Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Рішення виконавчого комітету від 30.03.2017 року

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 30 березня 2017  р.                                                                                      № 1

Про організацію якісного харчування дітей в ДНЗ міста

           Заслухавши інформацію начальника відділу бухгалтерського обліку Катасонової Л.М. «Про організацію якісного харчування дітей в ДНЗ міста», керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

 

 1. Інформацію начальника відділу бухгалтерського обліку Катасонової Л.М. «Про організацію якісного харчування дітей в ДНЗ міста» прийняти до відома.
 2. Завідуючим дитячими дошкільними закладами забезпечити належний контроль за прийманням, зберіганням та дотриманням норм харчування.
 3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

     

Голова виконавчого комітету                                                                                  В.С.Шевченко

Секретар виконавчого комітету                                                                                            А.С.Мурашко

  

Інформація про організацію якісного харчування в дитячих дошкільних закладах міста у 2017 році

Станом на 01.03.2017 року в дитячих садках міста  функціонує 24 групи, з них ясельних - 6, садових -  18.  Кількість дітей облікового складу – 600 .

            В тому числі:

Ясла-садок №1 –148 дітей;

Ясла-садок №2 – 40   дітей;

Дитячий садок №2 – 97  дітей;

Ясла-садок №7 –  315 дітей

Організація харчування в дитячих дошкільних закладах проводиться згідно статті 35,  Закону України «Про дошкільну освіту»,  від  11.07.2001 року  № 2628-III та Закону України «Про дитяче харчування».

 Дотримуються  вимоги до виробництва та обігу продуктів дитячого харчування від 02.12.2010 року № 2746-ІУ в яких регламентовані випадки заборони обігу дитячого харчування та перелік інгредієнтів заборонених до використання у виробництві дитячого харчування.

            Вартість харчування 1 дитини в день на 2017 рік затверджено в сумі    28,34 грн., батьківська плата в розмірі 60% від фактичної вартості харчування  складає  17.00 грн.

            В бюджеті міської ради на харчування заплановано по загальному фонду – 947,3  тис. грн., по спеціальному фонду – 1052,8 тис. грн. (батьківська плата), що становить 100% від потреби розрахованої згідно норм харчування у дошкільних навчальних закладах для дітей старше одного року, затверджених  постановою КМУ від 22.10.2004 року № 1591.

            На вересень-листопад  2017 року міською радою заплановані кошти на сезонну заготовку овочів в сумі  150,0 тис. грн.

            На сезон 2017-2018 рік потреба по заготовці овочів для дитячих дошкільних закладів міста складає:

Картопля – 16000  кг

Капуста – 4000  кг

Морква – 1800  кг   

Буряк столовий – 2000  кг 

Цибуля – 1900  кг 

Огірки – 800  кг

Помідори – 800 кг

            Завезення продуктів харчування до дитячих садків міста здійснюється власним  автомобілем Газель 2706206  номер 8560, який має санітарний паспорт,  щонеділі проводиться санітарна обробка автомобіля працівниками  ДУ Харківський ОЛЦ ДСЕСУ.  

Продукти харчування, які постачаються до дитячих садків міста, мають сертифікати якості, витримуються  строки реалізації продуктів.

На сьогоднішній день постачальниками продуктів харчування та продовольчої сировини  є  ПП «Журавльов В.В.» - продукти харчування, ТОВ «ТД Дінас» - хліб та хлібобулочні вироби, ТОВ «МЛК Трейд» - молоко та молочні продукти, ТОВ «Харпрод» - крупи та бакалія, до яких доведені вимоги,  щодо відповідності  продуктів харчування сертифікатам якості та гігієнічним висновкам, необхідність експлуатаційного дозволу.  Всі постачальники продуктів харчування погоджені з державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів управлінням держпродспоживслужби у Вовчанському районі

Відділом бухгалтерського обліку щодня, проводиться моніторинг цін на продукти харчування, вони не повинні перевищувати середньо – риночці ціни в Харківській області.

