88 грн.
 2. Встановити розмір батьківської плати на 2019 рік в розмірі 60% від встановленої вартості харчування 1 дитини в сумі 23,00 грн.
 3. Дане рішення довести до відома завідуючих дошкільних навчальних закладів міста.

 

Голова виконавчого комітету                                                    В.ШЕВЧЕНКО

 

Секретар виконавчого комітету                                                А.МУРАШКО

    

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ                

РІШЕННЯ

 

від 29 листопада 2018 року                                                                           № 6

 

Про встановлення плати за обіди працівникам дошкільних закладів

 

             На підставі Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої наказом  Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 17.04.2006 року  № 298/227 «Про затвердження інструкцій з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» зі змінами та враховуючи затверджену вартість харчування однієї дитини в день на 2019 рік в сумі 38,88 грн., виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.Встановити на 2019 рік плату за обіди працівникам дошкільних закладів у розмірі  19,44 грн. в день.

2.Дане рішення довести до відома завідуючих дошкільних навчальних закладів міста.

 

Голова виконавчого комітету                                                    В.ШЕВЧЕНКО

 

Секретар виконавчого комітету                                                А.МУРАШКО

        

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 29листопада 2018 р.                                                      № 7.8

 

Про погодження вартості проїзду на перевезенняпасажирів

 на маршрутах міста Вовчанська,

щообслуговуються у звичайномурежиміруху

 

         Розглянувши листа ТОВ «АВТО-ОВІ» про погодження вартості перевезень пасажирів на трьох маршрутах міста Вовчанська враховуючи надані ТОВ«АВТО-ОВІ»розрахунки на собівартість перевезень пасажирів автотранспортом що працює на маршрутах в звичайному режимі, керуючись п.3.2 п.п.3.2.1, 3.2.3, 3.2.4 договорів про організацію перевезення пасажирів автомобільним транспортом на трьох маршрутах міста Вовчанська, ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Погодити вартість проїзду одного пасажира на маршрутах міста Вовчанська, щообслуговуються у звичайномурежиміруху в розмірі 6,00грн. (шість) гривень.

2.Розроблені таблиці вартості проїзду з дотриманням вимог діючих законодавчих та нормативних актів додаються до Договору та розглядаються як його невід’ємна частина.

3.Рішення набуває чинності з 01.01.2019 року.

4.Виконавчому комітету Вовчанської міської ради дане рішення оприлюднити в районній газеті «Хлібороб» та на офіційному сайті Вовчанської міської ради.

5.Визначити таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 30.11.2017р. № 3.5 «Про погодження вартості проїзду на перевезення пасажирів на маршрутах міста Вовчанська,що обслуговуються у звичайному режимі руху».

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови В.ШАБЕЛЬНИКА.

 

Голова виконавчого комітету                        В.ШЕВЧЕНКО

 

Секретар виконавчого комітету                         А.МУРАШКО