Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Рішення виконавчого комітету від 27.02.2017 року

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

(позачерговий)

                

від 27 лютого 2017 р.                                                                                   № 1

Про затвердження тимчасової (до встановлення тарифу) калькуляції витрат на надання послуги з очищення рідких побутових відходів

 

         Розглянувши листа директора КП «Вовчанськ» щодо розгляду питання про затвердження тимчасової (до встановлення тарифу) калькуляції витрат на надання послуги з очищення рідких побутових відходів, на підставі ст. 7, ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вовчанської міської ради

ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити тимчасову (до встановлення тарифу) калькуляцію витрат на надання послуги з очищення рідких побутових відходів у розмірі 22,63 грн. за 1 м3 рідких побутових відходів (у т.ч. ПДВ - 3,77 грн.).
  2. Рішення набуває чинності з моменту його прийняття до встановлення тарифу.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Шабельника В.М.

Голова виконавчого комітету                                              В.С. Шевченко

Секретар виконавчого комітету                                        А.С. Мурашко

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

(позачерговий)

від 27лютого  2017 року                                                                                              2

                                                                                                           

Про затвердження протоколу оцінки конкурсних пропозицій на надання послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів

        

         Відповідно до рішення Вовчанської міської ради №20.4 – VІІ від 27  січня 2017 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів на території Вовчанської  міської ради Харківської області та складу конкурсної комісії з питань організації та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів», враховуючи вимоги Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», Порядку проведення конкурсу з надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 року №1173,  постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 року №1170 «Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів»,  керуючись ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Затвердити Протокол оцінки конкурсних пропозицій на надання послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів від 27.02.2017 року (додаток1).

2.Конкурсній комісії направити КП «Вовчанськ» витяг з протоколу засідання конкурсної комісії про результати проведеного конкурсу.

Визначити КП «Вовчанськ» виконавцем послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської  області.

3.Протягом десяти днів з дня затвердження протоколу оцінки конкурсних пропозицій укласти договір з КП «Вовчанськ» про надання послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської  області.

4.Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови Шабельника В.М.

 

Голова виконавчого комітету                                                        В.С. Шевченко   

Секретар виконавчого комітету                                                            А.С. Мурашко

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

(позачерговий)

від 27лютого 2017 року                                                                           3

 

Про затвердження протоколу оцінки конкурсних пропозицій на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів

                 Відповідно до рішення Вовчанської міської ради №20.3 – VІІ від 27 січня 2017 року «Про внесення змін до рішення ІХ сесії VІ скликання №6.9 – VІІ від 03.06.2016 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської  міської ради Харківської області та складу конкурсної комісії з питань організації та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів», враховуючи вимоги Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», Порядку проведення конкурсу з надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 року №1173,  постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 року №1170 «Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів»,  керуючись ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

 

1.Затвердити Протокол оцінки конкурсних пропозицій на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів від 27.02.2017 року (додаток1).

2.Конкурсній комісії направити КП «Вовчанськ» витяг з протоколу засідання конкурсної комісії про результати проведеного конкурсу.

Визначити КП «Вовчанськ» виконавцем послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області.

3.Протягом десяти днів з дня затвердження протоколу оцінки конкурсних пропозицій укласти договір з КП «Вовчанськ» про надання послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської  області.

4.Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови Шабельника В.М.

 

Голова виконавчого комітету                                                           В.С.Шевченко   

Секретар виконавчого комітету                                                     А.С.Мурашко