Для збалансованого харчування дітей завозяться всі продукти харчування в повному обсязі згідно письмових заявок  керівників дитячих садків в тому числі фрукти, соки та овочі. Для збереження продуктів харчування та дотримання сусідства продуктів харчування в дитячі садки забезпечені холодильним обладнанням. Кошти на оздоровлення в 2017 році заплановані в сумі  37,1 тис.  грн.       

                                         

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 30 березня 2017р.                                                                              № 2

Про затвердження Положення про порядок посвідчення довідок виконавчим комітетом Вовчанської міської ради.

         Згідно ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Закону України «Про звернення громадян», та інших нормативних документів, які передбачають написання довідок, в тому числі органами місцевого самоврядування, з метою упорядкування посвідчення довідок громадянам виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

 1. Затвердити Положення про порядок посвідчення довідок виконавчим комітетом Вовчанської міської ради.
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Шабельника В.М.

Голова виконавчого комітету                                            В.С.Шевченко 

Секретар виконавчого комітету                                         А.С.Мурашко

 

Положення

про порядок посвідчення довідок виконавчим комітетом

Вовчанської міської ради

 

1.Загальні питання

1.1 Порядок посвідчення довідок виконавчим комітетом Вовчанської міської ради (далі Порядок) розроблено на підставі Конституції України, Сімейного, Житлового та Земельного Кодексів України, Законів України «про місцеве самоврядування в Україні», «Про пенсійне страхування», «Про громадянство України», «Про звернення громадян», з метою врегулювання питань видачі документів, які засвідчують:

- місце реєстрації (проживання) громадян;

- склад сім’ї;

- місце реєстрації і склад сім’ї для оформлення субсидії на комунальні послуги;

- місце реєстрації і склад сім’ї для постановки на квартирний облік;

- місце реєстрації і склад сім’ї для призначення всіх видів соціальної допомоги;

- спільне проживання з годувальником на момент його смерті, проживання з пенсіонером на момент смерті.

2.Порядок видачі довідок

2.1 довідка заповнюється власноручно фізичною особою, яка звертається за посвідченням довідки;

2.2 посадова особа відповідальна за видачу довідок перевіряє відомості викладені в довідці з оригіналами відповідних документів (домова книжка, паспорт, технічний паспорт, свідоцтво про смерть);

2.3 посвідчують підпис фізичної особи, яка заповнила довідку, власним підписом - посадова особа органів місцевого самоврядування та скріплюють печаткою «ДЛЯ ДОВІДОК»;

2.4 довідки реєструються в журналі реєстрації довідок. До журналу заноситься інформація про особу, котрій видано довідку, дата видачі та реєстраційний номер;

2.5 журнал реєстрації довідок повинен бути прошнурований та пронумерований;

2.6 виконавчий комітет не має право вимагати від громадян документів, які не передбачені чинним законодавством;

2.7 посадова особа – виконавець – не несе відповідальність за достовірність інформації зазначеної в поданій довідці.

3.Зміни та доповнення до цього Положення вносяться у випадках:

3.1 внесення змін у діюче законодавство України;

3.2 внесення змін і доповнень у Перелік довідок, які видає виконком міської ради.

4.Порядок оскарження відмови у видачі довідок

4.1 У разі неможливості надати довідку, що засвідчує факт, за підтвердженням якого звернувся заявник, цей факт встановлюється в судовому порядку.

 

Секретар виконавчого комітету                                      А.С.Мурашко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 30 березня 2017 р.                                                                               № 3.5

Про затвердження тарифу на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів у місті Вовчанську Харківської області

         Розглянувши лист директора КП «Вовчанськ» про затвердження  тарифу на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів у місті Вовчанську Харківської області у зв’язку з визнанням КП «Вовчанськ» виконавцем послуг з вивезення рідких побутових відходів на території міста, на підставі ст. 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004р. №1875-IV (із змінами), Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (із змінами), та п.1 розділу І Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою КМУ від 26.07.2006 р. №1010 (зі змінами),  керуючись пп.2 п. «а» ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997р. №280/97-ВР (із змінами), виконавчий комітет Вовчанської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити тариф на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів(РПВ) у місті Вовчанську Харківської області в таких розмірах:

Категорія споживачів

Тариф на послуги, грн./1м3 РПВ (з ПДВ)

Населення

109,68

Бюджетні установи, організації

109,68

Інші споживачі

109,68

 1. Рішення набуває чинності з 15 квітня 2017 року.

