Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Рішення №6.4 від 24.10.2016 року

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  24 жовтня 2016 року                                                                                                     № 6.4

 

Про   внесення змін до рішення позачергового виконавчого комітету № 1 від 8 вересня 2016 року «Про погодження вартості проїзду на перевезення пасажирів на маршрутах міста Вовчанська у звичайному режимі руху».

 

             Розглянувши  листа ТОВ «АВТО-ОВІ» про  внесення змін до рішення позачергового виконавчого комітету № 1 від 8 вересня 2016 року  в якому замінити слова звичайному режимі на слова в режимі маршрутного таксі, ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Викласти рішення позачергового виконавчого комітету Вовчанської міської ради від 8 вересня 2016 року в наступній редакції:      

     Про погодження вартості проїзду на  перевезення пасажирів   на   маршрутах міста Вовчанська, що обслуговуються  в режимі руху  маршрутного таксі. 

 

            Розглянувши  листа ТОВ «АВТО-ОВІ» про погодження вартості перевезень пасажирів на трьох маршрутах міста Вовчанська враховуючи надані ТОВ «АВТО-ОВІ» розрахунки на собівартість перевезень пасажирів автотранспортом що працює на маршрутах в   режимі маршрутного таксі, керуючись п.3.2 п.п.3.2.1, 3.2.3, 3.2.4 договорів про організацію перевезення пасажирів автомобільним  транспортом на трьох маршрутах міста Вовчанська, ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Погодити вартість проїзду одного пасажира   на маршрутах міста Вовчанська, що обслуговуються у   режимі руху маршрутного таксі в розмірі 4 (чотири) гривні.
  2. Розроблені таблиці вартості проїзду з дотриманням вимог діючих законодавчих та нормативних актів додаються до Договору та розглядаються як його невід’ємна частина.
  3. Вартість проїзду одного пасажира   на маршрутах міста Вовчанська, що обслуговуються у звичайному  режимі руху   в розмірі 2 (дві) гривні.
  4. Внесені змін в вартості проїзду пасажирів на маршрутах міста Вовчанська, оприлюднити в районній газеті «Хлібороб» та на офіційному сайті Вовчанської міської ради.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Шабельника В.М.

             

Заступник голови виконавчого комітету                                                    В.М.Шабельник

 

Секретар виконавчого комітету                                                                   А.С.Мурашко