         3.Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Вовчанської міської ради №6.2 від 24.10.2016 року «Про встановлення тарифу на надання послуг по вивезенню рідких побутових відходів»

 1. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради оприлюднити дане рішення через засоби масової інформації або мережі «Інтернет».
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Шабельника В.М.

Голова виконавчого комітету                                              В.С. Шевченко

Секретар виконавчого комітету                                       А.С. Мурашко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 30 березня 2017 р.                                                                                                     № 3.6

 

Про затвердження тимчасової (до затвердження тарифу) калькуляції витрат на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у місті Вовчанську Харківської області

 

            Розглянувши лист директора КП «Вовчанськ» про затвердження тимчасової (до затвердження тарифу) калькуляції витрат на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у місті Вовчанську Харківської області у зв’язку з визнанням КП «Вовчанськ» виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста, на підставі ст. 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004р. №1875-IV (із змінами), Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (із змінами), та п.1 розділу І Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою КМУ від 26.07.2006 р. №1010 (зі змінами),  керуючись пп.2 п. «а» ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997р. №280/97-ВР (із змінами), виконавчий комітет Вовчанської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити тимчасову (до затвердження тарифу) калькуляцію витрат на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів (ТПВ)у місті Вовчанську Харківської області в таких розмірах:

Категорія споживачів

Тариф на послуги, грн./1м3 ТПВ (з ПДВ)

Населення

99,61

Бюджетні установи, організації

99,61

Інші споживачі

99,61

     

 1. Рішення набуває чинності з 15 квітня 2017 року.

            3.Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Вовчанської  міської ради № 2 від 04.06.2015 року «Про встановлення тарифів на надання послуг із зберігання та вивезення твердих побутових відходів».

 1. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради оприлюднити дане рішення через засоби масової інформації або мережі «Інтернет».
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Шабельника В.М.

Голова виконавчого комітету                                            В.С. Шевченко

Секретар виконавчого комітету                                              А.С. Мурашко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 30 березня 2017 р.                                                                                   № 3.7

Про затвердження тимчасової (до затвердження тарифу) калькуляції витрат на надання послуги з розміщення твердих побутових відходів

 

         Розглянувши листа директора КП «Вовчанськ» щодо розгляду питання про затвердження тимчасової (до затвердження тарифу) калькуляції витрат на надання послуги з розміщення твердих побутових відходів на міському полігоні, на підставі ст. 7, ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вовчанської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити тимчасову (до затвердження тарифу)калькуляції витрат на надання послуги з розміщення твердих побутових відходів у розмірі 14,77 грн. у т.ч. ПДВ - 2,46 грн. за 1 м3)
 2. Рішення набуває чинності з моменту його прийняття до встановлення тарифу.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Шабельника В.М.

Голова виконавчого комітету                                              В.С. Шевченко

Секретар виконавчого комітету                                        А.С. Мурашко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

від 30 березня 2017 р.                                                                               № 3.9

 

Про погодження тарифу на інвентаризацію нерухомого майна у місті Вовчанську Харківської області

         Розглянувши лист директора КП «Вовчанське БТІ» про погодження тарифу на інвентаризацію нерухомого майна у місті Вовчанську Харківської області, з метою недопущення збитковості підприємства, заборгованості заробітної плати та забезпечення виконання законодавства України,  керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Вовчанської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Погодити тариф на інвентаризацію нерухомого майна у місті Вовчанську Харківської області у розмірі: 73,14 грн. без ПДВ.
 2. Дане рішення направити до КП «Вовчанське БТІ».
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Шабельника В.М.

 

Голова виконавчого комітету                                              В.С. Шевченко

Секретар виконавчого комітету                                       А.С. Мурашко